Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Eskitme Aplik


Kupa Aplik - Eskitme
Kupa Aplik - Eskitme
Temin Edilemiyor

İç ve dış mekanlarda kullanılan aydınlatma araçlarından olan aplik çeşitleri arasında eskitme tarzı ile dikkat çeken ürünleri bulabilirsiniz. Krom ve altın sarısı renklerin ağırlıklı kullanıldığı eskitme aplik modelleri arasında çiftli ve tekli ürünlere eskitme aplik kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ahşap ve klasik dekorasyonlara uygun olan ürünleri salonda, koridorda, bahçede ve terasta kullanabilirsiniz.


Kullanıldığı mekana hem derinlik hem de hoş bir aydınlatma katan tekli aplik çeşitleri arasında eskitme kasa ve gövde kısımları ile nostaljik bir görünüme sahip olan ürünleri ahşap zemin üzerinde kullanarak şık ortamlar oluşturabilirsiniz. Yaldızlı krom gövdesi ile şık bir tasarıma sahip olan ve taşlarla detaylandırılmış şapka kısmı ile ilgi çeken ürünlere ulaşabilirsiniz. İç mekanda kullanıma uygun olan parıltılı aplikleri salonlarınıza takarak dekorunu tamamlayabilirsiniz. Tekli aplik modelleri arasında modern detaylara sahip ürünleri de bulabilirsiniz. Başlık kısmı beyaz camdan üretilen ve zarif desenler ile süslenmiş ürünleri çalışma odalarınıza takabilirsiniz. Opal beyaz camdan üretilen tekli aplikleri ise dekorasyonunuza uygun ortamlarda kullanabilirsiniz.


İkili aplik çeşitleri arasında yaldızlı ve gümüşi gövde renge sahip ürünler ile birlikte abajur tarzı başlık kısmına sahip ürünlerde yer alır. Başlık kısımları beyaz, krem, toz pembesi gibi sade renklerden oluşan ürünleri yatak odası gibi ortamlara takabilirsiniz. Nemli bezle kolayca temizleyeceğiniz kumaş şapkalı apliklerin taşlarla süslü olanlarını da tercih edebilirsiniz.


Aynı zamanda apliklerinin armatür özellikleri, duy türleri ve kullanılacak ampul özelliklerini ürün sayfalarından inceleyebilir, eskitme aplik fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Tekzen güvencesi ile ulaşacağınız ürünleri Lumexx, MN Gökyiğit, Modelight gibi markalardan temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT