Toplam 173 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Çok Amaçlı Dolaplar


Çok Amaçlı Dolap Modelleri

Tüm iç mekanlarda saklama alanı çözümleri için çok amaçlı dolap modelleri iyi birer yardımcıdır. Estetik görünüme sahip dolap çeşitleriyle eşyalarınızı düzenli biçimde bir arada tutabilir, evinizin düzen ve tertibini sağlarken alandan da tasarruf sağlayabilirsiniz.

Çok amaçlı dolap nerede kullanılabilir?

Çok amaçlı mutfak dolabı ile mutfağınızdaki düzen ve intizamı en üst düzeyde sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çok amaçlı dolapları banyo, kiler, hol, çalışma odası, ofis gibi pek çok farklı mekanda kullanabilirsiniz. Raflı dolaplar; 2, 3, 4, 5, 6, 7 raflı, tek ve iki kapaklı gibi farklı türleriyle evinizin içindeki en iyi düzenleyiciler olacaktır. Mutfağınızdaki kuru gıdaları saklayabileceğiniz erzak dolabı da mutfaklar için ideal saklama çözümleridir. Öte yandan balkon dolapları da evinizde sık kullanmayacağınız malzemelerin muhafazası için kullanılabilecek ürünlerdir.

Çok amaçlı dolap seçimi nasıl yapılır?

Çok amaçlı dolap seçimi yaparken ödeyeceğiniz ücretler kadar ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılaması ve estetik olması da önemlidir. Adore tarafından üretilen modüler dolaplar hem ucuz fiyat aralığında olması hem de farklı saklama çözümleri konusunda çokça seçenek sunması nedeniyle ön plana çıkar. Diğer yandan raflı, çekmeceli, kapaklı, asma gibi farklı özellikteki dolap seçeneklerini mutlaka inceleyiniz.

Satın alacağınız dolap modelleri ve sahip oldukları renkler tercihinizi doğrudan etkileyecektir. Ürünü kullanacağınız alanınızın ölçüleriyle satın alacağınız ürünün ölçülerini mutlaka karşılaştırmalısınız. Mekanlarınızdaki diğer mobilyalarınızın ve unsurların renk ve dokularını da göz önünde bulundurmalısınız.

Uygun fiyatlı ve pratik dolap çözümleri

Plastik dolap türleri hafif olmaları ve kolayca monte edilmeleri nedeniyle ön plana çıkar. Fiyat açısından da uygun olmaları da bir diğer tercih sebebidir. Ev ve ofislerde kiler dolabı ya da fazla malzemelerin saklanması ve muhafaza edilmesi konusunda iyi birer yardımcı olarak düşünülebilir.

Çok amaçlı asma dolaplar ise yer konusunda sıkıntı yaşayanlara yardımcı ürünlerdir. Özellikle banyolarda havlu ve temizlik malzemelerinin saklanmasında akılcı çözümlerdir. Raflı dolap sahip oldukları bölme sayısına göre çeşitlilik gösterir. İhtiyaç duyacağınız bölme sayısına göre raf sayısını arttırabilirsiniz. Aynı zamanda daha geniş bölmeler istediğinizde rafları çıkartarak da kullanabilirsiniz.

Çok amaçlı boy dolapları

Özellikle mutfak ve banyolarda boy dolapları ile geniş saklama alanları oluşturabilirsiniz. Kreatif tasarımları ve uyumlu renk tonlarıyla hedeflediğiniz mobilya konseptine sadık kalarak yer ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Çok amaçlı boy dolabı ürününüzü dilerseniz ofis, antre, banyo gibi farklı alanlarda da değerlendirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT