Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Halojen Ampul


Aydınlatma sağlayan halojen ampul çeşitleri, az miktarda halojen içeren akkor lambalar olarak biliniyor. Küçük boyutlu olabilmeleri sebebi ile aydınlatma için kompakt optik sistemlerde kullanımı mümkün kılıyor ve enerji tasarrufu sağlıyor. Bu sebeple de aydınlatmalarda özellikle rağbet görüyor. Farklı aydınlatma kapasitelerine sahip halojen ampul türleri, teknik özellikleriyle olduğu kadar fiziksel özellikleriyle de farklılık gösteriyor.


Osram, Tekfen, Mano gibi bilinen markaların ürünleri arasında elektrik sarfiyatını azaltan yüksek performanslı, tasarruflu ampuller bulabilirsiniz. Farklı güçlerdeki, ampuller değişik oranlarda aydınlanma sağlıyor. Halojen lambaların çoğunda sağlanan aydınlanma miktarı belirtilen gücün üzerinde bir güce denk geliyor. Bu sebeple de bu ürünler ekonomik bir yapı sergiliyor.


Harcadıkları gücün çok ötesinde bir aydınlatma sağlayan ürünler, uzun ömürlü olmaları sebebiyle de ilgi çekiyor. Klasik ürünlerin yanı sıra enerji tasarrufu sağlayan eco - halojen ürünler ekonomik olmalarıyla ilgi görürken, civa içermeyen kapsüller de uzun ömürlü yapılarıyla tercih ediliyor. Spot kasalara uygun halojen far ampul, kullanıldığı ortamlarda hem estetik hem de başarılı bir aydınlatma sağlıyor. Enerji tasarrufu yapan halojen mum ampul çeşitleri, özel tasarım duylar için üretiliyor.


Tasarruflu ve uzun ömürlü yapıları ile çevre dostu olarak bilinen halojen lambalar, parlak ve ışıltılı bir aydınlanma sağlıyor. Halojen ampul modelleri beyaz ya da şeffaf yapı sergiliyor ve rengine bağlı olarak da beyaz ya da sarı ışık veriyor. Anahtara basıldığı anda tam bir aydınlanma sağlayan ürünler, ışığı kısmaya izin veren Dimmer anahtarlar ile kullanılabiliyor. Kullanım alanınıza uygun ürünü seçerek, uygun halojen ampul fiyatları ve Tekzen güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT