Toplam 377 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Puf


En Şık Puf Modelleri Tekzen'de!

Rahat kullanımı ve sağladığı eşsiz konfor göz önünde bulundurulduğunda puf modelleri, evinizin her köşesinde kullanabileceğiniz mobilyalar arasında yer almaktadır. Koltuklarınız ile bütünleşebilen puf çeşitleri, birbirinden farklı renk ve model alternatiflerinden meydan gelmektedir. Renk, model, boyut ve tasarım gibi noktalarda farklılık gösteren puf çeşitlerini, ofis ve ev ortamlarında sıklıkla kullanmanız mümkündür. Keyifli ve konforlu kullanım olanağı sunan puf çeşitleri, malzeme kalitesi sayesinde sıklıkla tercih edilen dekorasyon ürünleri arasında yer almayı başarıyor. Siz de arzu ederseniz Tekzen tarafından sunulan yer alan puf modellerini inceleyebilir, dilerseniz ortamınıza en uygun olan modelini rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Az Yer Kaplamasıyla Bilinen Ergonomik Puf Modelleri

Puflar, ergonomik özelliğe sahip olduğundan dolayı dar alanlarda bile rahatça tercih edeceğiniz dekorasyon ürünleri arasında yer alır. Tekzen kalitesiyle sunulan Modilayn ahşap iskeletli kare puf indigo modeli de oldukça ergonomik ve konfor sunduğundan dolayı tercih edilmektedir. Minimal görüntüleri eşliğinde tanınan puf çeşitlerinin çoğunda regüle kumaş kullanılmaktadır. Ufak dokunuşlar yardımıyla yaşam alanını daha konforlu hale getirmeye katkı sağlayan puf alternatifleri, yumuşak dokudan meydana gelir. Puf koltuk modelleri de kullanımı rahat ve geniş renk yelpazesine sahip puflar arasında yer almaktadır.

Farklı Tasarım Alternatifleri Eşliğinde Üretilen Puf Çeşitleri

Rahatlığı benimseyen kullanıcıların ortak tercihi haline gelen ayak uzatma pufu özellikle oturma odasında uzanırken tercih edilir. Dizi ya da film eşliğinde uzanmak isteyen kullanıcılar, bu amaçla üretilen pufları temin ederek rahat vakit geçirebilir. Kaliteli malzemeler eşliğinde üretilen puflar, mobilyalarınızın rengine de uyum sağlamaktadır. Lorence Home vezir kayın kilim bench puf Lidya modelini, özellikle kalabalık misafirlerinizi ağırlarken ya da dekoratif amaçlı tercih etmeniz mümkündür. Evinize farklı bir hava katacak olan puflar, etnik dokunuşlar eşliğinde süslenerek ortamın atmosferini bir anda değiştirmenize yardımcı olacaktır.

Uygun Fiyata Sahip Olan Puf Alternatifleri

Mobilya modelleri arasında yer alan puflar, fiyat açısından da her bütçeye hitap edecek ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. Tekzen mobilya modelleri arasında bulunan puflar, oldukça zengin ürün ağına sahiptir. Tercih edeceğiniz kitaplık, yemek masası, televizyon ünitesi, sandalye ve sehpalara uyum gösteren uzun puf modelleri, boyutu sebebiyle kullanıcılarına avantaj sunmaktadır. Tasarımları son derece iç açıcı olan puflar, kullanım açısından son derece elverişli iç mekan aksesuarları arasında yer almaktadır. Sandıklı puf gibi modeller, evinizde bulunan ufak eşya ve çeşitli aletleri muhafaza etmek amacıyla tercih edilebilir. Sandık modeli puflar, günlük yaşantınızı kolaylaştıracak tasarım ve yapıya sahiptir.

Geniş Renk Yelpazesi Sayesinde Ortamlara Uyum Sağlayan Puf Modelleri

Puf alternatifleri, geniş renk aralığına sahip olduğundan dolayı hem ev hem de ofis dekorasyonuna uyum sağlayacaktır. Tüylü puf modelleri, canlı renklerde üretildiğinden dolayı ortamın hareketlenmesine destek olmaktadır. Yuvarlak puf çeşitleri, son derece rahat ve kaliteli kumaşlar eşliğinde üretilen mobilyalar arasında yer almaktadır. Desen, renk ve doku açısından geniş bir yelpazeye sahip olan puf alternatiflerini, evinizin her köşesinde tercih edebilirsiniz. Yatak odanızda tercih edeceğiniz modellerden biri olan makyaj masası pufu sayesinde kendinize bakım yaparken konfor hissedeceksiniz.

Puf Modelleri Eşliğinde Ortamlarınıza Konfor Katın!

Kare ve dikdörtgen gibi şekillere sahip olan puflar, sahip oldukları farklı tasarım ve renkler sayesinde, tercih edildikleri ortamlara konfor katmayı amaçlar. Tekzen oturma odası mobilyaları arasında yer alan puflar, ev ve ofis yaşantısında bulunan mobilyalara uyum sağlamaktadır. Oturma odası tekstili kategorisinden tercih edeceğiniz battaniye ya da örtüleri, puf modellerinin üzerinde sergileyebilir, dekorasyon açısından detaycı bir görünüm elde edebilirsiniz. Tekzen tarafından sunulan puf modellerini siz de inceleyebilir, arzu ettiğiniz pufa uygun fiyatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT