Toplam 48 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Led Ampul


Tekzen Led Ampul 30W
Tekzen Led Ampul 30W
Temin Edilemiyor

En İyi LED Ampul Modelleri Tekzen’de!

Tekzen elektrik ve aydınlatma ürünleri içerisinde tasarruflu olma özelliği ile ön plana çıkan LED ampul, farklı renk seçenekleri ile beğenilerinize sunulur. Yeni teknolojiler kullanılarak üretilen bu ürünler ev, ofis, spor salonları ve diğer tüm yaşam alanlarında sıklıkla tercih edilir. Boyut, renk ve özellikleri doğrultusunda değişkenlik gösteren onlarca farklı model içerisinden ihtiyacınız olanı kolaylıkla bulabilir, Tekzen kalitesiyle hemen şimdi sahip olabilirsiniz.

Aydınlatmaların Vazgeçilmez Parçası Olan LED Ampul

Yaşam alanlarının aydınlatmasında vazgeçilmez bir parça olan Tekzen LED ampul, teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı güç, materyal ve görünüm seçeneklerini sizlerle buluşturur. Yaşam alanlarınıza görüntüsüyle estetik bir görünüm kazandıran ve başarılı bir şekilde aydınlatılmasını sağlayan bu ürünler, az enerji harcamaları ile bilinir. Hem yüksek kaliteli bir ışık deneyimi hem de tasarruflu sonuçlar sunar. İçerisinde zararlı gazlar bulundurmaması ile çevre dostu bir duruş sergiler. Kullanıldıkları ortamdaki nesnelerin kendi renklerinde net bir şekilde görünmesini sağlar. Bu ürünlerin sunduğu bir diğer avantaj ise uzun ömürlü bir kullanım imkanı tanımalarıdır. Uzun ömürlü ve kaliteli bir deneyim için doğru adrestesiniz.

Her Ortama Uyum Sağlayan LED Ampul Modelleri

LED ampul modelleri, farklı özellikleri ile her ortama uyum sağlar. Enerji tasarruflu, LED filament, floresan, halojen ampul çeşitleri ve daha fazlası 10 Watt, 12 Watt ve 3 Watt seçenekleriyle karşınıza çıkar. Apliqa, Cata, Goldmaster, Nixon, Osram, Tekfen, Zenlite ve daha birçok marka seçeneğini sizlerle buluşturan Tekzen özellikle iç mekan aydınlatmalarında doğru seçimleri yapmanıza yardımcı olur. Osram 6 Watt LED Ampul sarı ışık seçeneği ve daha birçok model sizleri bekler.

LED Ampul ile Avantajlı Bir Deneyim

Sunduğu avantajlarla dikkat çeken LED lamba, aydınlatma konusunda ilk tercihleriniz arasında yer almayı başarır. Sağlam cam yapısı ile çevrelenen bu ürünler, dayanıklı bir duruşu kaçınılmaz kılar. Bu sayede kırılma, çatlama, patlama gibi istenmeyen sorunları geride bırakır. Elektriği ışığa dönüştürürken karbondioksit salınımını da minimuma düşürür. Çevre dostu olmasının yanı sıra uygun fiyatlı olması ile de bütçe dostu bir özelliğe sahip olur. Tasarruflu ampul çeşitleri ile hem aile bütçenize hem de çevrenize katkıda bulunabilirsiniz.

Pratik Kullanımıyla Göz Dolduran LED Ampul

Tasarruflu LED ampul, pratik bir kullanım ve değişim imkanı tanır. Değişim için birkaç basit adımı izlemeniz gerekir. Değişim öncesinde ışıkları en az 15 dakika kadar kapalı tutmalısınız. Ardından eski ampulünüzü dış kenarlarını tutarak döndürmeli ve çıkarmalısınız. Yeni ampulünüzü de aynı alana kolayca yerleştirebilirsiniz. İttirip döndürmeniz bu işlem için yeterli olacaktır. Bu adımları kontrollü bir şekilde gerçekleştirerek LED ampulünüzü kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Aynı adımları halojenli, floresan ampul çeşitleri için de uygulayabilirsiniz.

Aradığınız LED Ampul Uygun Fiyatlarla Sizlerle

LED filament ampul çeşitleri kolay temizlenebilme, kullanılma, değiştirilme ve daha birçok özellikleriyle bir numaralı tercihiniz olmaya devam eder. Duy tipi, renk, güç, materyal, tasarım gibi farklı yönlerden değişkenlik gösterebilen LED ampul çeşitleri; yarı iletken bir devre elemanı işlevi görür. Sadece işlevse yönüyle değil estetik görünümü ile de dikkat çeker. Dekorasyonlarda önemli bir role sahip olur. Sarı ışık ve rustik görünümlü modelleri tercih ederek salonlarınıza otantik bir görünüm kazandırabilir, Osram CLA60 LED ampul 8.5 Watt 3’lü beyaz ışık ile modern bir tarz için ilk adımı atabilirsiniz. Aradığınız LED ampul fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız hemen şimdi Tekzen ürünlerini yakından inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT