Toplam 112 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

3 Kapılı


Giysileri asmak için kullanılan gardıroplar arasında 3 kapağı bulunan ürünler, 3 kapılı gardrop bölümünde yer alır. Üç kapılı gardırop modelleri arasında yatak odalarına, genç odalarına ve çocuk odalarına uygun ürünlere ulaşabilirsiniz. Renkleri, modelleri ve raf dizaynları birbirinden farklı olan 3 kapılı gardırop ölçüleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

 

Gardırop modellerinde klasik tasarıma sahip üç büyük kapaklı ürünler öne çıkıyor. Beyaz, ceviz ve siyah gibi farklı renklerde bulabileceğiniz büyük kapaklı dolaplar sade dış tasarımları ile klasik mobilyalar ile uyumlu kullanılabilir. Çekmecesi olan ürünlerde ise çekmece ebatları farklı iki veya üç çekmeceli ürünleri inceleyebilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda uygun ürünü seçebilirsiniz. Aynalı dolaplara da ulaşacağınız kategoride tekli kapak kısmı boydan boya ayna olan ürünler bulunur. Büyük aynalı dolapların yanında daha küçük aynaya sahip dolapları da tercih edebilirsiniz. Sürgü kapaklı ve köşeli dolaplarında yer aldığı 3 kapılı gardırop modelleri arasında kapı dizaynı farklı olan ürünleri bulabilirsiniz.

 

Genç odaları için üretilen üç kapılı gardırop modellerinde ise simetrik tasarımı ile modern mobilyalara uyumlu ürünler yer alır. Çocuk dolapları arasında ise kız çocuklar için prenses temalı, erkek çocukları için ise araba temalı ürünlere erişebilirsiniz. Kırmızı, mavi veya pembe gibi ayrıntılara sahip ürünler dışında çocuklar için modern tasarımlı sade ürünlere de kategoride mevcuttur.

 

Gardırop modelleri arasında tek rengin kullanıldığı ürünleri ve beyaz-siyah-kahverengi gibi farklı renklerin birlikte kullanıldığı ürünlere erişebilir, 3 kapılı gardırop fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Gardırop çeşitlerini Alpino, Adore, Kenyap, Dessenti ve Minar gibi farklı markalardan sipariş verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT