Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Bez Gardıroplar


Bez Dolap Modelleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Kıyafet, nevresim takımı gibi eşyalar genellikle yatak odalarında bulunan dolaplarda muhafaza edilmektedir. Bu dolaplar eşyaları bir arada ve düzenli bir şekilde saklama olanağı sağladığı gibi görüntüleri ile ortama uyum da sağlamaktadır. Tercih edilen dolabın işlevselliği de son derece önemlidir. Bu noktada bez dolap modelleri öne çıkmaktadır. Pek çok farklı fonksiyonu olan bez dolaplar uygun fiyatları ile kullanıcıları memnun etmektedir. Tekzen mobilya ürünleri, kitaplıktan çalışma masasına, oturma ve yatak odası mobilyalarından TV sehpasına kadar aradığınız her ürüne ulaşmanızı sağlar. Ürünlerinde yüksek kalitenin yanı sıra işlevselliğe ve dış tasarımlara da oldukça önem vermektedir. Tekzen ürünleri tüm bu özellikleri ile kullanıcılar tarafından güvenle tercih edilmektedir. Bez dolaplar evlerde ve otellerde sık sık kullanılmaktadır. Kaliteli kumaştan üretilir, fermuar ile açılıp kapatılabilir. Bu sayede kıyafetlerinizin tozlanmasını da önler. Ayrıca güneş ışığını da geçirmez ve eşyalarınızda renk solmalarının önüne geçer.

Kolay Kurulumu ile Pratiklik Sunan Bez Dolaplar

Bez dolap kurulumu açısından son derece pratiktir. Öncelikle ayakları takmak işinizi daha kolay hale getirecektir. Daha sonra gövdesini oluşturan parçaları birleştirebilirsiniz. Tüm parçaları iyice sağlamlaştırdığınızdan emin olun. Son aşama olarak kurduğunuz gövdeye bez kumaşı geçirin. Bu aşamadan sonra artık bez dolabınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Kumaşı üstten geçirmek çok daha kolay olacaktır. Ayrıca kumaşı fazla germemeye dikkat edilmelidir. Bez dolap çeşitlerini yatak odanızda kıyafetlerinizi muhafaza etmek yerine, misafir odasında nevresim, havlu gibi ev tekstili ürünlerinizi saklamak için de kullanabilirsiniz. Bez dolapların en büyük avantajlarından birisi üretiminde kullanılan kumaşların leke tutmama özelliğidir. Bu sayede temizliği de son derece kolay olmaktadır. Bu kategorideki ürünlerin kumaşlarının pek çoğu nemli bir bezle silinerek temizlenebilmektedir. Sağlam gövde parçaları ile uzun süre kırılma gibi problemler yaşanmadan kullanılabilir. Ayrıca ayakları sayesinde devrilme gibi sorunlar da ortaya çıkmaz. Bez gardıroplar boyut ve iç tasarım açısından farklı seçeneklere sahiptir. Bu noktada kendi ihtiyacınıza en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. CimriKese Geniş Hacimli Çift Askılı Bez Dolap Krem rengi ile ve iç hacmi ile hem odanızın temasına uyum sağlar hem de tüm eşyalarınızı muhafaza etmenize imkan tanır.

Kullanışlı Tasarımı ile Öne Çıkan Bez Dolap Modelleri

Özellikle kısa süreli yaşayacağınız bir evde, mobilyalara fazla bütçe ayırmak istemediğinizde bez dolaplardan faydalanabilirsiniz. Hem hafif yapısı ile taşıması ve yer değiştirmesi son derece kolaydır hem de uygun fiyatı ile bütçenizi zorlamaz. Bunun yanı sıra odanızda geniş bir gardırop için yeterli alan bulunmayabilir. Odayı daha da küçük hale getirmemek için minimal eşyalar kullanmak çok daha iyi olacaktır. Bu noktada bez dolaplar oldukça işinize yarayabilir. Bez dolapların raflı ve askılı seçenekleri de bulunmaktadır. İhtiyacınıza en uygun ürünü alarak üründen istediğiniz verimi alabilirsiniz. Sık seyahat eden ve ev değiştiren kişilerin de ilk tercihi her zaman bez dolaplardan yana olmaktadır. Bazı modeller PVC materyalden üretilmektedir. Bu materyal kullanılarak üretilen dolaplarda koku oluşması gibi problemler ortaya çıkmaz. Bu açıdan oldukça avantajlı bir materyaldir. Ayrıca son derece dayanıklı bir yapısı bulunmaktadır. Bükülme ve eğilme gibi sorunlar minimum düzeye iner. Farklı dış tasarıma ve desene sahip onlarca model bulunmaktadır. Kendi zevkinize en uygun modeli kolayca bulabilirsiniz. CimriKese Raflı Askılı Çok Amaçlı Mini Bez Dolap Kartal Desenli tasarımı ile dikkat çekmektedir. Tekzen bez dolap modelleri farklı desenleri ve tasarımları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Dayanıklı malzemeden üretilen bez dolap modelleri uzun ömürlü kullanım olanağı tanır. Uygun fiyatına göre yüksek bir performans göstermektedir.

Ergonomik Tasarıma Sahip Sürgülü Gardırop Modelleri Tekzen’de!

Dolaplar kullanım ihtiyaçlarına da uyum sağlamak adına her geçen gün farklı tasarımlarla kullanıcılara sunulmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip gardırop modelleri arasından her tarza ve ihtiyaca uygun modeli bulmak mümkündür. Farklı fonksiyonlara sahip, farklı boyutlarda gardıroplar üretilmektedir. Ergonomik modellerden biri olan sürgülü gardırop modelleri öne çıkmaktadır. Bu dolaplar özel raylı bir sistem kullanılarak tasarlanmıştır. Normal kapılı gardıroplarda dolap kapağının açılması için boşta bırakılması gereken belirli bir alan gerekmektedir. Sürgülü modeller bu gerekliliği ortadan kaldırmakta ve alan tasarrufuna yardımcı olmaktadır. Bu açıdan oldukça işlevsel ve kullanışlı bir ürün seçeneğidir. Özellikle odanızda yer açısından sıkıntı yaşıyorsanız sürgülü dolaplar sizin için idealdir. Yüksek kalite malzemeler kullanılarak tasarlanan ray sistemleri takılma, zorlanma gibi sorunların yaşanmasını önlüyor. Ayrıca uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadır. Hem renk hem de boyut açısından farklı seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. İç ya da dış kapağında boy aynası olan seçenekler de bulunmaktadır.

İhtiyacınıza Göre Farklı Ebatlarda Gardırop Modelleri

Her evin ve kullanıcının ihtiyacı farklıdır. Çok fazla eşyası olan kişiler için daha geniş bir dolap gerekirken, az eşya muhafaza etmek için daha ufak boyutlu dolap seçenekleri de bulunmaktadır. Farklı en ve boy ölçülerinin yanı sıra ürünlerin kapak sayıları da değişkenlik gösterebilir. Küçük alanlar için ya da az eşyayı depolamak için tek kapılı gardıroplar oldukça idealdir. Bu modeller hem minimal tasarımları ile fazla yer kaplamaz hem de eşyalarınızın derli toplu durmasını sağlar. Yalnızca yatak odalarında değil, evinizin girişinde yer alan antrede ya da misafir odasında da kullanabilirsiniz. 4 kapılı gardırop modelleri geniş iç hacmi ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Krem, kahverengi ve beyaz gibi en kullanışlı renkleri ile odanıza uyum sağlar. Alan olarak daha fazlasına ihtiyaç duyan kullanıcılar için 6 kapılı gardıroplar daha uygundur. Ekstra geniş iç hacmi ile hem kıyafetlerinizi hem de nevresim gibi ev tekstilini de rahat bir şekilde muhafaza edebilir. Eşyalarınızı kolayca bölmelere ayırabilir ve aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Yazlık ve kışlık kıyafetlerinizi ayrı bölümlere koyup her mevsim yer değiştirme sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Hala boş yer kaldığı takdirde ayakkabılarınızı şeffaf kutulara yerleştirerek dolabınıza koyabilirsiniz. Dolap içi düzenleyicilerden de faydalanabilirsiniz.

Aradığınızı Bulmanızı Kolaylaştıran İşlevsel Gardırop Düzenleyicileri

Dolapların içi eşyaların düzenli durmasını sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Askılar ve raflar kullanıcıların en rahat şekilde düzenleyebilmesi amaçlanarak yerleştirilir. Bazı dolaplarda askılar ya da raflar ağrılıkta olabilir. Üründen ürüne askı ve raf sayısı da değişkenlik gösterebilir. Kıyafet ya da ev tekstili ürünlerinizin karışıklığını önlemek için kullanabileceğiniz bazı yardımcı ürünler bulunmaktadır. Gardırop düzenleyiciler bu ürünlerden biridir. Dolabınızın içerisinde bazı ürünleri kendi aralarında sınıflandırarak bu düzenleyicilerle ayırabilirsiniz. Hem aradığınızı daha kolay bulmada hem de karışıklığı önlemede oldukça işlevsel ürünlerdir. Materyal olarak dayanıklıdır ve kıyafetlerde ya da nevresimlerde koku oluşmasını önler. Geniş bez dolap modellerinin için de düzenleyicilerden kullanılabilir. Bez dolap fiyatları üründen ürüne değişkenlik göstermektedir. Bu tarz dolapların en avantajlı özelliklerinden birisi oldukça uygun fiyatlı olmalarıdır. Tekzen hem mobilya hem de bez gardırop modellerinde geniş bir ürün skalasına sahiptir. Siz de ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü bulmak için hemen bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT