Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Akordiyon Kapılar


Akordiyon Kapı Modelleri Tekzen'de!

Her ev kendine has bir kapı tarzına sahiptir. Akordiyon kapı, oldukça kullanışlı olması sayesinde herkesin çokça beğenisini kazanmış bir kapı seçeneğidir. Banyoda, odanın girişinde veya mutfakta olmak üzere bütün alanlarda kullanımı mümkündür. Sürgülü olan bu kapı seçeneği, rahat bir hamle ile açılıp kapatılabilir. Aynı zamanda oldukça kolay bir kurulumu olduğu bilinmektedir. İç kapılar arasında da yer alabilen bu kapı seçenekleri, büyük bir alanı iki parçaya bölmek için de kullanılır. Bunun yanı sıra duş için de gerekli alanı bu kapı seçenekleri ile sağlamak mümkündür. Tekzen ile ulaşabileceğiniz birçok akordiyon şeklinde üretilen kapı, kaliteli malzemesi ve uzman işçiliğiyle sizlere sunulmaktadır. 

Akordiyon Kapı Sayesinde Alanınızı Daha Kolay Kullanın

Bazı alanları daha verimli kullanmak için oldukça fazla mimari işlemin yanı sıra, akordiyon kapılar oldukça ideal seçenekler olacaktır. Bu alanda Zen Home meşe akordiyon kapı olarak bilinen model en çok sevilenlerden biridir. Oldukça zarif ve güzel bir görünüme sahiptir. Geniş bir salonu iki ayrı kullanım alanına çevirmek için bu kapılar tercih edilebilir. Bunun yanı sıra büyük bir odayı 2 çocuğa bölmek için de bu kapılar tercih edilebilir. Tekzen akordiyon kapı modellerini, her ihtiyaca uyacak şekilde piyasada bulundurmaktadır. Bu modellerden birini satın alarak, mevcut alanınızı daha verimli şekilde kullanmanız mümkündür. Akordiyon kapı, oldukça hafif bir ürün olduğu için de çekip kapanması çok uğraş istemez. Banyoda kullanılan akordiyon kapılar da duş için mevcut alanı belirlemek ve diğer alanlara su geçişi olmaması adına oldukça pratik çözümlerdir. Islak ayaklar ile duştan çıkmak istemeyenler de Tekzen’in ürettiği paspas seçeneklerine göz atabilir.

Her Ortama Uyan Akordiyon Kapı Seçenekleri

Boş bir alanı kapatmak için veya bir alandan bir alana geçmek için kapıya daima ihtiyaç duyulur. Rahat kullanımı ve etkili işleviyle akordeon kapı sıklıkla tercih edilir. Akordiyon kapı fiyatları özellikle normal kapı fiyatlardan daha ekonomik seçeneklere sahip olduğu için her alanda görülebilmektedir. Aynı zamanda mevcut kiler, mutfak gibi alanların açık kalmaması için oldukça ideal seçeneklerdir. Her ortamı toparlayacak bir ürün olan akordiyon kapılar, garaj gibi alanlarda da oldukça fazla tercih edilmektedir. Çok sevilen seçeneklerden biri, Tekzen’in ürettiği Rem Kayın akordiyon kapı olarak karşımıza çıkmaktadır. PVC ile üretilen bu kapı, su ve neme karşı dayanıklılığa sahiptir. Bu kapılar, genellikle montajı yapılmadan kullanıcıya teslim edilmektedir. Tekzen’in ürettiği daha farklı ürünleri de incelemek istiyorsanız yatak odası mobilyaları ve mobilya aksesuarları oldukça güzel bir başlangıç olacaktır.

Akordiyon Kapı ile Küçük Alanları Genişletin

Alanları birbirinden ayıran kapı seçenekleri, küçük alanlarda işlev kaybına sebep olabilmektedir. Öte yandan sürgülü kapı modelleri, bu gibi alanlar için en ideal çözümlerden biridir. Küçük bir mutfağınız varsa ve kapının açma-kapama gibi durumlarda alan kaplaması ile karşılaşmak istemiyorsanız, akordiyon olarak bilinen kapı seçeneklerini kullanmanız en ideal seçenek olacaktır. Bunun yanı sıra dolap kapağı olarak da kullanılabilen bu ürünler, genellikle beyaz, krem gibi sade renklere sahiptir. Tekzen kalitesi ile sahip olunabilecek bu kapı seçenekleri, alanların en ideal şekilde kullanılması için oldukça basit bir yöntemdir. Kurulumu ve satın alması oldukça kolay olan bir üründür. Camlı kapı gibi görünen seçeneklerin yanı sıra düz sürgülü kapı ve dikdörtgen boşluklu sürgülü kapı seçenekleri de mevcuttur. Kapı modelinin nerede kullanılacağına göre bu tasarımlardan birini satın almak mümkündür. Daha fazla mobilya seçeneklerine ve montaj hizmetleri hakkındaki bilgilere hemen şimdi Tekzen üzerinden ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT