Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Çok Amaçlı Dolaplar


Çok Amaçlı Alt Dolap 80x36 cm
Çok Amaçlı Alt Dolap 80x36 cm
Sadece Mağazada
299,90 TL

Her Yerde İşinize Yarayacak Çok Amaçlı Dolaplar Tekzen'de!

Dolaplar, her evin ve işyerinin temel ihtiyaçlarından biri olup çeşitli amaçlarla kullanılmaktadır. Her alan için ayrı modelleri bulunan dolaplar hem dekoratif hem de depolama alanı olarak tercih edilmektedir. Çok amaçlı dolap gibi mobilya modelleri farklı birçok şekilde kullanıma uygun olduğu için her yerde işinize yarar. Gerek dış tasarımı gerekse iç yapısı sebebiyle hem güzel bir görünüm katar hem de düzeni sağlamaya yardımcı olur. 

Çok Amaçlı Dolaplar ve Kullanım Alanları

Çok amaçlı banyo dolabı banyodaki eşyaların bir arada ve düzenli bir şekilde durması için kullanılabilir. Hem havlular hem deterjan hem de bakım ürünleri gibi ürünlerin depolanabildiği bu banyo dolapları banyoda düzeni sağlar. Modilayn beyaz çok amaçlı dolap yine banyolarda sıkça kullanılan ve yer kaplamayan dolaplardan biridir. Bu beyaz dolap rengi ile her ortama uyum sağlayıp tüm renkler ile bütünleşmektedir. Çok amaçlı Modilayn dolapların 3 çekmeceli veya 2 çekmeceli gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Bu sayede her alan için uygun boyutlu ve tasarımlı çeşitleri mevcuttur. Bir yandan içerisine koyacağınız eşyalar ile mekandan tasarruf ederken aynı zamanda düzenli bir banyo oluşturabilmenize yardımcı olan bu ürünler Tekzen’de sizleri bekliyor.

En Hesaplı Kapaklı Dolaplar İçin Tekzen’e Bakın!

Kapaklı dolap ister evde ister iş yerinde her alanda kullanıma uygun ürünlerdir. Kapaklı dolaplar içerisine dışarıdan görülmesini istemediğiniz ürünleri koyabilir bu sayede dekorun bozulmasını engelleyebilirsiniz. Kapaklı dolaplar kötü görüntüyü önleyip ekstra alan açtığı için bilhassa kiler dolabı olarak tercih edilmektedir. İçerisine konulan ürünler düzenli bir şekilde depolanabilir. Eşya dolabı olarak da tercih edilen bu kapaklı modeller içerisi dağınık olsa bile dışarıdan görünmediği için daha düzenli ve temiz bir görüntü sunar. Kıyafetlerin ya da herhangi bir eşyanın saklanması için oldukça uygun dolap modellidir. Yatak odası mobilyaları ile de uyumlu olmaktadır.

Çok Amaçlı Dolaplar ile Mutfakta Her şey Düzenli!

Mutfaklarda dolap ihtiyacının en çok olduğu alanlardan biridir. Tabaklar, bardaklar, tavalar ve kavanozlar gibi birçok mutfak eşyası olduğu için depolama alanı da önem taşımaktadır. Çok amaçlı dolaplar mutfak dolaplarının yetersiz kaldığı alanlarda sıkça tercih edilen ürünlerdir. Bu ürünler duvara monte dolap şeklinde de tercih edilip mutfak dolapları ile uyumlu olması sağlanabilir. Fly lava ocak modülü çok amaçlı dolap modelleri de yine mutfakta kurtarıcı bir başka çeşittir. Küçük dolap olarak görünse de birçok ürünü depolayabilecek hacme sahiptir. Bu dolap beyaz melamin yonga levha şeklinde üretilmiştir. Dolabın palet kulpları son derece estetik olup mutfakla bütünleşmektedir. Tekzen kalitesiyle sunulan bu dolabın malzemesi neme dayanıklı olup mutfakta suyla temas halinde kabarma yapmaz.

Balkonlara Uygun Çok Amaçlı Dolaplar 

Çok amaçlı dolaplar balkonlarda da sıkça tercih edilen ürünlerdendir. Balkonlar genelde dolap olmayan alanlar olduğu için burada saklanacak eşyalar için ekstra dolap gerekmektedir. Hem düzeni sağlayacak hem de estetik duracak balkon dolabı modelleri ile balkonlarda evinizin estetiğini taşıyabilirsiniz. Balkonda bulunan bazı eşyaları bu dolaplara koyarak kalabalık görüntünün oluşmasını engelleyebilirsiniz.

Çok Amaçlı Dolaplar Kampanyaları İçin Tekzen’e Bakın!

Bu her ihtiyacı karşılamaya yönelik kapaklı dolaplar ve daha birçok dolap modeli en uygun fiyatlar ile Tekzen’de! Uzun ömürlü ve kaliteli bir dolap için bu modelleri inceleyebilir ve senelerce yüksek performansı ile dolaplarınızı kullanabilirsiniz. Tasarımları ile beğenileri toplayan işlevi ile de yaşamı kolaylaştıran çok amaçlı dolaplar plastik dolap çeşitleri, raf ve duvar üniteleri ile birlikte Tekzen sayesinde evlerinize geliyor!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT