Toplam 91 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Baza Başlıkları


Yatak odası mobilyaları kategorisinde önemli bir yer tutan bazalar alt kategorisinin bir parçası olan bu bölümde onlarca çeşit başlıklar tek kişilik ya da çift kişilik bazalara uygun olarak bulunmaktadır. İhtiyacınıza uygun ürün başlığına bu bölümdeki onlarca tercih edilesi seçenek arasından size uygun olanı seçerek erişebilirsiniz.


Birçok önemli markanın ürünlerini ve bunlara ek olarak Tekzen'in kendi markası olan Tekzen Home ürünlerini bu bölümde detaylı olarak inceleyebilirsiniz. İnceleme esnasında isterseniz ürünün tek ya da çift kişi olmasına göre başlığınızı filtreleme ile aratıp kriterlerinize uygun olmayan ürünlerin gösterilmesini engelleyerek zamandan kazanabilirsiniz. 


Baza başlıkları fiyatları aramanızın önemli bir kriteri ise fiyata göre artan ya da azalan şekilde ürünleri sıralayarak inceleyebilirsiniz. Çeşit çeşit modeller böylelikle fiyata göre düzenlenecek ve satın almak istediğiniz ürün başlığı için ayırdığınız bütçenize uygun ürünü bulmanız kolaylaşacaktır. Ayrıca belirli fiyat aralıklarındaki ürünleri görüntülemenizi sağlayan filtreleme seçenekleri sayesinde bütçenize uygun olmayan ürünleri aramanızın dışında bırakabilirsiniz. 


Ülkemizin her yanında yapı marketleri bulunan Tekzen'in satışını yapmakta olduğu ürünlere yalnızca internet üzerinden satın alarak sahip olabilirsiniz. Bahsi geçen ürünleri Tekzen markasının ve kalitesinin getirdiği güven, ayrıcalık ve internet sitesi vasıtasıyla yapılan satışlara özel fiyatlarla internet üzerinden satın alabilirsiniz. 


Tekzen'in herkesçe bilinen kalitesi ve yıllardır sahip olduğu ev eşyaları satışı tecrübesinin getirdiği güvence ile genişliği ve kalitesi ihtiyacınıza, fiyatı ise bütçenize en uygun baza başlığını kolaylıkla seçebilirsiniz. İncelemeniz esnasında ürün detaylarına üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ürün detayında boyutlarını, üretildiği malzemeyi ve ürüne dair diğer tüm detayları bulabilirsiniz. İncelemeniz sonucunda size uygun olduğunu düşündüğünüz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT