Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Yönetici Koltukları


Yönetici Koltuk Modelleri

Özellikle masa başı çalışanlar için uzun süre oturmanın vücutta oluşturacağı olumsuz etkiler neredeyse kaçınılmazdır. Bu nedenle vücudun fizyolojik yapısına uyum sağlayan bir ofis sandalyesine sahip olmak çok önem taşımaktadır. Tekzen.com da bulabileceğiniz ofis mobilyaları içerisinden istediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Yönetici Koltuğu Nasıl Olmalı?

Çalışma sandalyesi ve ofis sandalye alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan birisi, alınan ürünün çalışma şekline uygun olması ve dinamik duruşu desteklemesidir. Bunun sağlanması için de çalışma koltuğunun farklı çalışma pozisyonlarına göre ayarlanabilir olması ve her pozisyonda omurgaya tam destek sağlaması gerekir.

Yönetici koltukları seçiminde ayarlanabilir kısımların çokluğu koltuğun konforu açısından önemlidir. Koltuğun yüksekliğinin, sırt sertliğinin, boyun desteğinin, bel desteğinin, oturma derinliğinin, kolçaklarının ve sırt eğiminin ayarlanabilir olması gerekir. Ayrıca çalışma ortamına ve şekline bağlı olarak koltuğun tekerlekli olması da önem taşımaktadır.

Yönetici Koltuğu Montajı Nasıl Yapılmalı?

Patron koltuğu montajı yapılırken ürününüzle birlikte verilen kullanım kılavuzunu kontrol etmelisiniz. Montaj yapmak için gerekli parçalar ve aksesuarlar İçin uygun ekipmanlar kullanılarak, koltuk kolayca montaj edilebilir. Uygun ekipmanlar kullanılması önemlidir aksi takdirde koltuğun parçaları muntazam bir şekilde montaj yapılamaz ve ayrıca parçalar zarar görebilir.

Yönetici koltuklarının montajı kolayca yapabileceğiniz basit aşamaları içermektedir. Öncelikle koltuğun teker kısmını düz bir zemine sağlam olarak koymalısınız. Daha sonra koltuk kısmının ayarlanabilmesini sağlayan amortisör kısmını takmalısınız. Amortisör kısmının üzerine takılan aparatı da taktıktan sonra koltuk kısmını takmalısınız.

Yönetici Koltuğu Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Çalışma sandalyesi ve yönetici koltuğunun temizliğini yapmadan önce ilk olarak kullanım kılavuzunu kontrol etmelisiniz. Kullanım kılavuzunda temizlemeye yönelik herhangi bir talimat yoksa, uygun bir bez yardımıyla ve bezi hafif nemlendirerek çalışma koltuğunu temizlemelisiniz.

Çalışma koltuğu ve ofis sandalye temizliğinde kullanılacak temizlik bezinin doğru seçimi önemli bir noktadır. Kullanacağınız bezin koltuğa hasar verecek sert bir yapıya sahip olmaması gerekir. Bez seçimi yapıldıktan sonra temizleme aşamasına geçilebilir. Çıkmayan inatçı lekeler olması durumunda uygun bir deterjan kullanılarak koltuk temizlenebilir.

Çalışma Koltuğu Boyutu Nasıl Olmalıdır?

Bilgisayar koltuğu ve çalışma koltuğu boyutu çalışma koşullarınıza ve çalışma ortamına bağlı olarak seçilmelidir. Ayrıca koltuğu kullanacak kişinin kilosu da koltuk seçiminde önemlidir. Koltuk alınmadan önce taşıyacağı maksimum ağırlık ölçülerine dikkat edilmesi gerekir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT