Toplam 404 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Puf


Puf Modelleri

Şık bir dekorasyon ürünü olan puf modelleri, sadece yatak odaları için değil son dönemlerde salonlar için vazgeçilmez bir tamamlayıcı durumundadır. Puf koltuklar ise; oturum bakımından da uygundur. Siz de puf tasarımları ile ortamın havasını değiştirin.

Puf Nerede Kullanılır?

Puf modelleri, genellikle yatak odalarında yatakların uç kısımlarında kullanılan bir eşya olarak bilinir. Büyük yatak odalarında uzun puf modelleri oturum için tercih ediliyor. Salonlarda kullanılan puf modelleri ise, son dönemlerde küçük mutfaklarda mutfak sandalyeleri yerine de tercih ediliyor. Kullanılmadığı durumlarda masanın altına iteklenerek alan bakımından tasarruf etme imkanı sağlamaktadır. Sandıklı puf modelleri ise eşya toparlayıcı özelliği sayesinde gerek yatak odalarında gerekse oturma odalarında kurtarıcı bir özellik kazanıyor. Ahşap ayak yapısı sayesinde ortama pozitif bir enerji veriyor.

Ev Dekorasyonunda Pufun Önemi

Puf modelleri, her ne kadar sadece dekoratif yönü ile bilinse de kullanım alanlarındaki zenginliği ile fonksiyonelliği kanıtlanmış durumdadır. Ev dekorasyonu için uygun bir model arayanlar için birbirinden şık ve estetik tasarımlar Tekzen'de satışa sunuluyor. Tasarımları kadar ayak yapılarındaki şık duruş modellere farklı bir enerji yeriyor.

Kullanıldığı ortamın havasını değiştiren puf modelleri arasında sadece uzun tasarımlar bulunmuyor. Bunlara ek olarak dikdörtgen ve yuvarlak özelliklere sahip olan modeller de yer alıyor. Makyaj masası önü için şık bir tasarım arayanlar, daha küçük ebatlara sahip olan oval modeller kullanılabilir.

Kullanılacak Alana Uygun Ölçüde Puf Seçimi Nasıl Olmalı?

Puf modelleri incelendiğinde farklı ölçülere sahip olan onlarca ürün seçeneği görebilirsiniz. Bu ürünler kullanım alanlarına göre seçilmelidir. Salon kullanımı için tercih edilecek olan puflar, özellikle sehpa olarak da kullanılmak istenirse yerden yüksekliği diğerlerine nazaran kısa olmalıdır. Salon kullanımı için puf minder de tercih edilebilir.

Puf çeşitleri, geniş bir salon ya da oturma odası için kullanılacaksa ölçüleri büyük olan modellerin incelenmesi gerekir. Aksi halde küçük ebatlı bir ürün, salonda kaybolup gidecektir. Salon pufu için uzun dikdörtgen yapıda olan tasarımların yanı sıra oval ya da yuvarlak modeller de kullanılabilir.

Zengin Renk Seçeneği

Puf koltuk modelleri içerisinde zengin bir renk skalası bulunuyor. Cıvıl cıvıl evler için daha sade renklere sahip ürünler, sade fakat şık salonlar için ortama hareket kazandırmak için daha renkli modeller tercih edilebilir. Tüm bunları ve fazlasını tekzen.com kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT