Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Modern Lambader


Üçgen Gold Lambader
Üçgen Gold Lambader
Temin Edilemiyor

Lambader bölümü altında yer alan modern lambader kategorisinden yaşam alanlarınızın konforunu ve iç mekan dekorasyonunuzun gücünü artıran aydınlatma elemanlarıyla evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Düz ayaklardan sarkıt modellere, farklı strüktürlere monte edebileceğiniz aydınlatma şapkalarından çoklu ışıklara kadar çeşit çeşit ürünle evinizin ışıklandırmasını daha verimli hale getirebilirsiniz.


Modern lambader çeşitleri arasında gümüş renkli metal strüktürler, renkli tasarımlar veya baskılı desenlere sahip konsept ürünler yer alıyor. Çiçek formlu, silindirik, üçgen ve düz yüzeyli ürünler arasından ihtiyacınız doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. İç mekanınızın aydınlatmasına destek olmak için düz ayakları ürünleri tercih edebilir, okuma köşelerinizin atmosferini güçlendirmek ve çalışma aktivitenizi daha verimli hale getirmek için sarkıt modelleri seçebilirsiniz. Tavan dekorasyonunuzu ortaya çıkarmak için düz yüzeylere sahip lambaderler yeterli olabilirken mekan zemininizde ışık oyunları yaratmak isterseniz çoklu ışıklar ile daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.


Dizaynları ile evinizde estetik bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olan modern lambader tasarımları, farklı lamba güçleri ve ışık renkleriyle dilediğiniz atmosferi yaratmanıza yardımcı olur. Sarı ve beyaz gibi alışılmış ampüllerin yanı sıra renkli ışıklarla birlikte de kullanabileceğiniz onlarca ürün arasından mobilya tasarımınız doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Desenli dekorasyonlarınızı ön plana çıkarmak için daha sade modelleri, yalın iç mekan tarzınızı canlandırmak için çizgili ya da şehir konseptli lambaderleri seçebilirsiniz. Dantelli, çiçekli ve puantiyeli desenler, evinizin klasik tasarımına modern bir dokunuş kazandırırken çizgili, çift renkli veya tamamı metal ürünler çağdaş bir görünüm yaratır. Her beğeniye hitap eden modern lambaderleri Tek-İş, Nisa Aydınlatma, Trio Lighting gibi markalar arasından bulabilir, Tekzen kalitesiyle ev dizaynınızı göz alıcı bir estetiğe kavuşturabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT