Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Bez Gardıroplar


Tekzen Home Lite Bez Gardırop Bej
Tekzen Home Lite Bez Gardırop Bej
Sadece Mağazada
179,90 TL

Bez Dolap Modelleri

Bez elbise dolapları portatif ve ergonamik olmaları nedeniyle öğrenciler ve yalnız yaşayan insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kumaş dolaplar kıyafetlerinizi tozdan, kirden korur. Tekzen.com’da her ihtiyaca yönelik farklı bez dolap çeşitleri bulunmaktadır.

Bez Dolap Nasıl Kullanılmalı?

Bez gardroplar uygun fiyatlı, kullanışlı ve pratik olması nedeniyle, öğrenci evlerinde, yazlıklarda ve yurtlarda en çok kullanılan ürünler arasındadır. Kumaş dolaplar katlanarak küçülebilmektedir. Tekzen.com’ da, Prado bez dolapların birçok farklı desen ve boyutta olan modelleri bulunmaktadır. Farklı renklerdeki bez dolaplarla odalarınızı renklendirebilirsiniz. Bez gardolaplar, giysileri muhafaza etmek için üretilen ahşap gardıroplara alternatif olarak tercih edilebilir. Siz de Tekzen.com’ dan beğendiğiniz bez dolabı seçebilir, uygun fiyat avantajı ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Bez Dolap Kullanışlı Mı?

Prado raflı bez dolaplar leke tutmayan silinebilir kumaşlardan üretilmiştir. Temizliği son derece basittir. Evinizde oldukça az yer kaplar. Kolay taşınabilir ve hafif olan dolaplar, diğer dolaplara göre daha uygun fiyatlarla satılıyor. Fermuarlı bez dolapların geniş kullanım hacmi bulunuyor. Renkli, geometrik ya da eskiz çizim desenli dolaplarla odanıza modern ve şık bir hava katabilirsiniz.

Geniş bir depolama alanına ihtiyacınız varsa, çift yandan raflı kumaş gardıroplar sizin için idealdir. Balkonda, kilerde veya banyoda kullanabilirsiniz. Bej, lacivert, kırmızı gibi farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Tekzen.com' u ziyaret ederek yüzlerce model arasından ihtiyacınıza en uygun bez dolabı seçebilirsiniz.

Bez Dolap Nasıl Kurulur?

Ucuz olması nedeniyle çok fazla tercih edilen fermuarlı dolapların kurulumu da oldukça basittir. Bez giysi dolapların kutusunun içerisinden kurulum şeması ve kurulum işlemi için gerekli olan aparatlar mevcuttur. Kumaş gardırobunuzu çok kısa bir süre içerisinde kurulum şemasına bakarak monte edebilirsiniz.

Kumaş dolaplar demonte olarak satılmaktadır. Prado portatif gardolaplar renkli kaliteli tela kumaşlar kullanılarak üretilmiştir. Son derece dayanıklı ve sağlamdır. Kolaylıkla takılabilen portatif rafları ürünlerin kullanışlılığını arttırır. Birleşim noktaları plastiktendir. Bez dolapların kurulumu alet gerektirmez ve rahatlıkla kurulup sökülebilir. Kurulum kılavuzu ve aparatlar paketin içerisinde yer almaktadır.

Bez Dolap Nasıl Sökülür?

Bez dolapların kullanımı sona erdiğinde kolaylıkla parçalara ayrılarak baza altlarına ve kiler alanlarına yerleştirilebiliyor. Kolaylıkla taşınabilen ve yeniden kurulabilen portatif dolapların sökülüşü oldukça basittir. Alet gerektirmez. Bağlantı aparatları birinci sınıf ham maddeler kullanılarak üretilmiştir. Defalarca kurulup sökülebilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT