Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Metal Raflar


Metal Raf Modelleri

Çelik raf paket veya rulo biçimindeki saçların çeşitli boyutlarda kesilerek üstlerine delik açma ve büküm gibi işlemlerinden sonra oluşan raf türüne denilir. Demir raf modelleri tercih edilmesinin başında uzun yıllar kullanılabilir olması ve ağır yük taşıyacak şekilde tasarlanmış olması yatmaktadır. Kullanım alanlarına ve büyüklüklerine göre farklı ebatlarda ve özellikte raf sistemleri bulunur.

Metal Rafın Avantajları Nelerdir?

Demir raflar veya çelik raflar iş yerleri, askeriye, eğitim kurumları, hastaneler, devlet ve özel üniversiteler gibi bilgi alış verişinin fazla olduğu yerlerde depolama sistemine ihtiyaç duyulmaktadır. Raflar bu ihtiyaca cevap veren ürünlerdir. Raflar sayesinde bilgileri güvenli, düzenli ve kolay erişilebilmeyi sağlar. Bilgilere kısa sürede ulaşmak zaman tasarruf sağlar. Ayrıca uygun maliyetli olması da en büyük avantajlarının başında yer alır.

Raflar bunların dışında evlerde kiler denilen iç mekanlar içinde birer kurtarıcı görevi görür. Çünkü raflar küçük veya büyük kilerler için ideal olarak hesaplanır tasarlanır. Kurulumları bu doğrultuda gerçekleşir. Raflar kaliteli ve uzun ömürlüdür. Ayrıca raflar istenildiği zaman demonte duruma getirilebilir ve istenilen yerlere rahatlık taşınması sağlanabilir.

Tekzen.com raf paket özelliği nelerdir?

Tekzen.com.tr birçok ürünü kendi çatısında toplayan kurumsal bir firmadır. Mobilya kategorisinin başında raflar yer alır. Raflar 5, 6 ve 7 katlı olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Rafların kalınlığı genel olarak 0.70 mm sahiptir. Rafların taşıma kapasitesi ortalama olarak 75 kg'a denk gelir. Her demir raf modelleri paket içeriğinde her raf için ayrı olmak üzere 6 tane cıvata somunu ve her profil için ise plastik taban bulunur.

Paket içeriği ile rafların kurulumunu rahatlıkla tek başına montajını yapılabilmektedir. Raflar farklı tarzlar için çeşitli renk seçeneğine sahiptir. Kaliteli çelik veya demirden üretilmiştir. Güvenlikten ödün vermeden stoklarda yer alan raflara internet üzerinden ulaşabilirsiniz. Raflar üretilirken yüksek baskı seviyelerine göre üretildiği için uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Depo yönetiminde rafların önemi

Depo yönetimi büyük veya küçük işletmelerde sadece evrakların değil diğer birçok ürünün saklanması, depolanmasını sağlar. Depolama için üretilmiş olan raf sistemleri sayesinde alanlardan verimli şekilde yararlanmanız mümkün. Depo raflarını kullanmak ürünlerin muhafaza etmek, maliyetlerin azaltılması öncelikli hedeflerimizin başında yer alır. Depo çelik raf sistemlerini genel itibariyle lojistik firmaları, perakende veya toptan ürün satan firmalar ve depolama sektöründe yer alan firmalar tercih etmektedirler.

Depolama sistemleri, var olan alanınız küçük olsa dahi var olan alandan maksimum şekilde yararlanmanızı sağlar. Depo rafları ayrıca alanın düzenli şekilde korunmasını sağlar. Depoda saklanan ürünlerin veya malzemelerin çevresel faktörlerden minimum derece etkilenmesini sağlar. Depo rafları, palet yüksekliğinin fazla olması ve ayarlanabilir çoklu paletlerinin olması nedeniyle fazla miktarda ürün taşıyabilirler. Bunların dışında evlerde kullanılan kiler rafları da bu sistemlerin içinde yer alır.

Raf ve duvar üniteleri nerelerde kullanılır?

Raf ve duvar üniterleri küçük evler için birer kurtarıcı görevi görür. Duvara montelenecek bir raf birçok eşya için yer açarken aynı zamanda yer tasarrufu da sağlar. Sadece evler değil işletmeler, şirketler de yerden tasarruf sağlarken ürünler kolayca muhafaza edilebilmektedir. Duvar rafları sayesinde aynı zamanda estetik bir görüntü de elde etmek mümkündür.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT