Toplam 24 üründen, 1-24 arası gösteriliyor.

Elektrik & Aydınlatma kategorisinin altında yer alan bu bölümden çeşitli şeçeneklerde grup prizlere, akım koruma ürünlerine, çeşitli şeçeneklerde golyat çoklayıcılara, uzatma kablolarına kadar birçok çeşitte ürüne rahatça ulaşabilirsiniz. Aradığınız seçeneklere uygun olan ürünü, ürünlerin altındaki detaylardan rahatça eleyebilirsiniz ve seçiminizi hızlandırabilirsiniz. Halk arasında üçlü priz olarak bilinen grup prizler ile günlük yaşantınızda kendinize birçok avantaj sağlayabilirsiniz.


Makel, Pelsan, Modelsa, Goldmaster, Viko, Tekzen ve daha birçok kaliteli  markaların yer aldığı bu bölümde, aradığınız ürünü kolayca bulmanız mümkün. Ayrıca hangi markadan kaç ürünün olduğunu görerek aramanızı kolaylaştırabilirsiniz.


Uzatma kablosu kategorisi altında bulunan akım koruma ürünleri ile elektronik cihazlarınızı yüksek voltaja karşı koruyabilir ve elektronik cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Birçok farklı akım koruma ürünü çeşidine bu bölümden ulaşabilir ve istediğinizi seçebilirsiniz.


Uzatma kablosu kategorisi altında bulunan golyat  çoklayıcıların günlük kullanımdaki pratikliğini ve rahatlığını kullanarak evinizde ve iş yerinizde ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Topraklı ve anahtarlı seçeneklere ve daha birçok farklı seçeneğe bu bölümden ulaşıp satın alabilirsiniz.


Grup priz bölümünde; üçlü, dörtlü, beşli, altılı ve daha birçok seçeneğinin yanında farklı uzunluklarda metre seçenekleriyle de aradığınız özelliklerdeki ürün çeşidini kolayca bulabileceksiniz. Ürünü kullanacağınız mekana göre ürün seçeneklerinde korumalı veya topraklı seçeneklerini de kullanarak doğru modeli rahatça seçebilirsiniz. Günlük işlerinizde işinizi kolaylaştıracak ürün seçeneklerine, evinizde de kullanabileceğiniz çoçuk korumalı ve anahtarlı çeşitlerine yine bu bölümde bulabilirsiniz.


Tekzen farkı ve güvencesiyle istediğiniz fiyat ve özelliklerdeki ürünü rahatça bulabilirsiniz. Ürünün üstüne tıklayarak detayları da inceleyerek oradan satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT