Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Elektrik & aydınlatma ana başlığı altında bulunan spotlar kategorisinde yer alan birbirinden farklı gömme spot modellerine kolayca ulaşabilirsiniz. Tekzen'in sunmuş olduğu ürün yelpazesi kapsamında ASZ, Cata, Goldmaster, Milled, Modelsa, Ookay, Pelsan, Tekfen ve Trio Lighting markalarına ait farklı ürün seçenekleri içinden boyut, güç ve daha birçok niteliğe göre ihtiyacınıza en uygun olan modeli keşfedebilirsiniz.


Gömme spot montajı açısından sıva altı ve sıva üstü olarak farklı modellerin bulunduğu bu kategoride bulunan ürünlere ait açıklama kısmında frekans, watt, ışık rengi, renk sıcaklığı ve ürün boyutları gibi ürünlerin teknik özelliklerini inceleyebilir; bu sayede ürünleri kolaylıkla birbiriyle kıyaslayabilirsiniz.


Gömme spot aydınlatma ürünleri beyaz ve sarı renk olmak üzere iki farklı renk alternatifi ile kullanıcıya sunulmaktadır. Tekzen kalitesi ile ürünü kullanmayı düşündüğünüz mekana uygun ışık rengine göre seçiminizi tamamlayabilirsiniz.


Benzer şekilde ürünün kullanılacağı mekana uygun olarak küçük alanlara yönelik düşük güçte ve standart tipte ürünleri tercih edebileceğiniz gibi dim edilebilen ürünleri de değerlendirebilir; bina girişi, uzun koridorlar, kapalı otoparklar, okul ve hastaneler gibi geniş mekanlarda kullanılmak üzere sıva altı radar sensör gibi ürünleri tercih ederek 120° ile 360° arası görüş açısına sahip aydınlatmalardan da satın alabilirsiniz. 


Spot lamba çeşitleri arasında led kullanılan ürünler sayesinde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu sayede çevreye duyarlı ve ekonomik ürünlerden faydalanabilirsiniz. UV ışıklara dayanıklı ve ışık geçirgenliği oldukça yüksek olan kapakların kullanıldığı modellere Tekzen sayesinde kolaylıkla ulaşabilir, dekoratif açıdan metalik ve beyaz gibi farklı gövde rengi alternatiflerine sahip ürünlerden zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT