Toplam 255 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Duvar Rafları


Duvar Rafları

Genç odası, oturma grubu, ofis mobilyaları gibi farklı mobilya çeşitlerinin yanında duvara monte edilen raf modellerini duvar rafı kategorisi altında bulabilirsiniz. Farklı duvar rafı modellerine ulaşacağını bu kategoride ürünlerin özelliklerini inceleyebilirsiniz. Adore, Best, Minar, Tekzen Home gibi ünlü markaların ürünleri arasında fiyat karşılaştırması yaparak size uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Duvar rafları arasında dekoratif görünümü ile ortama modern bir hava katan ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

 

Oturma odası, genç odası, çocuk odası ve yatak odası gibi alanlarda kullanıma uygun ürün çeşitlerine ulaşacağınız kategoride tek bölmeden oluşan ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünlerin yanında iki bölmeli küp şeklinde raf çeşitlerini bulabilir; turuncu, sarı, kırmızı gibi canlı renklere sahip olan bu ürünler ile şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Modern tasarımı ile dikkat çeken bu ürünlerin yanında oturma odalarına uygun siyah ve beyaz gibi renklerin birlikte kullanıldığı duvar rafı kitaplık çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Farklı tasarımları ile hem daha kullanışlı hem de şık bir görünüme sahip olan bu rafları farklı ebatlarda bulabilirsiniz. Kitap veya dekoratif ürünleri yerleştirebileceğiniz bu ürünlerin yanında ahşap görünümlü ürün çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Duvar rafı kategorisinde bulabileceğiniz bu ürünler arasında ikili veya üçlü duvar raflarını da tercih edebilirsiniz.

 

Otuma odaları için tasarlanan duvar ünitelerini de temin edebileceğiniz kategoride kapaklı tasarımı öne çıkan ürünleri bulabilirsiniz. Bu ürünlerin yanında merdiven gibi farklı tasarımlara sahip raf modellerini de kategoride inceleyebilir, özellikle farklı renklere sahip olan bu ürünler arasında uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz. Farklı modellerde ürünleri bulacağınız duvar rafı kategorisinde raf tutucu çeşitlerini de kolayca satın alabilirsiniz. Tekzen güvencesi ile en uygun duvar rafı fiyatlarına ulaşmak artık çok kolay.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT