Toplam 126 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Tavan Armatürleri


Dekoratif detaylarla ön plana çıkan tavan armatörleri, geniş bir alan üzerinde aydınlatma sağlıyor. Ürün yelpazesi arasında pek çok farklı alana uygunluk gösteren modellere yer veriliyor. Genel bir aydınlatma amaçlı tercih edilen armatürler; ofis, iş yeri, ev, bahçe ve diğer dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Tavandan sarkıtılarak veya monte edilerek takılan ürünler, ortamında daha modern bir görünüme kavuşmasına da yardım ediyor. Perdeleme sistemleri sayesinde ışığı emen dekoratif tavan armatürleri, homojen bir aydınlatma imkanı sunuyor.


Elektrik & aydınlatma ürünleri arasından öne çıkan tavan armatür çeşitleri, her sezon dekorasyon trendlerine uygun olarak yenilenmeye devam ediyor. Mekanların ambiyansında büyük bir rol oynayan ürünler tasarlanırken genellikle LED, floresan ve sensör gibi farklı tip aydınlatma malzemelerinden faydalanılıyor. Tavan armatürleri seçiminde her mekana uygun değişik modeller beğeniye sunuluyor. Ofis veya şirket gibi çalışma ortamlarında, daha çok gün ışığına yakın aydınlatma sağlayan ürün grupları göz önüne çıkıyor. Cafe veya restaurant gibi mekanlarda da spesifik olarak üretilen asma tavan armatürleri ağırlık kazanıyor.


Ev kullanımlarında, hem estetik görünüm hem de fonksiyonel ışıklandırma açısından büyük ilgi topluyor. Yatak odası veya salon gibi alanlar  için gözü yormayan ve ışığı dengeleyen kaliteli armatür seçenekleri dizayn ediliyor. Gömme tipte olan banyo asma tavan armatürleri ise sıvıya, ısıya ve neme dayanıklılık gösteriyor. Tavan armatürleri içerisinden siz de zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik bir tercihte bulunabilirsiniz. Satın aldığınız modeli; oturma odası, salon, banyo, çocuk odası ve mutfak gibi evinizin her bölümünde dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.Tavan aydınlatma armatürleri seçiminizi ASZ, Mano, Modelsa, Phılıps ve Tekzen gibi seçkin markalar arasından yapabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT