Toplam 351 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Ahşap Tv Sehpaları


Ahşap Tv Sehpası Modelleri

TV sehpası ve üniteleri, dekoratif özelliklerinin yanı sıra fonksiyonellikleri ile de bir adım öne çıkıyor. Tekzen TV üniteleri, farklı model ve tasarımları ile her zevke hitap edecek donanımda üretilerek satışa sunuluyor.

TV Sehpası Seçimi Nasıl Olmalı?

TV ünitesi Tekzen'de yer alan zengin modelleri ile dikkat çekiyor. Uygun bir TV sehpası seçimi yapmak için önceliğiniz kullanım alanı ve kullanım amacınız olursa doğru ürüne sahip olabilirsiniz. Kullanılacak alanın ölçüleri ile uyumlu bir ünite şıklığı da muhakkak beraberinde getiriyor.

Kullanım amacınız ise zengin ürün yelpazesinde arayacağınız modeli belirlemenizde yardımcı oluyor. Eğer ki, sadece TV ünitesi olarak kullanacaksanız sade bir tasarım yeterlidir. Fakat kitaplık olarak kullanacağınız bir ünite arıyorsanız bölmeli seçeneklere yönelebilirsiniz.

Ahşap TV Sehpasının Farkı Nedir?

Son yıllarda TV sehpa modelleri birbirinden oldukça farklı özellikleri ile öne çıkıyor. Ahşap televizyon üniteleri ise özellikle şık ve modernliği bir arada harmanladığı için dikkat çekiyor. Ünitelerde kullanılan ahşapların renkleri kadar yapıları da çeşitlilik gösteriyor. Böylece hem ekonomik bakımdan hem de tasarım bakımından alternatif sunuluyor.

Ahşap detaylara sahip olan modeller dayanıklı yapıları ile de ön plana çıkıyor. Parlak özellikleri ve darbelere karşı dayanıklı özellikleri ürünlerin kullanım alanlarını genişletebiliyor. Özellikle ceviz ağacı kullanılarak tasarlanan modeller doğal tonları sayesinde estetik bir duruş sergiliyor.

Ahşap TV Sehpalarının Bakımı

Şık görüntüleri ve her bir dekorasyona uyum sağlayan özelliği ile fark yaratan TV sehpası ve üniteleri, kullanıcılara temizlikleri bakımından da kolaylık sağlıyor. Böylece günlük temizlikte çok fazla vakit de almıyor.

Doğru bir temizlik yapabilmek için uygun bir temizlik ürünü tercih etmelisiniz. Özellikle ahşap için üretilen temizleyici ürünleri kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sadece nemli bir bez de başarılı bir temizlik için yeterli olabiliyor. Ürünler kaliteli yapıları ile yıllar sonra dahi kusursuz parlaklığını koruyor.

Ahşap TV Ünitelerinin Fiyatları

Ahşap TV ünitesi modelleri bölmeli, raflı ya da kapaklı seçenekleri ile farklılık gösteriyor. Ayrıca ürünlerde kullanılan malzeme ve ebatlarda da çeşitlilik olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm bu çeşitlilik fiyat farkını oluşturuyor olsa da her bütçeye uygun modeller ürün grubunda satışa çıkarılıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT