Toplam 52 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Baza Başlıkları


Baza Başlık Modelleri

Baza başlığı, bazaların tamamlayıcısı olmakla birlikte kullanıldığı ortama estetik bir duruş kazandırıyor. Tekzen yatak odası başlıkları içerisinde tek kişilik ve çift kişilik seçenekler bir arada bulunuyor. Model bakımından da zengin çeşitler sizleri bekliyor.

Yatak Başlığı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tek kişilik bazalar için tasarlanan modeller gibi çift kişilik yataklar için de uygun modeller bir arada sunulurken her iki alternatif arasında ebat farkı bulunuyor. Sizler de baza başlık modelleri seçerken kullandığınız bazanın ölçüsünü dikkate alarak alternatifleri değerlendirmelisiniz. Böylece baza ile başlık uyum sağlayacaktır.

Baza seçerken ebatlarında yanı sıra renk ve model de dikkate alınmalıdır. Renk tercihini her ne kadar zevkleriniz belirlese de baza da kullanılan renk ile başlık rengi uyum içerisinde olmalıdır. Bu sayede doğru seçimler yaparak dekorasyonu zenginleştirebilirsiniz.

Yatak Başlığı Nasıl Takılır?

Yatak odası başlıkları, kurulum bakımından da büyük kolaylık sağlıyor. Pratik montaj olanakları sayesinde herhangi bir ustaya ihtiyaç duymadan başlığı kendiniz monte edebiliyorsunuz. Bunun için sadece küçük birkaç el aleti yeterli olabiliyor. Montaj biçimleri tercih ettiğiniz bazanın tasarımına göre farklılık gösterebiliyor.

Doğru bir kurulum güvenli bir kullanımı da beraberinde getiriyor. Kuruluma başlamadan önce ürün ile birlikte gelen montaj şemasını dikkatlice incelemenizi gerekiyor. Daha sonra el matkabı yardımı ile vidaları yuvalarına yerleştirerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

Kullanışlı Yatak Başlığı Nasıl Olmalı?

Deri ya da kumaş gibi farklı malzemeden üretilen pek çok baza başlığı bulunuyor. Kullanışlı ürünü seçebilmeniz için öncelikle baza ile uyum sağlayacak modeli belirlemede fayda var. Böylece ilk ve zor olan adımı tamamlamış olursunuz.

Tadım ve malzeme kapısı kadar temizlik bakımından da kolaylık sağlayacak seçenekler tercih etmeniz gerekiyor. Özellikle kumaş detayları bulunan ve ayrıntılara fazlaca yer verilen ürünler oldukça şık bir duruş sergiliyor. Fakat ahşap malzemeye sahip Tekzen yatak başlığı ise pratik bir temizlik olanağı tanıyor.

Kaliteden Ödün Vermeyen Tasarımlar

Tekzen baza başlık modelleri tasarımları ile olduğu kadar kalitesi ile de bir adım öne çıkıyor. Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen modeller uzun yıllar kullanım avantajına sahip. Siz de ekonomik fiyatlarla doğru baza başlığını belirleyip sipariş verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT