Toplam 319 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Led Ampul


LED Ampül Modelleri

Aydınlatma gibi birçok alanda kullanılan LED ampül modelleri, tasarruflu olması ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Tekfen, Osram, Ledon gibi ünlü markaların E14 LED ampül özelliğine sahip modellerine tekzen.com.tr üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.

LED Ampül Nasıl Çalışır?

Osram LED ampül modelleri boyutlarına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Uygun fiyat avantajı ile sahip olabileceğiniz lamba çeşitleri uzun ömürlü ve dayanıklı kullanımları ile sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Klasik lamba modelleri, tasarruflu led lamba çeşitleri ve araç içinde kullanabileceğiniz lambalar değişik renk ve tasarımları ile her ihtiyaca ve zevke hitap eder.

LED aydınlatmalar elektriğin ışığa dönüştürüldüğü, karbondioksit salınımın en az olduğu çevre dostu bir aydınlatma teknolojisi olarak karşımıza çıkar. Taşıdığı özelliklere göre farklı ebatlara sahip olan LED lambalar kullanacağınız alana göre uygun ölçülerde seçilmesi sonucunda maksimum performans sağlar.

LED Ampül Nasıl Değiştirilir?

LED lambalarınızı değiştirmeden önce ışıkların en az 15 dk önce kapalı konuma getirmelisiniz. Sonrasında dilerseniz ince duy özelliğine sahip olan lambanızı dış kenarlarından tutarak, hafif bir şekilde döndürerek rahatça çıkarabilirsiniz. Kabloları ampullerden dikkatlice ayırdıktan sonra kullanacağınız diğer ampulü aynı alana yerleştirmelisiniz. Ampul tutunduktan sonra yerine düzgün bir biçimde oturması için itip döndürerek sabitleyebilirsiniz.

LED ampullerinizi değiştirme esnasında dilerseniz ince uçlu uygun yapıda olan bir tornavida kullanabilirsiniz. Değiştirme işlemini gerçekleştirmeden önce LED lambanın ısınmış olması ihtimaline karşı elinizi yakmamak için dikkatli bir şekilde kontrolünü sağlamanız önem taşır.

LED Ampül Nasıl Bağlanır?

Lamba çeşitleri içinde yer alan soram LED ampül gibi modelleri bağlarken kabloların doğru bir şekilde bağlanmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca kullanacağınız LED ‘in ölçüsüne uygun olan bir LED adaptörü kullanmanız da büyük önem taşır.

Değişik teknik özelliklere sahip olan LED lamba çeşitleri içinden kullanacağınız modele uygun olan bağlantı talimatlarını takip etmelisiniz. Bağlantısı oldukça kolay ve pratik olan LED ampullere yönelik olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ortam şartlarına göre uygun bir yerde konumlandırılmasıdır.

Şık ve Kullanışlı LED Ampuller

Lamba çeşitleri içinde sağlamış olduğu tasarruf sebebiyle sıklıkla tercih edilen LED ampuller, aydınlatma konusunda oldukça verimlidir. Elektrik ve aydınlatma kategorisi üzerinden değişik özelliklere sahip olan LED lamba modellerine Tekzen güvencesi ile hemen sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT