Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Gazetelik


Gelişen ev içi tasarım ürünleriyle birlikte klasik ev aksesuarların yerine artık farklı objeler tercih ediliyor. Klasik vitrinlerde yer alan süs eşyaları ortadan kalkarken farklı tasarımlardan oluşan ev dekorasyon ürünleri günümüz trendlerini takip edenler tarafından tercih ediliyor. Bu konuda en çok talep gören ürünlerin başında da Tekzen'in gazetelikleri geliyor. Birçok farklı renk çeşidi ve farklı boyutuyla evinde tarz yaratmak isteyenler için değişik konseptlerde ve tasarımlarla üretilen gazetelikler, çiçek, doğa, deniz, gemi,motiflerle süsleniyor. Bunların dışında retro tarzda gazetelik modelleri de meraklılarının ilgisini çekiyor. Klasik tarz sevenleri de unutmayan Tekzen, Ahşap çanta gazetelik gibi sadeliği ve klasik tarzı bir arada barındırıyor. 


Çift ve tek saplı tutma yerleriyle ürünün bulunduğu evdeki veya odadaki değişimini kolaylaştıran Tekzen'in Ev & Yaşam kategorisinde yer alan gazetelikler eski mecmualar, okuyup da atmaya kıyamadığınız dergiler, özellikle kadınlar için mevsim modasının yer aldığı kataloglar için de şık ve ideal bir kullanım aracı olarak evlerin en güzel köşelerinde yer almayı bekliyor.


Tekzen'in gazetelikleri sadece dergi veya gazeteler için değil ürünün boyutuna uygun fotoğraf albümlerini de içine koyabilme opsiyonunu müşterilerine sunuyor. Sadece süs amaçlı kullanılmayan gazeteliklere yatak odalarında gece yatmadan karıştırılabilecek kitaplar da konabiliyor. Yatağınızın yanındaki komodinlerin üzerindeki dağınıklık ortadan kalkarken küçük ama farklı bir tarz da yatak odanızın içinde kendine yer buluyor. İster retro ister modern olsun artık evleri biblolar, vazolar, duvar saatleri, posterler, küçük ev mobilyaları değil gazetelikler gibi sınır tanımayan tasarımlar Tekzen farkıyla süslemeye devam ediyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT