Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Priz Çevirici


En Sağlam Priz Çevirici Modelleri Tekzen’de!

Sahip olduğunuz elektronik cihazları istediğiniz ülkede kullanabilmenizi sağlayan priz dönüştürücü büyük bir kolaylık sunar. Gelişen teknoloji ile birlikte zenginleştirilerek güvenli bir kullanım sunan bu ürünler, dünyanın farklı ülkelerindeki prizleri Türkiye’de bulunan prizlere adapte edebilir. Elektronik cihazların ülkelere göre farklı elektrik akımları ile çalışması sebebi ile ortaya çıkmış olan çevirici priz modelleri, Amerikan ve İngiliz tipi seçeneklerinin yanı sıra tüm ülkelere dönüştürücü setleriyle de beğenilerinizi kazanır. Evrensel bir kullanıma sahip olan bu ürünleri elektrik ve aydınlatma ürünleri içerisinde inceleyebilir, ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Priz Çevirici Nedir, Ne İşe Yarar?

Dünyada farklı ülke ve bölgelerde kullanılan prizleri, onlardan farklı bir priz üzerinde kullanabilmek için mühendisler tarafından titizlikle tasarlanan özel aparata priz çevirici adı verilir. Her ülkenin veya bölgenin kendine özgü bir priz çeşidine sahip olduğu unutulmamalıdır. Yurt dışından getirilen elektronik cihazların Türkiye’deki prizlerde çalışabilmesi için bu ürünlere ihtiyaç duyulur. Sık sık seyahat eden kişiler için de bu ürünler önemli bir role sahiptir. Sahip olunan elektronik cihazı dünyada seyahat ederken gittiğiniz farklı ülkelerde de kullanabilmek istiyorsanız priz dönüştürücülere sahip olmanız gerekir.

Hayatınızı Kolaylaştıran Priz Çevirici Modelleri

Farklı ihtiyaçlara göre çeşitli modellere sahip olan dönüştürücüler ülkeler arasındaki akım farklılığını ortadan kaldırır. Türkiye’de kullanılan cihazların çalıştırıldığı akım 220 volt, Amerika’da ise 110 volt olarak karşınıza çıkar. Amerikan priz çevirici bu elektrik akımı farkını ortadan kaldırarak gittiğiniz ülkelerde prizleri uyumlu bir şekilde kullanmanızı sağlar. Eğer gittiğiniz ülkede şebeke farkı var ise adaptör kullanmanız tavsiye edilir. Amerikan Adaptör Fişi MDL.2226 şebeke sorununu çözüme kavuşturur. Bir elektrik devresindeki akım miktarını sınırlandırmaya yarayan balast modelleri ve ihtiyaç duyduğunuz diğer yardımcılar için doğru adrestesiniz.

Her İhtiyaca Uygun Priz Çevirici Modelleri

Grup prizler aynı anda birden çok prize akım gitmesini sağlarken priz dönüştürücüler farklı akım değerindeki prizleri mevcut akım ile uyumlu hale getirir. Bu sayede, elektronik cihazlar zarar görmeden ve güvenli bir şekilde kullanılabilir. Tekli modelleri ile karşınıza çıkan bu ürünler, farklı priz türlerini dönüştürebilen ve tek aparat şeklinde sizlere sunulan modellere de sahiptir. Universal olarak da isimlendirilen bu modeller, tek aparat üzerinden istediğiniz prizi dönüştürebilme imkanı tanıdığı için oldukça avantajlıdır. Universal Seyahat Adaptörü - Erkek Dişli - 523739 seçeneği, prizleri Türk standardındaki ülkelerde adaptörü prize yerleştirerek kullanabileceğiniz adaptör görevini üstlenen bir model olarak karşınıza çıkar.

Konforlu Bir Kullanım Sunan Priz Çeviriciler

Yurt dışından sipariş ettiğiniz elektronik cihazları sorunsuz bir şekilde çalıştırmak ya da seyahat ederken priz türü farkından etkilenmeden elektronik cihazları her yerde kullanabilmek istiyorsanız priz çeviricilere ihtiyacınız var demektir. Konforlu bir kullanım sunan bu ürünler, farklı modeller ile ihtiyacınıza yönelik bir deneyim sunar. Üç girişi bulunan İngiliz tipi modeller B tipi olarak adlandırılır ve genellikle Britanya bölgesinde kullanılır. Amerikan tipi prizler A tipi olarak, Türkiye’de kullanılanlar ise C tipi olarak adlandırılır. A, B ve C tipi modeller; kullanıcıların en çok tercih ettiği seçenekler olmalarının yanı sıra diğer ülke ve bölgeler için kullanılan D tipi ve E tipi gibi farklı modeller de mevcuttur.

Aradığınız Priz Çevirici Modelleri Tekzen’de!

Güvenli ve konforlu bir kullanım sunan priz dönüştürücüler geniş ürün yelpazesi içerisinde sizleri bekler. İster Amerikan tipi ister universal tip modellere ihtiyaç duyuyor olun aradığınız tüm ürünler, Tekzen kalitesiyle sizlerle buluşur. Fiş ve ara konnektör başta olmak üzere pek çok adaptör ürününe ihtiyaç duyabilirsiniz. Priz çevirici ürünlere ait pek çok marka Tekzen’de.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT