Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Gardırop Düzenleyiciler


Bu kategoride evinizde veya ofisinizde eşyalarınızı düzenli tutmak, kıyafet dağınıklığını ve karışıklığını önlemek için gardırop düzenleyici çeşitlerini bulabilirsiniz. Evinizde ve dolabınızda dağınıklıktan hoşlanmıyorsanız, gardırop düzeni nasıl olmalı diyorsanız, oldukça fonksiyonel ve pratik kullanabilen gardrop düzenleyiciler ile dağınıklık sorununu kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Sağlam yapısı ve 4 raflı bölmesiyle, kıyafetlerinizi ve özel eşyalarınızı belirli kategorilere ayırabilir, oldukça toplu bir dolap düzeni yaratabilirsiniz. Tela kumaştan üretilen ve arkası kapalı olan gardırop içi düzenleyicileri, özellikle kıyafet dolaplarında oluşan karışıklığa son vermektedir. Kaliteli mukavvadan yapılan raf bölmeleri, yüke karşı oldukça dayanıklı olduğundan rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Gardırop içi düzenleyici, kıyafetlerinizi belirli bir düzende ayırarak dolabınızın dağınık görüntüsünü ortadan kaldırırken, aynı zamanda dolabınıza estetik bir görüntüde katar. Uzun ömürlü yapısı sayesinde, evinizdeki tüm dolaplarda uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

 

85cm x 30cm x 30cm ebatlarında olan gardırop düzenleyicileri, yatak odanızda kullandığınız bez dolaplarda veya diğer mobilyalarda dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sadece kıyafet değil, diğer mobilyalarınızın içindeki tüm eşyalarınız için de tercih edebilirsiniz. Farklı renk seçenekleri arasından kendi zevkinize ve evinizin dekoruna uyumlu bir seçim yapabilirsiniz. Arkası kapalı bir yapıda olduğu için, dolabınızda herhangi bir karışıklığa veya dağınıklığa sebep olmaz.

 

Gardırop içi düzenleyiciler, gardıroplar veya mobilya alırken en çok tercih edilen eşyalar arasındadır. Dolap içindeki eşyaları belirli bir düzende yerleştirme imkanı sunduğu için, dolabınıza ekstra kullanım alanı sağlar. Bu da dolabınıza koyabileceğiniz eşya kapasitesini arttırır.

 

Pratik kurulumu sayesinde gardırop düzenleyicileri, dolabınızın istediğiniz köşesine yerleştirebilir, evinizde daha düzenli bir ortam sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT