Toplam 33 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Yönetici Koltukları


Ofis mobilyaları kategorisi altında farklı renk, desen ve tasarımdaki yönetici koltuğu modellerini bir arada bulabilirsiniz.

 

Ofisinize uyum sağlayacak ergonomik ve şık tasarımlara sahip Adore, TEKZEN HOME ve Novella Ofis gibi markaların en güzel koltuk modellerini inceleyebilirsiniz. Bölümde, tek yönetici koltuklarını da görebilirsiniz. Yönetici koltuğu ve misafir koltuklarından oluşan takımları tercih ederek ofisinizin dekorasyonunda bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

 

Yönetici koltukları, ofiste geçirdiğiniz uzun saatler boyunca en çok kullanılan ofis mobilyalarının başında gelir. Bu yüzden; yönetici koltuklarının görüntüsü kadar rahatlığı, sandalye yüksekliği ve kol destekleri; kısacası ergonomisi de büyük önem taşır. Sandalyenizin üzerinde uzun saatlerinizi geçiriyorsanız; sırt, omuz ve bel ağrılarının önüne geçecek bel, boyun ve oturum destekli, sertlik derecesi ayarlanabilen, yaslanma özellikli olanları tercih edebilirsiniz. Seçeceğiniz ürünün, kol desteklerinin ayarlanabilir olması da çalışırken omuzlarınızı destekleyebilmesi açısından önem taşır. Bölümde; kaliteli, dayanıklı ve terletmez ithal file kumaştan üretilmiş sırtlığa sahip, ergonomik tasarımlı, geniş ölçülerde, ayarlanabilir kişisel oturum sağlayan, tekerlekleriyle sessiz hareket etme imkânı tanıyan, parke çizmez krom ayaklı yönetici koltuğu çeşitlerini bulabilirsiniz. Ürünlerin üzerine tıklayarak, ürün özellikleri bölümüne ulaşabilir ve incelemekte olduğunuz ürünün ayarlanabilir özelliklerini ve genişlik, yükseklik, derinlik ölçülerini görebilirsiniz.

 

Türkiye’nin en yaygın yapı marketi zinciri Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ofisiniz için en uygun yönetici koltuğunu seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT