Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Elektrik & Aydınlatma kategorisinde bulunan grup priz ve uzatma kablosu bölümünden rahatlıkla ulaşabileceğiniz golyat prizler, farklı marka ve model seçenekleri ile sizleri bekliyor.


Günsan, Homecare, Legrand, Makel, Mastercare, Viko ve birçok marka, farklı ihtiyaçlara yönelik modelleri ile aradığınızı bulmanızı kolaylaştırıyor. Farklı tasarımlara sahip uzatma kabloları, beyaz, siyah ve turuncu renk seçenekleriyle, ev dekorasyonunuza uyum sağlarken, yenilikçi şeffaf tasarımları ile dikkat çekiyor. 


Anahtarlı golyat priz modelleri, elektrik tüketimini azaltarak tasarruf imkanı sağlıyor. İhtiyaca yönelik seçim yapabileceğiniz 2'li ve 3'lü golyat priz modelleri, ortalama 16A akıma sahipken, 3500W güce kadar çıkabiliyor. Maksimum 250V gerilim sağlarken, 2'li model  2 adet topraklı, 3lü model ise 2 adet yassı ve 1 adet topraklı fiş kullanımını mümkün kılıyor. 


Kablosuz 4'lü priz seçenekleri ise sunduğu kullanım kolaylığının yanı sıra, fiş yuvalarının yeterli olmadığı anlarda da pratik bir çözüm yolu oluyor. 4 adet farklı cihazı besleyebilen kapasiteye sahip ürünler, kablosuz modelleri ile kullanım konforunu arttırıyor. 250 Volt gerilime sahip 3'lü yonca fişler, IP20 koruma sınıfı özelliği ile, sudan zarar görmezken, maksimum 3500W güç ile desteklenebiliyor. Ortalama 4x8 cm boyutları ile oldukça az yer kaplayan yonca fişler, ergonomik tasarımları ile de tercih sebebi oluyor. Termoplastik yanmaz malzemeden üretilmiş ürünler, güvenliğinizi yüksek düzeyde sağlarken, sahip olduğu pirinç kontaklar güçlü bir iletimi mümkün kılıyor.


Standartlara uygun olarak birinci sınıf malzemeden üretilen modelelr, geniş ürün yelpazesi ile sizi bekliyor. Onlarca seçenek arasından ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilir, Tekzen güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT