Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Işıldaklar


Elektrik & aydınlatma kategorisinin fener-ışıldak-gece lambaları alt kategorisinde yer alan bu bölümde mekânlarınızı aydınlatacak ışıldakları bulabilirsiniz. Faklı ebat, tasarım ve lamba sayılarına sahip bu ürünlere kolayca ve hızlıca ulaşabilirsiniz.


Agromak, Goldmaster, Pelsan, Steweld, Panther ve Tekzen Home gibi kaliteli markalara ait ürünleri inceleyebilir, şarjlı, pilli olmak üzere kullanım amacı doğrultusunda ihtiyaçlarınıza cevap verecek en uygun modeli seçebilirsiniz. Ev ve ofis gibi iç mekânlarda duvara monte edilebilen modelleri, arabada ya da kampta ise portatif olan modelleri tercih edebilirsiniz.


Işıldaklar bölümünde yer alan ürün yelpazesinde çevreye dost, enerji tüketimi daha az olan, farklı ışık kademe seçeneklerine sahip dış yapısı oldukça dayanıklı ürünleri görebilirsiniz. Aydınlatma menzili ve kullanım süresi daha uzun ve portatif olan ürünleri arabada taşıyabilirsiniz. Özellikle gece yolculuğu esnasında olası arızalarda tamir sürecini hızlandıracak, yardım istemenizi kolaylaştıracak ve sizi yolda kalmaktan kurtaracaktır. Ayrıca, kamp gecelerinizi de aydınlatacaktır.


Işıldaklarda kullanılan ampul sayısı ürünün aydınlatma kapasitesini etkileyecektir. LED ampul sayısı 5’li, 12’li olan ürünleri bulabileceğiniz gibi 60’lı, 90’lı sayıda ampulü olan ışıldakları da bulabilirsiniz. Bu doğrultuda daha fazla ve ultra düzeyde ışık istiyorsanız LED ampul sayısı 60 ve üstü olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu bölümde ayrıca, kamp feneri ve hem fener hem de ışıldak olarak çift fonksiyonlu kullanılan el fenerleri modellerini de bulabilirsiniz.


Olası elektrik kesintilerinde evde ya da ofiste,  yolculuk esnasında ya da kampta işinizi kolaylaştıracak bu ürünlere Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ulaşabilir, seçtiğiniz ürünü tıklayarak satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT