Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Bazalar


Baza Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen'de!

Bazalar evlerde ekstra depolama alanı yarattığı için oldukça kullanışlı karyolalar arasındadır. Baza modelleri boyutları ve başlıkları ile çeşitli şekillerde sunulmaktadır. Baza başlıkları yatakla beraber olan ancak değiştirilebilen parçalar olduğu için zamanla tarzınıza göre yatağınıza da yön vermeyi mümkün kılmaktadır. Yataklar farklı boyutlarda olup tek kişilik ve çift kişilik bazalar şeklinde ayrışmaktadır. Uygun fiyatları ile bazalar son derece kullanışlı ürünler olarak karşınıza çıkmaktadır.

Birbirinden Farklı Baza Çeşitleri ile Hayalinizdeki Odayı Kurun!

Bazalar her evin ihtiyacına göre çeşitleri bulunan ürünler olduğu için ister çocuğunuza tek kişilik bazalar ister geniş ve rahat bir şekilde uyuması için çift kişilik baza alabilirsiniz. Bunun yanı sıra çift kişilik bazalar özellikle anne babaların yatak odalarında sıkça tercih ettiği modellerdir. Fazladan depolama alanı yarattığı için içerisine birçok eşya konularak adeta bir dolap görevi görmektedir. Kimi zaman yazlık ve kışlıkları kimi zaman da yatakla ilgili yorgan ve nevresim gibi eşyaların depolanmasına yardımcı olur. Tek kişilik bazalar da yine geniş hacmi ile birçok eşyanın etrafta kalabalık bir görüntüye sebep olmasını engeller.

Ultra Geniş Depolama Alanı ile Sandıklı Bazalar

Sandıklı baza çeşitleri çelik olup uzun yıllar aradığınız hizmeti sunabilmeleriyle dikkat çekmektedir. Uzun yıllar kullanım imkânı sunduğu için evlerde tercih edilmektedir. Geniş sandıklı alanı ile hem bir dolap hem de bir yatak görevi görmektedir. Bu modellerden biri olan Belletto tek kişilik sandıklı beyaz deri baza rengi ve dokusu ile tüm odalara uyum sağlamaktadır. Sade ve şık görünümlü bu baza 90x190 baza çeşitlerindendir. Tek kişilik bir baza olarak kapitoneli deri başlığa sahiptir. Yatak odası mobilyaları arasında en kullanışlılardan biri olarak baza başlığı suni deri ile kaplanmış sunta malzemeden oluşur. Bu sandıklı bazanın kaliteli malzemesi ise sunta üzerine strafor ve suni deri kaplanarak elde edilmiştir.

Rahat ve Konforlu Bir Uyku İçin Bir Buçuk Kişilik Bazalar

Bir buçuk kişilik ölçülere sahip bazalar geniş olmaları sayesinde yalnızca iki kişinin tercih ettiği ürünler değil, aynı zamanda tek başına rahat bir uyku çekmek isteyenlerin de tercih ettiği modellerdendir. Geniş alanı ile yatarken konforuna önem verenlerin vazgeçemediği çeşitlerde biri olan bir buçuk kişilik baza modelleri, tek başına yatan ancak büyükçe bir alanda deliksiz uyku çekmek isteyenlerin tercihlerindendir. 120x200 baza boyutlarında olup tek kişilik bazalardan daha geniştir. Geniş yatak sevip oda alanı küçük olanlar içi kurtarıcı olmaktadır.

Tekzen ile En Hesaplı Tek Kişilik Bazalar Sizlerin Olsun

Tek kişilik bazalar evlerde en çok tercih edilen modellerden biridir. İster geniş ister dar bir oda olsun her yere rahatlıkla sığdığı için kolaylık sağlamaktadır. Tekzen baza modelleri arasında yer alan Belletto tek kişilik kumaş baza trendi yakalamaktadır. Kumaş bazalar hem sandığı hem de başlığı kumaş olan modellerdir. Yenilikçi tasarımı ile beğenileri toplayan bu model son derece şık durmaktadır. Farklı renkleri ile her odaya uygun çeşitleri bulunan bu kumaş bazalar yatak odası mobilyaları içerisinde de sıkça tercih edilmektedir.

Uygun Fiyata Yüksek Kaliteli Bazalar İçin Tekzen’e Bakın!

Yatak baza çeşitleri kullanım ömrü uzun olması beklenen eşyalar olduğu için kaliteli ürünlerin tercih edilmesi gereklidir. Çelik malzemesi ile seneler boyunca dayanıklılığını koruyan bazalar hem depolama alanı yarattığı için hem de konforlu bir uyku için temel oluşturduğundan çokça tercih edilmektedir. Özellikle bu alanda öne çıkan deri baza ve daha pek çok farklı modelin yanı sıra yatak odası setleri arasında yer alan komodin ve şifonyerler için de kalitenin adresi Tekzen’i ziyaret edebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT