Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Metal Sandalyeler


Katlanır Sandalye
Katlanır Sandalye
Temin Edilemiyor

Metal Sandalye Modelleri

Sandalyeler rahatlığı kadar tasarımlarıyla da dikkat çeker. Özellikle metal sandalyeler; ofis, mutfak veya diğer alan kullanımlarındaki mimari yapının önemli tamamlayıcısıdır. Metal sandalye, Mutfak sandalye, metal masa sandalye ve siyah metal sandalye çeşitleri evinize şıklık katacak.

Metal Sandalye Kullanım Alanları

Metal sandalyeler, kullanım rahatlığı ve dayanıklılığıyla çok geniş bir kullanım alanı sunarken, ortamınıza da şıklık katar. Bahçenizde kullanabileceğiniz demir sandalye modelleri ile birlikte, dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanım alanı yaratabilirsiniz. Beyaz metal sandalye çeşitlerini mutfağınızın tasarımına uygun olarak kullanabilirsiniz. Özellikle cafe veya restoranlardaki bar bölümlerinde kullanabileceğiniz yüksek sandalye modelleriyle, yaratmak istediğiniz ortama uygun bir tasarım bütünlüğü oluşturabilirsiniz. Sandalyelerde dayanıklılık kadar önemli bir konu olan konfor, rahat sandalye modelleriyle kolaylıkla sağlanabilir.

Mutfakta Hangi Sandalye Kullanılmalı

Mutfak kullanımları için vazgeçilmez olan metal sandalyeler, hem mimari tasarım hem de tamamlayıcılık açısından önemli bir yere sahiptir. Kahvaltı masasında ailenizle bir arada kahvaltı yapabilmeniz için sandalyelerin rahat ve dayanıklı olması oldukça önemlidir. Metal ayaklı mutfak sandalyesi tercih ederek bu rahatlığı ve dayanıklılığı yakalayabilir, keyifli kahvaltılar yapabilirsiniz.

Sandalyeleri aynı zamanda masanızın modeline göre de tercih edebilirsiniz. Örneğin ahşap bir masanız için metal masa sandalye tercih ederek modern tarza sahip bir kullanım oluşturabilirsiniz. Siyah metal sandalye gibi zamansız renk seçimleri de özgün bir ortam yaratacaktır.

Metal Sandalye Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Sandalye modelleri arasında önemli bir yeri bulunan metal sandalyeler, uzun kullanım sonrası kirlenip lekelenebilir. Zaman içerisinde paslanmanın da görülebileceği durumlarda, metal temizleyici bez ve metal temizleyici temizlik ürünleri kullanabilirsiniz. Oldukça dikkatle ve özenle yapılması gereken bu işlem, sandalyenizi daha uzun ömürlü kullanabilmenizi sağlar.

Zaman içerisinde ve kullanım şartlarına bağlı olarak lekelenebilen metal sandalyeler, doğru bir şekilde temizlenirse uzun yıllar boyu kullanım imkanı sağlar. Özellikle beyaz metal sandalye gibi ürünler temizlenirken boyasına zarar verilmemesi gereklidir. Çelik yüzey temizleyici ürünler kullanarak veya bu konuda profesyonel yardım alarak ürünlerinizi temizleyebilirsiniz.

Metal Sandalyeler Nereden Alınır?

Kaliteli ürünleri şık tasarımlarla buluşturan Tekzen Yapı Market, birbirinden özel metal sandalye çeşitlerini özenle üretiyor. Bahçenizde, evinizde, mutfağınızda veya restoranınızda kullanabileceğiniz sandalye modelleri oda tasarımınıza renk katacak. En uygun fiyatla en dayanıklı ürünleri tekzen.com.tr'den satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT