Toplam 25 üründen, 1-25 arası gösteriliyor.

Tavan Armatürleri


Mutlusan Elips Opal Armatür Beyaz
Mutlusan Elips Opal Armatür Beyaz
Sadece Mağazada
94,99 TL

Evinize Yakışır Tavan Armatürü Modelleri Tekzen'de!

Bolca zaman geçirdiğiniz mekanların dekorasyonu büyük önem sahiptir. Dekorasyon zevkinize uygun olmayan mekanlar zamanla enerjinizi düşürür. Fakat bulunduğunuz mekanların dekorasyonunun zevkinize ve stilinize uygun olması daha enerjik ve mutlu olmanıza yardımcı olur. Bir mekanın dekorasyonuyla ilgili en önemli noktalardan biri ışıklandırmasıdır. Aydınlatma ürünleri, mekanın havasını tamamen değiştirebilir. Tavan armatürleri dekorasyon için oldukça kullanışlı olan şık aydınlatma ürünlerindendir. Farklı tasarımlara sahip model seçenekleri, her türlü kullanıcının kendi beğenisine uygun armatüre sahip olmasına olanak tanır. Tekzen pek çok farklı armatür modellerini bir araya getirerek kullanıcıların beğenisine sunar. Siz de tüm bu modelleri inceleyerek kendiniz için en uygun seçeneği rahatlıkla belirleyebilirsiniz.

Eşsiz Tasarımlarıyla Tavan Armatürü Modelleri

Aydınlatma ürünleri ile ilgili dikkat çeken en önemli özelliklerden biri de tasarımları olur. Farklı tasarımlar dekorasyonlara faklı şekillerde katkı sağlar. Bu tasarımların bulundukları mekânın dekorasyonu ve kullanım tarzı ile uyumlu olması çok önemlidir. Tavan armatürü modelleri, sahip oldukları geniş seçenek skalası sayesinde çok geniş bir kitleye hitap eder. Farklı tasarıma sahip modeller farklı stillere sahip kullanıcıları rahatlıkla mutlu edebilir. Ayrıca bu modeller farklı dekorasyon tarzındaki mekanlarda kullanılabilir. Tekzen aydınlatma ürünleri arasında çok farklı renk ve tasarımlara sahip ürünler bulmak mümkündür. Ürünlerin renkleri odayı aydınlatacak ışık rengi açısından belirleyicidir. Bu renkler odanın enerjisini tamamen değiştirebilir. Daha soğuk ve parlak renkler özellikle çalışma odalarında zinde tutan bir tasarım için rahatlıkla kullanılabilir. Sıcak tonlu ve gün ışığını yansıtacak türdeki renkler ise salonlarda kullanılmak için kullanışlı olabilir. Ürünlerin farklı desenlere sahip modelleri de mevcuttur. Desenli tavan lambaları otantik görünümleriyle dikkat çeker. Bu tür modeller orijinal bir görünüme sahip oldukları için oldukça hoş bir tasarım oluşturur. Evinize çok fazla renk kullanmadan ve zorluk yaşamadan canlılık katmak için idealdir. Siz de tüm tasarımları inceleyerek armatür modelleri arasından sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kaliteli Yapısı ve Dayanıklılığı ile Tavan Armatürleri

Avize modelleri bir kere edinildiğinde uzun süre kullanılabilmesi beklenen ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanım süresini belirleyen en önemli özellik ise kalitesi olur. Kaliteli materyallerden üretilen Tekzen tavan armatürü uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Ürünlerin kaliteli yapısı dış etkenlere karşı çok daha dayanıklı olabilmeleri açısından çok önemlidir. Modellerin kalitesini belirleyen önemli özellikler arasında ürünün üretildiği materyal de dikkat çeker. Armatürün üretildiği materyalin kalite bir yapıya sahip olması daha dayanıklı olmasını sağlar ve böylece dış etkilerden kolay kolay etkilenmez. Ayrıca armatürler camdan yapılan modeller sahiptir. Camın dayanıklılığı kalınlığıyla doğrudan ilişkilidir. İnce camlar çok kısa bir süre içerisinde kırılabilir. Bu sebeple güvenlik açısından da tehlikeli olabilir. Ürünlerin tavan ile düzgün bir şekilde birleştirilmesi de oldukça önemli bir detaydır. Tavana doğru şekilde oturulmayan modeller çok tehlikeli durumların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Armatürleri takarken doğru materyalleri kullanmanız gerekir. Öncelikle elektrik sistemini kapatmalısınız ki güvenliğiniz tehdit edecek durumlar ile karşı karşıya kalmayasınız. Daha sonra ürünü modeline uygun bağlantı çeşidiyle tavana sabitlememiz gerekir. Tüm bu işlemleri doğru şekilde gerçekleştirmeniz ürünün çok daha dayanıklı ve güvenilir olmasına yardımcı olur. Siz de Tekzen’de bulabileceğiniz kaliteli modeller sayesinde evinizi güvenle dekore edebilirsiniz.

Farklı Özellikleri ile Son Derece Kullanışlı Tavan Armatürü

Ürünlerin sahip olduğu özellikler de son derece dikkat çeken noktalardan biridir. Ürünlerin özellikleri çok daha rahat bir şekilde kullanılabilmesi açısından önemlidir. Ayrıca farklı işlevsel özellikler ürünlerin hayatımıza daha farklı kolaylıkla katılabilmesi açısından oldukça kullanışlıdır. Fotoselli tavan armatürleri işlevsel açıdan son derece kullanışlı ürünlerden biridir. Herhangi bir anahtara ihtiyaç duymadan sensörlü olarak çalışan bu modeller özellikle koridorlarda kullanılmak için son derece kullanışlı görülmektedir. Modelight Büyük Karizma Tavan Armatürü Beyaz renkteki model üstün özellikleri ile dikkat çeken son derece verimli seçeneklerden biridir. Polipropilen materyalden üretilen model, kendinden desenli bir tasarıma sahiptir. Model ölçüleri ile rahatlıkla farklı alanlarda kullanılmaya uygundur. Böylece ürünü odanız ne derece büyük veya küçük olursa olsun rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sensörlü armatür modelleri apartmanlarda da oldukça kullanışlı olan ürünlerdendir. Apartman girişleri çok kalabalık gruplar tarafından kullanılan alanlar olduğu için bu tür yerlerde anahtarlı ışıklar kullanmak zorlayıcı olabilir. Bu tür sensörlü modeller temassız olarak aydınlatmanın sağlanabilmesi açısından çok kullanışlıdır. Siz de birbirinden farklı özelliğe sahip olan son derece kullanışlı ürünler arasından seçim yaparak hayatınızı çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Farklı Fiyat Seçenekleriyle Tavan Armatürleri

Ürünlerin fiyat aralıkları da seçim yaparken oldukça önemlidir. Farklı kullanıcılar farklı bütçelere sahip olabilir. Ürünlerin geniş kitlelere hitap edebilmesi açısından farklı fiyat seçeneklerine sahip olması bu sebeple çok önemlidir. Tavan armatürü fiyatları çok farklı seçenekler sahiptir. Bu seçeneklerin farklı olmasının en önemli sebebi sahip oldukları niteliklerdir. Bu nitelikler arasında tasarımı, teknik özellikler ve kullanım süresi gibi noktalar yer alır. Üründe kullanılabilecek ampul çeşitleri de fiyatlar üzerinde oldukça önemli etkiye sahiptir. Ampuller, ürünlerin aydınlatma şeklini belirleyeceği için fiyatların direkt olarak etkilenmesine sebep olur. LED tavan armatürü sahip olduğu ışıklandırmak şekliyle enerji tasarrufu sağlayan modellerden biridir. LED armatür sayesinde enerjiden tasarruf ederek bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Tekzen'de bulunan ürünlerin tümü son derece yüksek kalite ve dayanıklılığa sahiptir. Bu sayede uzun süre rahatlıkla kullanılabilirler. Böylece uzun vadede bütçeniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olurlar. Ürünlerin tasarımları da fiyatlarını etkiler. Farklı desen ve renk seçeneklerinin fiyatlar birbirlerinden farklı olur. Ürünlerin aydınlatma kapasiteleri de fiyatları etkileyen önemli özelliklerinden biridir. Ürünlerin aydınlatma kapasiteleri aydınlatabilecekleri alanların büyüklüğünü değiştirir. Daha farklı boyutlardaki alanları aydınlatan türdeki modellerin fiyatları doğal olarak birbirlerinden farklı olur. Siz de Tekzen'de bulunan tüm ürünler üzerinde fiyat incelemesi yaparak bütçenize en uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Günlük Hayatınızı Çok Daha Kolay Hale Getirecek Tavan Armatürleri

Birbirinden farklı tavan armatürleri Tekzen tarafında bir araya getirilerek kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Tüm bu ürünler günlük hayatınızı çok daha kolay hale getirebilmek için özel olarak tasarlanır. Tekzen, çok sayıda aydınlatma materyali bulundurur. Tüm bu ürünler sayesinde mekanınızı hayalinizdeki biçimde rahatlıkla ışıklandırabiliriz. Sensörlü tavan armatürü oldukça kullanışlı seçeneklerden biridir. Kişilerin varlığını algılayarak kendiliğinden açılan bu armatürler özellikle girişlerde kullanılmak için çok uygundur. Tekzen aracılığıyla balkon lambası modelleri de beğeniye sunulur. Balkon aydınlatmasında kullanılabilecek en kullanışlı ürünlerden biri aplik modelleri olur. Bu ürünler sahip oldukları klasik fakat alışılmadık hava sayesinde sofistike bir görünüm oluşturmak için idealdir. Tüm bu armatürler çok rahat bir şekilde temizlenebilir. Ürünleri, düzenli olarak toz alarak temiz tutabilirsiniz. Geniş aralıklarla ise sadece nemli bezler kullanarak daha kapsamlı bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede ürünler çok daha hoş bir görünüme sahip olur. Ürünlerin çok sık temizliğe ihtiyaç duymaması ve temizliğinin de çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebilecek olması günlük hayatınızda size zaman ve enerjiden tasarruf sağlar. Siz de Tekzen aracılığıyla sunulan Modelight Menekşe Tavan Armatürü 25 cm ve benzeri modelleri tercih ederek kendinize büyük kolaylık sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT