Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Telsiz / Masaüstü Telefonlar


Telefonlar, geçmişten günümüze kadar süregelen en önemli iletişim aracı olma özelliğini koruyor. Telsiz telefon da aynı frekanslarda çalışan bir alıcı ve bir vericiden oluşarak iletişim kurmayı kablosuz hale dönüştürüyor ve masaüstü telefonlara göre hareket kabiliyetini arttırıyor. Ev içerisinde istenilen odada konuşma yapabilme imkânı sağlıyor.

 

Kullanım açısından hem el hem de baz istasyonundan arama yapabilme, eller serbest (hands free) görüşme, arayan numarayı gösterme gibi özellikler telsiz telefon için genellikle standart halde bulunuyor. Seçim yaparken en önemli tercih sebeplerinden birisi de konuşma ve bekleme sürelerinin uzunluğu olması gerekiyor. Bebek telsizi, arama engelleme, sessiz mod ve filtreleme, yerleşik telesekreter iki taraflı yankı engelleme, gibi özellikler de telsiz telefon seçimini kolaylaştırıyor.

 

Uzun mesafe ve konuşma süreleri, telsiz telefon için günlerce şarj problemi olmadan evin her odasından hatta bahçede bile kullanılabilmesini sağlıyor. Bebek telsizi özelliği olan telefonlarda; bebeğinizin size ihtiyacı olduğunda haberdar olabilmeniz için DECT ahize ( telsiz telefon modülü) bebeğinizin odasına koyulabiliyor. Bebeğiniz ağlamaya başladığında da baz ünitesinden, bir başka DECT telefondan (yani bir başka sabit numaradan) veya cep telefonundan (dışarı çıktığınızda) duyulabiliyor.

 

Arama engelleme özelliği ise, sizi rahatsız etmesini istemediğini kişileri engelleyerek istemediğiniz kişilerden çağrı almanızı engelliyor. Eller serbest modunda, arayan tarafın sesini artıran bir dahili hoparlör sayesinde telefon kulağa götürülmeden konuşma yapılabiliyor. Özellikle aile içerisinde herkesin konuşmaya katılabilmesini sağlayan bu özellik çok kullanışlı oluyor.

 

Elektronik alt kategorisi içerisinde yer alan Ttec gibi ünlü markaların uygun telsiz telefon fiyatları ve modellerinin detaylı özellikleri hakkında daha geniş bilgi için ürüne tıklayabilir, sipariş vermek için de hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT