Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Portmantolar


Evinize Çok Yakışacak Portmanto Modelleri Tekzen'de!

Geçmişten bugüne modası geçmeyen ve evlerin vazgeçilmez, kullanışlı aksesuarları arasında portmanto modelleri bulunmaktadır. Dışardan geldiğinizde hızlı bir şekilde kaban, şemsiye gibi eşyalarınızı asabileceğiniz vestiyer ve portmanto seçenekleri pratik olmanın yanında oldukça da dekoratif olabilmektedir. Yalnızca evlerde değil iş yerlerinde ve restoran gibi yerlerde de sıklıkla kullanımına rastlanmaktadır. Klasik veya modern pek çok model Tekzen portmanto seçenekleri arasında yer almakta, her biri ortama farklı bir hava kazandırmaktadır.

Tekzen Vestiyer ile Dekoratif Bir Dokunuş

Tekzen vestiyer ve portmanto seçenekleri kullanılan alanda dekoratif, düzenli ve derli toplu bir hava yaratmaktadır. Özellikle dış giyim ürünlerinizi, şemsiyelerinizi, ayakkabılarınızı hatta kimi zaman anahtarlarınızı asabildiğiniz bu ürünler ortalıkta dağınıklık oluşmasını engellemekte ve sizler için ek bir depolama alanı sunmaktadır. Antrelerinizdeki tüm dağınıklığı yok eden ve aynı zamanda dekoratif bir tamamlayıcı olan bu ürünler içerisinde pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Sade, minimal ve beyaz antrelerde kullanımı en çok tercih edilen seçeneklerden biri de beyaz vestiyer olarak beğeniye sunulur. Diğer bir yandan, geniş ürün yelpazesi içerisinde çeşit çeşit renk ve modelde ürünü de bulabilirsiniz.

Tekzen Mobilyaları ile Kusursuz Ürünler

Portmanto ve ayakkabılıklar çeşitli mobilyalarla buluşturularak oldukça şık bir alan yaratmanıza ve dekorasyonunuz için etkili dokunuşlar yapmanıza yardımcı olmaktadır. Depo alanı olarak fonksiyonel kullanımı ile kullanıcıların ilgisini toplayan bu mobilyalar aynı zamanda Tekzen mobilya ürünleri ile beraber hem kaliteli ve uzun ömürlü kullanım hem de şık bir bütünlüğü kullanıcılarına sunmaktadır. Ayakkabılıklar vestiyer modellerinizin içerisinde olabileceği gibi ayrı parçalar olarak da şık bir görünüm kazanabilmektedir.

Tekzen Portmantolar Favori Ürünler Sunuyor

Portmantolar farklı malzemelerden üretilmekte ve çeşitli tasarımlara sahip iç mekanların gözdesi haline gelebilmektedir. Meşe portmanto takımı, içerisinde yer alan ürünler sayesinde hem tamamlanmış ve şık bir iç mekan yaratmakta hem de kullanışlı ürünlerle sizlerin yükünü hafifletmektedir. Kaliteli malzeme kullanımı ve özenli işçiliğin de bir araya gelmesi ile Tekzen ürünleri içerisinde çokça beğenilenler arasında yer almayı başarmaktadır. Dresuarlar da özellikle daha klasik bir hava ile tasarlanan yerlerde tercih edilmekte hem süs hem de kullanım amacı ile çokça fonksiyonel özellikler göstermektedir. Portmanto seçenekleri ağaç, metal, plastik gibi farklı malzeme seçenekleri sunabilmektedir.

Tekzen Portmanto ile Işıltılı Bir Yansıma

Özellikle dışarı çıkmadan önce kendinize son bir kez bakabileceğiniz, son dokunuşları yapabileceğiniz yerlerden biri de antredir. Tamamen giyinip çıkmadan önce ufak bir göz atmak için aynalı portmanto oldukça ideal seçenekler arasında yer almaktadır. Boy aynası kullanımının pratikliği ve şıklığı antrenize de ışıltılı bir yansıma kazandırmaktadır. Ayaklı askılıkları da kullanarak kıyafetlerinizi tek tek deneyebilir, aynadan kendinizi detaylıca inceleyebilirsiniz. Bu sayede adeta son bir hazırlanma alanı yaratan antre ürünleri sizleri oldukça memnun edecek seçenekler sunmaktadır.

Tekzen Portmanto ile Hem Depolama Hem Tasarım

Vestiyer kullanım açısından farklı fonksiyonlar gösterebilmekte; çekmece, raf, göz gibi alanlar sunabilmektedir. Dolaplı veya dolapsız modeller içerisinde raflı veya çekmeceli seçeneler ön plana çıkabilmektedir. Askılıklara ek olarak sunulan bu depo alanları sayesinde daha fazla eşyanızı düzgünce yerleştirebilirsiniz. Portmanto fiyatları ise ürünlerin yapıldıkları malzeme ve modellere göre değişiklik gösterebilmektedir. Tamamlayıcı mobilyalar da fiyatlandırma üzerinde etkili olmakla beraber hemen herkesin bütçesine uygun bulabileceği seçenekleri incelemek için siz de Tekzen ürünlerini inceleyebilirsiniz. Uzun ve kaliteli kullanım, şık bir dekorasyon ve eşsiz tasarımlarla sizlere sunulan bu ürünleri siz de şimdi deneyimleyerek antrenizi şekillendirin.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT