Toplam 70 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Portmantolar


Portmantolar

Portmantolar genellikle antrelerde bulunan farklı model ve yapılarda olan evin dekorasyonunu tamamlayan önemli parçalarından birisidir. Kapalı ya da sürgülü portmanto modellerinden antrenizin genişliğine göre tercihinizi yapabilirsiniz. Vestiyer görevi de gören şık portmantolar farklı çeşitleriyle Tekzen'de sizlerle buluşuyor.

Portmanto Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Portmantolar evin giriş bölümlerinde kullanıldığı için göze ilk çarpan detaylardandır. Bu yüzden de ayakkabılık dolabı seçimi oldukça önemlidir. Portmanto seçerken en önemli unsurlardan birisi kullanışlı olmasıdır. Bol çekmeceli ve askılıklı portmantoların daha fazla eşya ve ayakkabı depolayabileceğini unutmadan portmanto modelleri seçiminizi ona göre yapabilirsiniz.

Bununla beraber portmanto, eve girildiğinde karşımıza çıkan ilk mobilyalardan birisi olduğu için evin dekorasyonu hakkında fikir verir. Bu yüzden de evinizin mobilyalarına ve tarzına uyumlu olması gayet önemlidir. Farklı çeşitleri bulunan Tekzen ayakkabılık modellerinden evinize en uygun olanını kolaylıkla seçebilirsiniz.

Kullanım Alanına Uygun Portmanto Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Küçük antrelerde kullanışlı ve çok fazla eşya toplayabilen ayakkabılık dolabı tercih edilebilirken geniş antrelerinizde daha dekoratif ve büyük portmanto modelleri kullanabilirsiniz. Dar antrelerinizde bol aynalı portmanto tercihi yaptığınızda mekana genişlik katabileceğinizi unutmadan seçiminizi ona göre yapmalısınız. Geniş girişleri olan evlerde ise aynalar dolap içinde olabilir ve çok fonksiyonlu ayakkabı dolabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Eğer eviniz için sade bir portmanto istiyorsanız da askı formundaki modellerden seçiminizi yapabilirsiniz. Antrenin kullanılmayan köşelerinde bu tarz modelleri seçim yapmanız antrenize şık bir dekorasyon kazandıracaktır. Tekzen ayakkabılık modellerinden dilediğinizi seçerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Portmanto Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Evlerin en kullanışlı mobilyalarından olan vestiyerler eşyaları ve ayakkabıları içinde bulundurduğu için temizliği bir hayli önemlidir. Portmantoların temizliği mobilya türüne göre yapılmalı, kuru bir bezle tozu alındıktan sonra aynası da cam temizleyen temizlik ürünleriyle temizlenmelidir.

Portmantoların temizlenmesinde önemli olan diğer bir etken de ayakkabı konulan bölümün temizliğidir. Ayakkabılar çok fazla toz ve kir barındırdığı için bu bölümün temizliğinde daha fazla silme işlemi gerekir. Ayakkabılık dolabı temizliği sonrası koyulan giysilerin ve ayakkabıların temizliğine dikkat edilirse temizliğin kalıcılığı daha fazla olur.

Portmanto Düzenlemesi Nasıl Olmalıdır?

Portmantoların esas amacı çok fazla kullanılan eşya ve ayakkabıların organize edilmesidir. Portmantonuza ihtiyacınıza göre kutular, raflar ve kancalar ekleyerek daha fazla kullanım alanı sağlayabilirsiniz. Vestiyer modelleri arasından seçtiğiniz portmantonuzda ayna bulunmuyorsa bir ayna ekleyerek daha geniş bir mekan oluşturabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT