Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Çocuk Odası Takımları


Mobilya kategorisinde çocuğunuzun yaş grubuna ve gelişimine uygun canlı renklerden oluşan hem işlevsel hem de sağlam çocuk odası takımlarını bulabilirsiniz.

 

Uygun çocuk odası takımının çocuğunuzun sağlığı için risk teşkil etmeyecek malzemeden yapılmış olması ve uygun standartlara sahip olması gerekir. Bu nedenle tercih edeceğiniz üründe kullanılan malzeme türünü, boyayı ve ölçüleri kontrol etmeniz önemlidir. Bebedor, Babyhope, Adore ve Max Home gibi markaların etiketini taşıyan ürünler arasından karyola, oyun parkı ve oyun masası birleşiminden oluşan farklı kombinasyonları değerlendirerek çocuğunuzun yaşına ve cinsiyetine göre çocuk odası takımı modelleri seçebilirsiniz. Aldığınız ürünlerin uzun süre kullanılabilmesi için portatif ve büyütülebilen seçenekleri incelemeniz size fayda sağlar. Benzer şekilde seçeceğiniz ürün için işlevselliği arttıan raf ve çekmece detaylarını ve pembe ya da mavi renklerin ağırlık olduğu alternatif tasarım çizgilerini değerlendirebilirsiniz.

 

Mobilya kategorisinde yer alan ve çocuğunuz için satın aldığınız çocuk odası takımını tamamlayacak ürünleri incelemeniz size fayda sağlar. Eksiksiz bir çocuk odası takımı modeli için çocuk odası mobilyaları ve çocuk odası tekstil ürünleri kategorilerinden boğulma önleyici yastık, visco veya organik yatak, mikro fiber yorgan, gardrop, şifonyer, oyuncak sandığı ve çocuk masası ürünlerine göz atabilirsiniz. Çocuğunuzun odasında farklı bir hava yaratmak için puf veya çocuk koltuğu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

 

Çocuğunuzun sahip olduğu odadaki mobilyaların ileriki yaşlarda kullanılmasını istiyorsanız genç odası takımlarını inceleyebilirsiniz. Çocuk odası takımı fiyatlarını kalite ve güvenceden ödün vermeden en uygun şekilde size sunan Tekzen aracılığıyla çocuk odası takımı çeşitlerini değerlendirerk dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT