Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Bar Sandalyesi


Bar Sandalyesi Modelleri

Uzun ayak boylarına sahip olan bar sandalyeleri, kullanılacak mekana göre birbirinden farklı tasarım ve renk seçenekleriyle Tekzen.com.tr'de sizleri bekliyor. Bazen evimizde nasıl durur diye düşünmekten kendimizi alıkoyamadığımız bar taburesi farklı malzemelerle üretilmektedir.

Masaya Uygun Bar Sandalyesi Seçimi Nasıl Olmalı?

Bar tabureleri, genellikle bar, gece kulübü ve restoranlarda kullanılmakla birlikte son yıllarda evlerde de kullanılan ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Bulunduğu mekana şık bir görüntü sağlayan, aynı zamanda yerden tasarruf eden sandalyeleri demir ayaklı veya ahşap bar sandalyesi olarak tercih edebilirsiniz.

Bar tabure ve sandalyesi tercih ederken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır. Kullanılacağı mekana uygun olması oldukça önemlidir. Sandalyenin önündeki masaya uygun olması ve hangi malzemelerden üretildiği mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Bar Sandalyesi Nasıl Kurulur?

Bar sandalyeleri alındıktan sonra en önemli konu montajını doğru yapmaktır. Montajın ne kadar önemsiz olduğu düşünülse de aslında fazla dikkat gerektiren bir iş olduğunu unutmayınız. Ürünün yanında mutlaka montaj şeması bulunmaktadır. Dikkatli davrandığınız zaman gereksiz vakit harcamadan doğru bir montaj yapabilirsiniz.

Ürün kutuda demonte şeklindeyken amortisörlerin kutudan dışarı çıkmaması amacıyla güvenlik tıpası ile korunmaktadır. Öncelikle tıpayı çıkarmanız gereklidir. Gazlı sistem amortisör kullanılan bar sandalyelerine montaj sırasında amortisörün uç kısmındaki plastiğe güç uygulayın. Bu durum sandalyenin amortisörünün uzayıp kısalma işlevini gerçekleştirir.

Bar Sandalyesi Fiyatları

Bar sandalyelerinin geniş bir fiyat aralığı vardır. Renk seçeneklerinin yanı sıra tasarımlarıyla da göz dolduran ürünler her bütçeye hitap etmektedir. Birbirinden farklı materyallerle yapılması fiyatları etkileyen bir diğer önemli noktadır.

Genellikle 80-100 cm arasında yüksekliğe sahip olan bar tabureleri; yüksekliği, boyutları, tasarımı ve rengine göre geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. En bilindik modelleri demir ve ahşap ayaklı olan taburelerdir. Size ve bütçenize hitap eden sandalyeleri Tekzen.com.tr'den sadece birkaç adımda temin edebilirsiniz.

Evde Kullanılan Bar Sandalyeleri

Bar tipi sandalyeler son zamanlarda evlerde de kullanılmaktadır. Eğer evinize şıklık katacağını düşünüyorsanız ve Amerikan mutfağa sahipseniz bar tabureleri eviniz için harika bir dekorasyon ürünü olabilir. Tekzen.com.tr'deki tüm bar tabure ve sandalye modellerini inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT