Toplam 86 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ofis ve Çalışma Koltukları


Cansit, Tekzen, Turn, Adore gibi kaliteli markalar tarafından sunulan ürünlerin de bulunduğu kategoride çeşitli renk ve tasarım alternatiflerindeki ofis ve çalışma koltukları arasından seçim yapabilirsiniz. Oturma ergonomisi ve çalışma verimi için gerekli olan ofis koltuğu konforunuz için de önem taşıyor.

 

Ofis koltukları iş yerinde kullanılmaları yanında, evlerde çalışma ve bilgisayar koltuğu olarak da kullanılıyorlar. Evinizde bilgisayar başında çalışırken ve vakit geçirirken sandalye yerine; kolçak kullanımı, rahat döşemesi ve ergonomisiyle veriminizi ve konforunuzu arttıran, tekerlekleriyle hareket kolaylığı sunan bir çalışma koltuğu veya ofis koltuğu seçmek pratik bir çözüm olabilir.

 

Uzun çalışma saatlerini ofis koltuğunda geçiriyorsanız; ergonomi, koltuğun bel yüksekliği gibi rahatınızı etkileyen konulara tercihinizde öncelik verebilirsiniz. Ofis koltuğu tercihinizde koltuğun sırt kısmının geri esneme fonksiyonu da konforu etkileyen unsurlar olarak dikkate alabilirsiniz. Seçiminizde kişisel renk tercihlerinizi ve görsel beğeni kriterleriniz yanında, ofisinizin veya evinizin dizayn çizgisini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Dar alanlar için daha küçük, geniş alan ve büyük masalar için daha büyük bir ofis koltuğu seçerek kullanışlı ve ofis mobilyaları ile uyumlu bir çalışma alanı oluşturulabilir. Yönetici pozisyonunda çalışanlar için müdür koltuğunu tercih edebilirsiniz. Sıcak çalışma ortamları için fileli sırt desteği olan koltuklar kullanışlı olacaktır. Küçük ve dar alanlarda otuma ihtiyaçları için ve oturacağınızın yeri sık sık değiştirdiğiniz hızlı çalışma temposunda çalışma taburesi kullanımı da fonksiyoneldir.

 

Ofis Koltuğu fiyatları arasından bütçenize ve beğeninize en uygun olanı belirleyebilir, Tekzen güvencesiyle kolayca sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT