Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Çocuk Sandalyeleri


Çocuk Sandalyesi Modelleri

Çocukların güvenliği ve konforu ön planda tutularak tasarlanan çok sayıda çocuk masası modelleri Tekzen aracılığı ile sizlerle buluşuyor. İç ve dış mekan için ayrı ayrı seçeneklerin yer aldığı çocuk masa sandalye grupları, çocukların aktivitelerini gerçekleştirirken keyifli vakit geçirmesine olanak sağlıyor.

Çocuk Sandalyesi Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli

Çocuk masası seçiminizi yaparken materyalinde sağlığa zararlı bir madde kullanılmamasının yanı sıra çeşitli uluslararası sertifikalara sahip olan ürünleri tercih etmeniz oldukça önemlidir. Çocukların aktivitelerini gerçekleştirirken temas ettiği çocuk oyun masası modelinin, gerekli hijyeni sağlayabilmek adına kolay temizlenen bir yapıda olmasına da özen gösterilmelidir.

Çocuk odası içinde kullanılan sandalye ve masa gibi malzemeleri yerleştirirken, herhangi bir devrilme riskine karşı yüksekliği ve ağırlığının ideal ölçülerde olmasına dikkat edilmelidir. Bu ürünleri alırken taşıma kapasitelerini bilmenin yanı sıra yerleştirirken dengeli bir şekilde durmaları da dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur.

Çocuk Odasına Uygun Sandalye Seçimi Nasıl Olmalı?

Çocuk masası modelleri içinden seçiminizi yaparken, masanın yükseklik ve genişliğinin çocuğunuzun aktivitelerini rahatça gerçekleştirebileceği ölçülerde olmasına özen gösterilmelidir. Ayrıca masa ile birlikte kullanılan sandalyenin kaliteli malzemelerden üretilmiş olmasının yanı sıra çocuğunuzun yaşı ve boyuna uygun ölçülerde olmasına da dikkat edilmelidir.

Masa ile sandalyenin yüksekliğinin uyumlu olmasının dışında rahat bir kullanım için oturma pozisyonundayken ayakların yere değecek düzeyde olması göz önünde bulundurulmalıdır. Çocuğunuzun sağlıklı bir şekilde gelişmesi için ergonomik özelliğe sahip olan çocuk mobilyalarını tercih edebilirsiniz.

Çocuk Masa ve Sandalye Çeşitleri

Çocukların yanı sıra bebek sağlığına uygun olarak üretilen ve bebekler için risk oluşturabilecek zararlı boya ve kimyasalların kullanılmadığı bebek masa sandalye modellerine de Tekzen bebek odası ve çocuk odası kategorisi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çocuk oyun masası seçimi yaparken çocukların hareketli yapısına uygun olarak tasarlanmış, dayanıklı, kaymayan ve sivri köşeleri olmayan modellerin seçilmesi oldukça önem taşır. Çocuk sandalyesi modelleri arasında; katlanabilen özellikteki plastik ya da ahşap olarak üretilmiş olan sandalyeler arasından zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Çocuk Sandalyeleri Markaları

Çocuk sandalyeleri alanında ASZ, Modeluks, Nitelik Mobilya, Pilsan, Prado, Vitale ve Zen Home gibi markaların ürünlerine Tekzen aracılığı ile güvenle sahip olabilirsiniz. Ayrıca bebekler için özel tasarlanan bebek masa sandalye modelleri ve bebek odası gereksinimlerinizi de Tekzen'de bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT