Toplam 30 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

3 Kapılı


3 Kapılı Gardırop Modelleri

Yatak odalarınızın, çocuk ve genç odalarının vazgeçilmez mobilyası olan gardolaplar, 3 kapaklı dolaplar ve daha fazlası tarafımızdan sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Farklı malzeme ve renkler kullanılarak çeşitli ebatlarla imal ettiğimiz ürünlerimizi sizlerin ihtiyaç ve beğenisine sunuyoruz.

3 Kapılı Dolap

3 kapılı dolaplar ile artık herşey düzenli ve yerli yerinde! Odalarınızın bir numaralı ihtiyacı olan bu dolapları her zevke ve her ihtiyaca göre özenle imal ettik. Üstelik çocuk odası dolap modellerimiz, kıyafet dolabı ya da üç kapılı gardırop modellerimiz de mevcut! Tekzen mağazalar zinciri olarak her zaman size çok yakınız. Tek yapmanız gereken size en uygun ebat ve renkteki dolabı seçmek. Bu dolaplar evinize ve size çok yakışacak! Bir tık uzaklıktayız.

3 Kapılı Gardırop Avantajları Nelerdir?

Üç kapılı gardıroplar giysi dolabı ve benzeri kullanımlara uygundur. Geniş ve fazla raflı olduklarından daha kolay ve rahat düzenleyicilerdir. Bu sebeple evlerimizin ve yatak odalarımızın en sevilen kurtarıcılarıdır. Çekmeceleri sayesinde çok amaçlı kullanılabilir. Farklı malzeme ve dizaynları ile ihtiyacınızı karşılarken sizi birkaç dolap kullanmaktan da kurtarmış olur.

3 kapaklı dolaplar mağazamız tarafından farklı modelleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bu avantajlardan siz de faydalanmak isterseniz, mağazalarımıza gelerek ya da internet üzerinden beğendiğiniz model ve renkteki dolap için sipariş oluşturabilir ve kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gardrop Düzenlemesi İçin Püf Noktalar Nelerdir?

3 kapılı gardropların ilk etapta malzeme ve renk olarak mekana uyum sağlaması önemlidir. Dar mekanlarda daha açık renkler ortamı ferah tutacaktır. Bunun yanında ebat olarak hem yeterli büyüklükte olması hem de ihtiyacı karşılaması gerekir. Örneğin çocuk odaları için tasarlanan gardıroplar ile yatak odası için tasarlanan gardıroplar farklılık gösterirler.

Üç kapılı gardıropların ortama uyum sağlamasının yanı sıra iç düzenlemesinin de ihtiyaçları karşılaması gerekir. Çekmecelerin yeterli sayıda olması, rafların uygun malzemeden yapılmış olması ve gerektiği kadar geniş olması, askılar için gerekli aparatların bulunması en mühim ihtiyaçlar arasındadır. Gardırop seçimi yaparken bunların tümünü düşünmek ve değerlendirmek gerekir.

Dolapların Nakliye ve Montaj Süreci

3 kapılı gardropların nakliyesi mağazamız tarafından belirttiğiniz adrese kısa sürede yapılmaktadır. Kolay taşınması ve yer kaplamaması açısından kurulumu yapılmamış olarak teslim edilmektedir. Montaj için gerekli kullanım kılavuzları ve garanti belgeleri kutunun içinde mevcuttur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT