Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Baza Başlıkları


Baza Başlığı Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Gün içindeki yorgunluğun ardından çekilen iyi bir uyku tüm enerjinizi toplamanızı sağlar. Konforlu bir uyku için yatak ve baza başlığı tercihi çok önemlidir. Tekzen baza başlıkları hem tasarımları hem de ürün kalitesi ile kullanıcılardan tam not almaktadır. Ürün seçenekleri arasından kendi zevkinize ve yatak odanızın dekorasyonuna göre, her ölçülerde baza başlığı bulabilirsiniz.

Aradığınız Her Kritere Uygun Baza Başlıkları

Mobilya modelleri koltuk, masa ve yatak gibi akla gelen pek çok ürün çeşidini kapsamaktadır. Bu kategoride ev ve iş yerleri için gereken tüm mobilyalara ulaşılabilir. Mobilya tercihi ortamın havasını tamamen değiştiren bir ayrıntı olduğu için son derece önemlidir. Yatak odası mobilyaları kategorisinde yatak ve bazanın yanı sıra şifonyerler ve komodinler de bulunmaktadır. Yatak odasının boyutuna ve şekline göre mobilya tercihi yapılmalı ve odada gerekli boşluk kalacak şekilde yerleştirilmelidir. Yatağın başına sabitlenen baza başlıkları da bu mobilyalar arasında yer almaktadır.

Birbirinden Şık Baza Başlığı Modelleri

Yatak odanızda kullanacağınız baza modelleri, geniş hacimleri ile pek çok ürünü saklamanıza yardımcı olur. Dolabınızda ya da başka bir alanda yer bulamadığınız eşyaları bazanın altına kolayca yerleştirebilirsiniz. Baza kullanımı yerden tasarruf etmek için akıllıca bir yöntemdir. Yatağınızın hali hazırda kapladığı alanın içerisine başka eşyalar da sığdırabilme olanağı tanır. Baza başlıkları da yatağın görüntüsünü tamamlayan mobilyalardandır. Yatak ile duvar arasında bulunan baza başlığı dekoratif açıdan bir bütünlük oluşmasını sağlar. Niron Luna tek kişilik yatak başlığı 90 cm, sünger ve kumaş kaplaması ile oldukça rahattır. Montajı son derece kolay bir şekilde yapılmaktadır.

Konfor ve Görsel Şıklığı Bir Araya Getiren Baza Başlığı Modelleri

Yatak başlığı modelleri yatağınızda dik konumda otururken sırtınızı yaslayabileceğiniz konforlu bir alan oluşturur. Özellikle kitap okurken büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Eğer yatakta sırtınızı yaslayarak telefonla ya da bilgisayarınızla ilgileniyorsanız yatak başlığının sırtınızı rahatsız etmemesi gerekir. Yatak modelleri arasından seçim yaparken konforlu ve uygun boyutta olmasına dikkat edilmelidir. Baza başlığını seçerken önce istediğiniz modele karar vermelisiniz. Bunun yanı sıra baza başlığı ve yatak aynı boyutta olmalıdır. Niron Luna çift kişilik yatak başlığı 150 cm, rengi ve rahatlığı ile öne çıkmaktadır. 150 cm genişlikteki çift kişilik yatak ve bazalar için uygun olan bu modelin yüksekliği 100 cm’dir.

Her Yatak Ölçüsüne Uygun Baza Başlıkları Tekzen’de!

Baza modellerinin tıpkı yataklar gibi tek ve çift kişilik seçenekleri vardır. Tek kişilik bazalar 90 x 190 ya da 100 x 200 gibi ölçülerde üretilebilir. Çift kişilik bazalar ölçü açısından daha çeşitlidir. 140 x 190, 150 x 200, 160 x 200 gibi boyutları bulunmaktadır. Bu kriter tamamen kişinin tercihine kalmıştır. Çift kişilik baza çeşitlerinin iç hacmi oldukça geniştir ve kıyafet, yorgan, battaniye gibi pek çok eşyanın muhafaza edilmesine olanak tanır. Yatak ile bazanın aynı ölçüde olması gerekmektedir. Yatak odası tekstili ürünleri ile yatağınızın dış görünüşünü tamamlayabilirsiniz. Bu kategoride yatak odanız için tercih edebileceğiniz sayısız ürün seçeneği bulunmaktadır.

Tasarımları ile Öne Çıkan Baza Başlığı Çeşitleri

Baza başlığı modelleri hem boyut hem de tasarım açısından farklılıklara sahiptir. Baza başlıkları deri, ahşap ya da metal kullanılarak üretilebilir. Yatak odanızın dekoruna, yatağınızın modeline ve kendi konfor anlayışınıza göre bir baza tercihi yapabilirsiniz. Ayrıca renk olarak da oldukça fazla seçenek mevcuttur. Baza başlığı fiyatları üründen ürüne değişkenlik gösterebilir. Her tarza ve bütçeye uygun baza başlığı modelleri Tekzen ile sizlere sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT