Toplam 131 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Portmantolar


Evinize konforu getiren, ayakkabılarınızı, montlarınızı koyabileceğiniz, dağınıklığa veda edeceğiniz portmanto çeşitleri, Tekzen güvencesiyle geliyor.

 

Evin en önemli bölümlerinden biri olan Antre / Giriş ile ilgili dekorasyonda problemlerinizi çözen portmanto modelleri bu kategoride incelenebilir. Ayakkabılık, vestiyer ya da askılık olarak kullanabileceğiniz tasarımlar, kullanışlı ve pratik dizaynlarıyla hem az yer kaplıyor hem de mekana ferahlık kazandırıyor. Farklı boyutlarda tasarlanan portmantolar, evinize girdiğinizde çıkardığınız ayakkabınızı, paltonuzu, şemsiyenizi hemen yerleştirebileceğiniz çekmecelere, askılara sahip. Oldukça geniş ve derinliği olan çekmeceleri ve raflarıyla ilginizi çekecek olan kategori ürünlerini tek tek inceleyebilirsiniz.

 

Antrenizin ölçülerine uygun ebatlarda şık tasarımları bulabilirsiniz. Aynalı vestiyer türü ürünlerin, dikey kapılı ve bol raflı ayakkabılıkların, askılıkların bulunduğu kategoriyi inceleyerek, Alpino, Kenyap, Adore, Minar, Tekzen gibi markaların ürünlerini görebilirsiniz. Evlerde olduğu kadar iş yerlerinde, bürolarda ihtiyaç halini alan bu ürünleri yazlığınıza, kışlığınıza ya da ofisinize alabilirsiniz. Tekzen avantajlarıyla sahip olabileceğiniz portmanto ayakkabılık çeşitlerinden her birini tek tek inceleyerek ihtiyacınız olan uygun portmanto fiyatları ile rahatlıkla satın alabilirsiniz.

 

Evinize şıklık katacak orijinal tasarımlar, dekoratif dizaynlarıyla hemen dikkat çekiyor. Mobilyayı ergonomik hale getiren sürgülü, kapaklı modellerin yanı sıra, klasik tarzda açılan dolapları olan ürünler de bu kategoride yer alıyor. Tamamen kapalı iki bölümden oluşan, içeriye toz girişini engelleyen çift kapılı modeller veya üstü askılık, altı kapalı çift kapaklı vestiyer dolaplarını da bu kategoride bulabilirsiniz. Sırasıyla Mobilya, Portmanto ve Ayakkabılıklar Kategorilerinin altında yer alan portmantolar bölümünde sağlığa zararlı olmayan ve kanserojen madde içermeyen malzemelerle Avrupa E1 kalite standartlarında imal edilmiş ürünleri satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT