Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Elektrik & aydınlanma kategorisinin elektrik aksesuarları altındaki bu bölümde, ev ve işyerlerinizdeki tesisat döşemelerinde kullanacağınız enerji ve tesisat kabloları modellerine ulaşabilirsiniz. Farklı çap ve uzunluktaki ürün döşemesinde kullanılan modellerin yanında, sabitleme aparatı, telefon, anten, TV ve video ara bağlantıları, DVD Home kumandası, priz, duy, sıva üstü kasa gibi geniş yelpazedeki ürün çeşitlerini de bulabilirsiniz. Atom, BMX, Emil Lux, Hetaş, Makel, Mastercare, Tek-İş, Viko ve Tekzen gibi güvenilir markalara ait modelleri inceleyebilir, ihtiyacınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.


Elektrikle çalışan cihazların çalışmasında kullanılan enerjinin güvenli aktarılmasını sağlayan modeller, iletilen enerjinin gücüne ve kullanılacak alana göre farklılık gösteriyor. Kablonun içerisinde yer alan ve iletkenliği sağlayan bakır tel sayısına göre 2’li 3’lü ya da 4’lü olarak bulunabiliyor. Bakır tel sayısı iletilecek maksimum elektrik gücünün belirlenmesinde ve modelin dayanıklılığında önemli rol oynuyor. İçerisinde tek damarlı iletkenin olduğu modeller daha çok boru içerisinde, küçük mutfak aletlerinde kullanılırken, 2 damarlı olanlar TV, radyo gibi küçük ve topraklamasız 1250-2000 watt arası cihazlarda tercih ediliyor. 3 damarlı olanları ise 2000-4000 watt arasındaki güçle çalışan cihazlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.


Ev ve işyerlerinde dağınıklıktan şikâyetçi iseniz, esnek, kesilebilen, yakıldığında daralıp yapıştırılabilen spiral makaron hortum ve benzer özelliklere sahip silikon hortum ile dağınıklığa son verebilir, böylece kablolarınızı da koruma altına alabilirsiniz. Tekzen kalitesi ve güvencesi ile sunulan enerji kablosu modelleri ve tesisat kablosu ürünlerini inceleyebilir, özelliklerini karşılaştırabilir, kullanacağınız mekân ve cihaza en uygun ürünü seçebilirsiniz. Ayrıca, seçtiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT