Toplam 442 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Çok Amaçlı Dolaplar


Çok Amaçlı Dolaplar

Çok amaçlı dolapları ev dekorasyonlarınızı tamamlamak için kullanabilirsiniz. 2 ya da 3 kapılılar, çekmeceli ya da raflı olanlar, tek kapılı ve yanında açık rafları bulunanlar gibi modelleri, evinizin her alanında değerlendirebilirsiniz. Tekzen mobilya kategorisi içinde yer alan bu ürünleri, mutfakta, banyoda, yatak odalarında, kilerde, balkonda kullanabilirsiniz. Farklı ebatlarda yapılan modeller, her amaca uyum sağlıyor. Kullanışlı olan çok amaçlı modeller mutfaklarda erzakların, kuru bakliyatların, makarna ve birçok kuru gıdanın saklanması için elverişli oluyor. Kısa ve uzun modelleriyle her yaşam alanına uyuyor.

Değişik tasarımlarla üretilen dolaplar, ayakkabılıktan kitaplığa kadar farklı kullanım olanakları sunuyor. Ürünler en çok banyo dekorasyonunda tercih ediliyor. İnce ve uzun modelleri ya da kısa ve geniş olanları havluların, deterjan ve yumuşatıcıların, şampuan gibi kişisel bakım ürünlerinin derli toplu bir düzen içinde olmalarını sağlıyor. Duvara monte edilen kapaksız ve raflı olan modelleri ise dekoratif görünüm sunuyor. Sabit ve hareketli raf seçenekli olan çok amaçlı dolaplar, ev dekorasyonunda kurtarıcı görevi üstleniyor. Bu ürünleri evinizin tamamında, değerlendirebilir, görünmesini istemediğiniz tüm eşyalarınızı içlerine koyabilirsiniz. Özellikle küçük evlerde balkona yerleştirilen çekmeceli ve geniş bölmeli rafsız modelleri, kova, temizlik malzemeleri, fırçalar, cam silme aparatları, temizlik bezleri gibi malzemelerin saklanmasında yardımcı oluyor.

Tekzen, gardıroplar ve çok amaçlı dolaplar kategorilerinde, farklı büyüklükteki evler için değişen ölçülerde yapılmış modelleri, kaliteli markaların ürünleri olarak sunuyor. Antrelerde, çalışma, oturma ve çocuk odalarında hatta  salonda kullanacağınız dolaplar sayesinde eşyalarınızı, özel düzenleyici sistemler aracılığıyla dağılmadan bir arada tutabilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT