Toplam 215 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Led Ampul


Led Ampul

Aydınlatmada tasarruflu enerji tüketimi ile kendini gösteren led ampul ürünleri, boyutlarına ve teknik özelliklerine göre farklı alanlarda kullanılıyor. Birçok açıdan dikkat çeken led ampul çeşitleri ışık türlerine, güçlerine, lümen değerlerine, tasarımlarına, ebatlarına göre farklılık gösteriyor.

Ampul kategorisi altında sunulan led ampul modelleri; renklerine göre sarı ışık, beyaz ışık ve gün ışığı veren ürünler olarak sıralanırken, şekillerine göre de çanak ampul, çubuk ampul, mum ampul olarak da bilinen candle ampul, far ampul, simit, kıvrık ampul gibi kategoriler sunuyor. Taşıdıkları özelliklere göre de çeşitlilik sunan ürünler değişik amaçlarla, farklı alanlarda rağbet görüyor.

Işık şiddeti kısılabilir LED lambalardan dimmer ya da dim ampuller özellikle yatak odaları ve çocuk odaları için kullanılıyor. Çakar LED’lerin otomobillerde kullanımı tercih edilirken, şarj edilebilir LED lambalar elektriği sürekli erişilir kılan özelliğiyle geniş bir kullanım alanı sunuyor ve karanlıkta kalmaya bir son veriyor. Duylu ampuller ve flüoresan LED’ler ihtiyaca göre gereklilik arz edebiliyor.

Led ürünler alınırken hangi amaçla alınacağına dikkat edilmesi öneriliyor. Kullanım amacına göre ürün modelinin, ebadının, gücünün tercih edilmesi önem taşıyor. Ampul alınırken ürünlerin enerji sınıfları kadar, duy özelliklerinin de göz önünde tutulması gerekiyor. Osram, Nixon, Osakalight gibi kaliteyi sunan markaların ürünleri ile ihtiyacınıza uygun Led lambayı bulabilirsiniz.

Led ürünler uzun ömürlü olmalarının yanı sıra, tasarruf sağlamalarıyla da ilgi görüyor. Elektrik tüketimi düşük olan ürünler, sundukları çeşitlilikle farklı ihtiyaçları gideriyor. Led ampul fiyatları, ürün teknik özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik gösteriyor. Eko paketlerde satılan ürünler, fiyatlarda avantaj sağlıyor. İhtiyacınız olan ürünü seçerek, Tekzen farkıyla hemen kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT