Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Kablo Bağı


Kablo Bağı Beyaz
Kablo Bağı Beyaz
Temin Edilemiyor

En Dayanıklı ve İletken Elektrik Kabloları Tekzen’de!

Bir elektrik devresindeki elektrik enerjisini iletme görevine sahip olan elektrik teli ya da kablosu, elektrik aksesuarları içerisinde olmazsa olmaz bir rol üstlenir. Elektrik ve aydınlatma ürünleri mekanizmalarının çalışmasını sağlayan ve elektrik enerjisini güvenli bir şekilde taşıyan bu ürünler dayanıklı ve iletken olma özellikleri ile ön plana çıkar. Enerji ve tesisat Kabloları olarak da bilinen bu ürünler için adresiniz Tekzen!

Elektrik Kabloları Ne İşe Yarar?

İster kablo kanalları içerisinden geçirilerek ister bağımsız bir şekilde kullanılabilen elektrik kabloları, elektrik enerjisinin hızlı ve güvenli bir şekilde iletmeye yarar. Birçok cihaz ve devrenin çalışmasını sağlayan bu ürünlerin iç kısmı iletken dış kısmı ise yalıtkandır. Dış kısmının yalıtkan olması sayesinde yaşam alanlarında endişe duymadan kullanılır. Fişler ve ara konnektörler eşliğinde devrenin tamamlanmasını sağlayan elektrik kabloları, farklı çeşitleri ile değişebilen özelliklere sahip olabilir.

Elektrik Kablo Çeşitleri ve Özellikleri

Elektriği ileten araçlar olarak da bilinen elektrik ve aydınlatma kablosu çeşitleri, zengin yelpazesi ile her ihtiyaca hitap eder. Sinyal kontrol, enerji, haberleşme, yangına dayanıklı, ara kablo ve daha birçok çeşit seçeneğini beğenilerinize sunar. Direkten eve gelen elektrik kablosu seçeneği, genellikle alüminyum kablolar olarak karşınıza çıkar. Isıyla daralan makaron elektrik tesisat kablosu ise ısıya maruz kaldığında bir miktar daralıp bu sayede bulunduğu alanı sabitleyen özel bir kılıfa sahip olmasıyla dikkat çeken bir seçenektir. Yaşam alanlarında cihazların çalışması için kullanılan elektrik kablo çeşitlerinin kablo bağı yardımı ile düzenlenip hem risk oluşturmaması hem de dağınık görünümün ortadan kaldırılması tavsiye edilir.

Yüksek Kaliteli Elektrik Kablo Modelleri

Buat kapağı yardımıyla yaşam alanlarında tehlike oluşturması önlenen elektrik kabloları, yüksek kaliteli modelleri ile sizleri bekler. Tek-iş 2 x 0.75 Şeffaf Çizgili Kordon Yassı Kablo 1 Metre modeli, kullanışlı tasarımlarıyla dikkat çeker. Tek-İş 1 Numara Beton Çivili Kablo Tutucu 25'lik modeli ise yaşam alanlarındaki elektrik döşemelerinde kabloların sabitlenmesi açısından oldukça önemli bir role sahiptir. İçerisinde yalıtılmış iki farklı kablo bulunması özelliği ile öne çıkan yassı kablo, telefon ara kablosu, televizyon ara kablosu ve daha fazlasını hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Yaşam Alanlarının Olmazsa Olmazı Elektrik Kabloları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

grup prizler ve duy çeşitleri kullanımında olmazsa olmaz bir rol üstlenen elektrik kabloları, yaşam alanlarında her yerde karşınıza çıkabilir. Kablo tutucu yardımı ile sabitlenip düzenli bir görünüm kazandırılabilen bu ürünler, elektrikli cihazların çalıştırılması için mutlaka lazımdır. Ana hat elektrik kablosu, evlere elektrik enerjisinin ulaştırılmasında görev alır. 3.2.5 kablo fiyatı, 2.5 elektrik kablosu metre fiyatı, 100 metre elektrik kablosu fiyatları ve diğer modellerin fiyatlarının değişik aralıklarda olduğu unutulmamalıdır. sigorta kutuları içerisinde yer alan elektrik kabloları ile temastan kaçınmalıdır. 3x2.5 antigron kablo fiyatı ve ölçüleri ile değişkenlik gösterebilen bir diğer çeşittir. Antigron kablo kullanımında güneş ışığından uzak tutulmasının önem arz ettiği de dikkate alınmalıdır.

Aradığınız Elektrik Kabloları Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Elektrik tesisat kablosu, günümüzde birçok alanda aktif olarak kullanılan bir üründür. Kablo metre fiyatı aralıkları; özellik, boyut ve modele göre değişkenlik gösterebilir. Bütçenize uygun elektrik kablo fiyatları için doğru adreste olduğunuzu bilmelisiniz. Yassı, televizyon, antigron, ara, halat kablo ve daha birçok modeli hemen şimdi yakından inceleyebilir, ürün özelliklerini detaylı bir şekilde öğrenme imkanı bulabilirsiniz. En uygun kablo fiyatları ve geniş model yelpazesi için adresiniz Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT