Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Fotoğraf Aksesuarları


Toshiba Heavy Duty AA Kalem Pil 8'li
Toshiba Heavy Duty AA Kalem Pil 8'li
Sadece Mağazada
69,99 TL
Toshiba Heavy Duty AAA İnce Pil 8'li
Toshiba Heavy Duty AAA İnce Pil 8'li
Sadece Mağazada
69,99 TL

Fotoğraf çekmek pek çok insan için rahatlatıcı bir hobidir. Stüdyo, ev gibi kapalı yerlerde veya açık alanlarda kalabalık veya yalnız yapılabilir ve yaratıcılığınızı ortaya koymanızı sağlar. Fotoğraf makinesini yaşamının bir parçası kabul eden, her anını ölümsüzleştirenler için de fotoğraf makinesi aksesuarları epey önemlidir.


Dijital teknolojinin sürekli olarak yenilendiği günümüzde, makinelerin özellikleri zenginleşirken ortaya çıkan fotoğraflar da değişmeye başladı. Fotoğrafı çekenin yeteneklerine sadece birer destek olan dijital fotoğraf makinesi aksesuarları tüm model ve çeşitleri ile Tekzen’de bulunuyor.

 

Dijital modellerin sayısız fotoğrafı hafızasında tutması ve bunları bilgisayara aktarması için mikro SD, SD, compact flash hafıza kartı ve kart okuyuculara ihtiyaç duyuluyor. Bu kategoride bilinirliği yüksek markaları içeren çeşitlerden 256 MB’tan başlayarak 128 GB kapasiteye kadar hafıza kartlarını seçmek mümkün. Böylelikle anılarınız zihninizden silinse bile bilgisayarlarınızda korunuyor.

 

Fotoğraf makinelerinin objektifleri ve özellikle lensleri çizilebilecek ve kırılabilecek hassaslıktadır. Bu yüzden özel korumalı, farklı kapasitedeki omuz, sırt ve seyahat çantaları ile profesyonel fotoğraf makinesi aksesuarları yanınızda, zarar görmeden güvenle taşınabilir.

 

Kadraja alınacak objelerin boyutu, uzaklığı, yakınlığı, sabit veya hareketli oluşuna göre değişiklikler gösteren, görüntü kalitesini etkilemeyen ya da istenilen etkiyle yansıtan lens ve filtreler arasından amacınıza en uygun olanını seçebilirsiniz.

 

Tekzen'in elektronik kategorisinin altındaki fotoğraf makinesi aksesuarları kategorisi aracılığıyla fotoğraf çekerken güvenle kullanabileceğiniz, bütçenize uygun farklı markalarda ürünler bulabilirsiniz. Hafıza kartı, çanta, lens, filtre, pil ve şarj cihazları, tripod, fotoğraf kağıdı, dijital çerçeve gibi aksesuarları inceleyebilir, dilediğiniz anda satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT