Toplam 39 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Kablo Bağı


Kablo Bağı Renkli 300 adet
Kablo Bağı Renkli 300 adet
Sadece Mağazada
7,99 TL
Hobisan Kablo Bağı Siyah
Hobisan Kablo Bağı Siyah
Sadece Mağazada
2,99 TL
Kablo Bağı Renkli 50 Adet
Kablo Bağı Renkli 50 Adet
Sadece Mağazada
2,99 TL

Kablo Bağı Kategorisinin Çok Satanları

Hayatımızın  hemen hemen her bölümünde yer alan elektronik ve teknolojik ürünlerle birlikte, kablolarınında oldukça fazla olduğunu biliyoruz. Evde ve ofiste artan kablo sayısıyla birlikte ortaya çıkan görüntü kirliliğini bir arada tutmak dağınık görüntüyü gruplayarak ve düzenli hale getirmek kablo bağı ile mümkün hale geliyor. Elektrik & Aydınlatma kategorisinin altında bulunan bu bölümde geniş ürün yelpazesiyle farklı seçeneklerde bu yardımcı aksesuar ürüne ulaşabilirsiniz.


Elektrik aksesuarları bölümünde inceleyebileceğiniz kablo bağı çeşitleri, farklı renk ve adet seçenekleriyle ihtiyaca göre sahip olabiliyorsunuz. Teknik özellikleri bakımından da farklılık gösteren ürünler, cırtlı, kelepçeli ve toplama spirali ve gizleme sarmalı olmak üzere alternatif çözümlerle evde, ofiste hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Farklı uzunluklarda üretilen ürün, gruplama yapmak istediğiniz alana göre, uygun kalınlık ve uzunlukta tüketiciye satın alabilme imkanı sağlıyor.


Kablo bağı genel anlamda yaşadığınız alanda sağladığı kolaylığın yanı sıra, yaşanabilecek küçük kazaları ve karmaşık görüntüyü de engellerken, ürünlerinizin bağlantılarında yıpranıp eskime süresini uzatıyor. Evde ve ofiste en pratik çözümlerden biri olan kablo bağı çeşitleri, fiyat uygunluğu da göz önünde bulundurulduğunda tüketicinin fazlaca tercih ettiği pratik çözümler arasında ilk sıralarda yer alıyor.


Birbirinde farklı renkleriyle dekoratif olarakta tüketiciye alternatif seçebilme imkanı sağlayan bu aksesuarlara zevk ve tercihinize göre sahip olabilmek mümkün görünüyor. Siyah, Beyaz, Mavi, Sarı, Kırmızı, Yeşil gibi renk seçenekleri bulunan bu aksesuarlar 50'li-100'lü-300'lü gibi farklı adetlerde ihtiyaca göre seçme imkanı sağlıyor. Yaşam alanınızdaki fazlaca bulunan yardımcı ürünleri bir arada gruplayan bu ürüne Tekzen kalitesiyle ve cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak, aksesuarın özelliklerini inceleyebilir bütçenize ve zevklerinize uygun kablo bağı çeşitlerini bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT