Toplam 29 üründen, 1-29 arası gösteriliyor.

Çocuk Sandalyeleri


Bebek odaları ve çocuk odalarının vazgeçilmez unsurlarından olan çocuk sandalyeleri, çocukların favori ürünleri arasında yer alıyor. Minik bireylerin beden yapılarına özgü üretilen sandalyeler, çocuklara kendilerini özel hissettiriyor. Çocuk boyuna uygun üretilen ürünler, konforlu oturmayı sağlıyor.

 

Mobilya kategorisi altında sunulan çocuk sandalyesi modelleri; sallanan sandalyeler, modüler mini sandalyeler, katlanabilen sandalyeler, bahçe sandalyeleri gibi çeşitleri içeriyor. Kreş sandalyesi olarak adlandırılan dolgu plastik ya da ahşap sandalyeler çocuk çalışma masalarıyla birlikte de kullanılırken, kırılmaz çocuk sandalyeleri çocukların hareketli yapıları için idealdir.

 

Sallanan sandalye modelleri, çocuklar otururken bile enerjilerini harcamalarına uygun ortamı sağlaması sebebiyle ebeveynlerin de tercihi oluyor. Katlanabilir sandalyeleri ve çocuk kamp sandalyelerini gittiğiniz yerlerde yanınızda taşıyarak çocuğunuzun her yerde alıştığı konforu yaşamasını sağlayabilirsiniz. Mammut çocuk sandalyeleri renkli seçenekleri ve kolay temizlenmeleri ile ilgi çekerken, çocuk tabureleri de pratik kullanımlarıyla dikkat çekiyor.

 

Kendilerine mahsus sandalyeler ile çocuklar ister bahçede ister odalarında keyifle oturabiliyor, sandalyelerini beraberlerinde taşıyabiliyor. Klasik sandalye modellerinin yanı sıra, sevimli figürlü koltuk ve sandalyeler de çocukların tercihleri arasında yer alıyor. Armut çocuk koltukları, bir oyun aracı olarak da rağbet görüyor. Daha ileri yaştaki okul çağı çocukları için önerilen ergonomik çalışma sandalyeleri de ders çalışmayı eğlenceli ve konforlu hale getirmeleri nedeniyle tercih ediliyor.

 

Kaliteli çocuk sandalyeleri ile çocuklarınızın rahatça oturmasını, oyun oynamasını, çalışma masasında resim yapmasını ve keyifli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklara kendilerini ifade etme özgürlüğü tanıyan geniş seçenekler arasında bulacağınız ürünler ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Tekzen ürünleri arasından çocuğunuzun zevkine uygun sandalyeyi seçerek, hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT