}
Toplam 11 üründen, 1-11 arası gösteriliyor.

Takı Dolabı Modelleri

Takı dolabı modelleri, kadınların son yıllarda kurtarıcı eşya seçenekleri arasında yerini almaktadır. Özellikle, aynalı takı dolabı şık ürünlerden vazgeçemeyenlerin gözdesi durumundadır. Takı dolapları, takılarınızın daha derli toplu olmasına büyük katlı sağlar.

Takı Dolabı Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Takı dolabı çeşitleri, her geçen gün daha da zenginleşiyor. Kapaklı ve ahşap modellerin yanı sıra şeffaf aksesuar dolabı da takılarınızı koyabileceğiniz şık ürünlerdendir. Kolye, bilekli ya da yüzük gibi her bir ürün için farklı bölmeleri bulunan modellere; dilerseniz parfüm ya da ruj gibi küçük makyaj malzemelerinizi de yerleştirebilirsiniz. Makyaj dolabı olarak da değerlendirebileceğiniz aksesuar dolapları, fonksiyonel bir yapıya sahiptir. Ürün grubu içinde koltuk ya da ağaç biçiminde tasarlanmış modelleri de görme imkanına sahipsiniz.

Takı Dolabı Nasıl Düzenlenir?

Takı dolabı, özellikle kolye ya da bileklik gibi ürünlerin birbirine karışmasını engellemesi ile oldukça ilgi çekiyor. Her bir kolye ya da bileklik için uygun, askılar bulunmaktadır. Aksesuarlarınızı, çeşitlerine göre gruplayarak yerleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra çekmeceli bir model tercih edenlerdenseniz yüzükleri de çekmecelere yerleştirebilirsiniz.

Kutu biçiminde değil askı biçimde tasarlanmış bir model tercih edecekseniz, özellikle uzun zincirlere sahip olan aksesuarların birbirine dolanmasını engelleyecek biçimde bir dizayn tercih etmelisiniz. Takı dolapları yerine, kullanım alanınızın müsaitliğine göre mücevher organizatörü de tercih edebilirsiniz.

Odanıza Uygun Takı Dolabı Nasıl Seçilir?

Takı dolabı da diğer pek çok eşya gibi sadece kullanım özellikleri ile değerlendirilmez. Takı dolapları, dekoratif yanı ile de ortama uyum sağlamalıdır. Sportif bir görüntüye sahip model arıyorsanız, ağaç tasarımlı bir ürün satın alabilirsiniz. Şık ortamlar için ise takı dolabı aynalı özellikte olursa ortamın havasına uyum sağlayacaktır.

Romantik dokunuşlarla dizayn edilmiş bir odaya sahipseniz kalp detayları ya da müzik aşığı iseniz gramofon tasarımı ile üretilmiş olan takı dolabı modellerini tercih edebilirsiniz. Klasik vurgudan yana olanlar için ise ayaklı takı dolabı modelleri, ahşap yapısı ile kullanıldığı ortama oldukça estetik bir hava kazandıracaktır.

Taki Dolabı Fiyatları

Takı dolabı modelleri, tasarımındaki işçilik detaylarından üretiminde kullanılan malzemeye kadar oldukça çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikleri de takı dolaplarındaki fiyat farklılığını ortaya çıkarır. Aynalı takı dolabı, şık görüntüsünün yanı sıra dayanıklı olmaları sebebi ile sıklıkla tercih edilenler arasında bulunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT