Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Sensörlü Armatürler


En Tasarruflu Hareket Sensörlü Lamba Modelleri Tekzen'de!

Sensörlü lamba, genellikle apartmanlarda veya binalarda kullanılır. Sensörlü armatür, enerji tasarrufu sağlayan bir lamba çeşididir. Çoğunlukla apartman ve binalarda kullanılıyor diye ev içinde tercih etmeyeceğiniz anlamına gelmez. Ev hollerine, giriş kapısına sensörlü lambalar çok yakışacaktır. Sensörlü lamba, kişinin varlığını algıladığı zaman yanar. Kişinin varlığını algılaması ise kişinin hareket etmesine bağlıdır. Bu nedenle bu çeşit lambalara hareketli sensörlü lamba da denilmektedir. Sürekli yanmadığı için devamlı bir enerji harcaması söz konusu değildir. Böylece elektrikten tasarruf etmiş olursunuz. Tekzen geniş sensörlü lamba çeşitliliği ile bütçenize ve ihtiyacınıza hitap eden sensörlü lambayı bulmanızı sağlıyor. "Cata Tavan Hareket Sensörü Sıva Üstü" modeli en yaygın kuallnılanlardan. Kalite, tasarruf ve çeşitlilik Tekzen’de!

Sensörlü Lamba Çeşitleri

Sensörlü lamba çeşitleri çok geniştir. Bu çeşitliliği şu şekilde sıralamak mümkün; "tavan armatürleri" arasında sensörlü duvar armatürü ile sensörlü led armatür bulunur. Sensörlü duvar armatür, duvara takılan armatür lambalara verilen isimdir. Duvara monte edilir ve armatürün algılaması duvar hizasındadır. Bu tarz armatürler, apartman içerisinde kullanılır. Sensörlü tavan armatür ise odanın tavanına asılan armatür çeşididir. Bu armatür çeşidi, ev içerisindeki holde, merdivenlerde, apartman girişlerinde, daire girişlerinde sık sık kullanılır. Hareket sensörlü tavan armatürü hareket etmeniz halinde sizi algılayacaktır. Hareket eden herhangi bir şey yoksa lamba yanmadığı için enerji tasarrufu sağlar. Bu lamba çeşidine sensörlü denilmesinin sebebi de lambanın algılamasına bağlı olarak, sensörlü bir şekilde yanıp sönmesidir. "360' Hareket Sensörlü Ledli Aydınlatma Armatürü Beyaz-MDL.2081", tüm hareketlerinizi algılayarak, en ufak bir hareketlenmede odayı aydınlatır. Hareketlenme olmadığı sürece enerji harcamaz. Bu çeşit lambaların aydınlatma gücü de fazladır. Aydınlatmasını iki tip lambadan alır: ampul ve led. Sensörlü led armatür led lambalardan oluşan hareketi algılayan ışık sistemidir"led armatürleri" ortama beyaz ve aydınlık bir ışık yayar. Bir diğer armatür çeşidi ise lamba armatürlerdir. Bu armatürlerin içinde led yerine lamba vardır ve daha sıcak tonlarda ışık yayarlar. Tekzen’deki armatürleri inceleyerek, herkesin bütçesine hitap eden fiyatlarla ihtiyacınız olan armatürü alabilirsiniz. Benzer şekilde kaliteli "aplikler" de iş yerleriniz veya bahçe gibi acık alanlarınız için son derece şık bir alternatif olacaktır. Beğeninize uygun olarak tüm bu ürünler arasında tercih yapabilirsiniz.

Diğer Aydınlatmalar

Aydınlatma yalnızca armatür ile sınırlı değildir. Birçok çeşit aydınlatma bulunuyor. Tüm çeşitler üst düzey kaliteleriyle Tekzen’de sizleri bekliyor. Eviniz, odanız, ofisiniz ve bulunduğunuz her ışık gerektiren alan için ampul alma ihtiyacı duyarsınız. Tekzen, geniş "ampul çeşitleri" ile aradığınızı bulmada yardımcı oluyor. Ders çalışırken, kitap okurken masanın aydınlık olması da diğer aydınlatmalar kadar önemlidir. Işıklı bir ortam; derse, kitaba daha iyi odaklanmanızı sağlar. Tekzen "masa lambaları" hem tarzınıza hitap edecek tasarım çizgisiyle hem de üst düzey aydınlatmasıyla ön plana çıkıyor. Odanızın tasarımını tamamlayan, odanıza renk katan ve okuduğunuz kitaplara daha iyi odaklanmanızı sağlayan "lambaderler" de ilginizi çekebilir. Bir evde ışıklandırma kadar avize de önemlidir. Avizeler, lambaların çevresini süsleyerek oda tasarımını tamamlar. Özellikle salon için vazgeçilmez bir gerekliliktir. Tekzen, çeşit çeşit avize modelleri sunuyor. Odanızın şıklığını ve tasarımını tamamlayan avize modelleri, geniş tasarım çizgisiyle her tarza uyum sağlıyor. Son zamanlarda özellikle salonlarda "spot ışıklar" tercih ediliyor. Spot ışıklar, salonun ve odanın tasarımına modern bir hava katıyor. Spotlar, odanın daha aydınlık olmasını sağlarken klasik avizelerin dışına çıkan bir salon ortaya çıkarabilir. Birçok aydınlatma çeşidi ve "avize modelleri" Tekzen’de! Geniş çeşitlilik içinden tarzınızı yansıtan aydınlatmayı, avizeyi ve sensörlü merdiven armatür gibi ihtiyaçlarınızı seçebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT