Toplam 45 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bazalar


Bazalar

Daha ferah ve huzur dolu evler ve yatak odaları için Yatak Odası Mobilyaları ve Baza kategorilerinde geniş ürün yelpazesi sunan Tekzen'i tercih edebilirsiniz.  Yatak odası bir evin en önemli odasıdır. Tüm enerjinizi topladığınız, hayatın karmaşasından kaçtığınız, yeni bir güne enerjik başlamak için sığındığınız yer yatak odanızdır. Güne iyi başlamanın en iyi yolu iyi bir uyku çekmekten geçer. Eğer kaliteli bir uyku uyuyamazsanız gün içinde ne yaparsanız yapın yeterince enerjik ve mutlu hissedemezsiniz. Ayrıca kaliteli bir uygun sırt, boyun, bel ağrılarınıza iyi gelecektir.

 

Güvenilirlik ve kalitenin bir araya geldiği markaların ürünlerini bir araya getiren Tekzen'in yatak odası mobilyaları ürün yelpazesinde sandıklı, tek kişilik, çift kişilik seçenekleri ile bulunan ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İyi bir uyku için ilk ihtiyacınız olan şey vücudunuza, uyku alışkanlıklarınıza uygun bir yataktır. Sonrasında ise baza ve yatak başı uyku kalitenizi yükseltmenize yardımcı olacak eşyalardır.

 

Tercihinizi yaparken size sandıklı ya da sandıksız seçenekleri sunan Tekzen'de istediğiniz yatak yüksekliğini sağlayacak modelleri bulabilirsiniz. Tekzen çift kişilik baza ihtiyacı olan tüketicileri için de tek parçalı ya da iki parçalı baza çözümleri sunarak, herkesin ihtiyacına uygun olanı bulabileceği geniş bir ürün yelpazesi olduğunu gösteriyor.

 

Evinizi düzenlemek, yaşam alanlarınızı rahatlatmak, ve daha derli toplu görünmelerini sağlamak için sandıklı bazaları tercih edebilirsiniz. Her evin olmazsa olmaz ihtiyacı sandıklı bazaları ya da sandıksız kör bazaları ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı Tekzen güvencesiyle ayağınıza gelen Softex gibi tanınmış markalardan temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT