Toplam 20 üründen, 1-20 arası gösteriliyor.

Ayaklı Askılık Modelleri

Askılık modelleri evinizin çeşitli bölümlerinde kullanabileceğiniz hem çok kullanışlı hem de şık detaylardır. Ancak evinizin her odasına askı asmak veya dolap almak her zaman mümkün olmamaktadır. Bu durumlarda gönül rahatlığıyla Tekzen'in sizlere sunduğu ayaklı elbise askısı modellerini tercih edebilirsiniz.

Askılık Seçimi Nasıl Olur?

Askılık seçimi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bir çok önemli nokta vardır. Öncelikle, aldığınız askılığın kullanışlı olması çok önemlidir. Birbirinden zevkli ve şık olarak tasarlanmış ayaklı askılık modelleri içerisinden odanıza en uygun ve kullanışlı olanı tercih etmelisiniz. Örneğin, ahşap askılık modelleri tercih ederek dayanıklılığı hem dayanıklı hem zarif ürünler satın alabilirsiniz.

Askılık seçiminde önem arz eden bir diğer husus ise aldığınız askılığın uygun büyüklükte olmasıdır. Özellikle küçük bir eviniz varsa ve askılığı çok kullanıyorsanız, askı sayısı çok olan bir askılık seçmelisiniz. Ayrıca, askılıktaki askıların birbirine çok yakın olması eşyalarınızı asma sırasında zorluk yaşamanıza neden olacaktır.

Dekorasyonunuza Uygun Askılık Seçimi Nasıl Olmalı?

Askılık seçimi yapılırken ev dekorasyonu da göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer askılığı koyacağınız oda çok küçük değilse ve odanızda askılık için yeterli alan mevcutsa daha büyük ve gösterişli modeller tercih ederek evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Örneğin, bazı ayaklı elbise askısı modelleri askılık fonksiyonunun yanında anahtar, cüzdan gibi eşyaları koymak için küçük bölmeler ve raf detayları içermektedir.

Alacağınız askılığın boyutuna karar verdikten sonra artık diğer detaylarla ilgilenebilirsiniz. Mobilyanızın rengine uygun bir renk tercihi yaparsanız, askılık odanızda daha şık bir görüntü oluşturacaktır. Ayrıca mobilyalarınızın klasik veya spor tarzda oluşu da askılık seçiminde göz önünde bulundurulmalıdır.

Askılık Modelleri Nasıl Çeşitlilik Gösterir?

Tekzen.com'un sizlere sunduğu askılık koleksiyonunda birbirinden farklı ve zevkli tasarımlarla üretilmiş ürünler bulabilirsiniz. Metal askılıkların sıkça göze çarptığı koleksiyonda sade ve karışık renkli modeller bulabilirsiniz. Karışık renkli modellerde ürünlerin gövde kısmı ve askı kısımları farklı renkler kullanılarak hareketlendirilmiştir.

Ayaklı askılık modelleri sadece tepe kısmında değil aynı zamanda gövde kısmındaki askılarla da konforu artıracak şekilde tasarlanmıştır. Bazı modellerin gövde kısmında sadece bir tane askı bulunurken, bazılarında farklı mesafelere yerleştirilmiş birden fazla askı bulunmaktadır. Bu askılar tepedeki askılara nazaran yere daha yakın olduğundan özellikle çocuklu aileler tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Ayaklı askılık nereye konulmalıdır?

Askılığınızı koyacağınız yer, askılık modellerine ve askılığı koyacağınız odaya göre değişiklik gösterir. Askılıklar için genelde odaların köşe kısımları tercih edilir. Eviniz merdivenli ise askılığınızı merdiven girişinde uygun bir yere koyarak hem misafirleriniz hem de kendiniz için kullanım kolaylığı sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT