Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

6 Kapılı Gardırop Modelleri

Gardırop modelleri yatak odalarında kıyafetleri toparlayıcı özelliğinin dışında dekorasyon için de önemlidir. Elbise dolabı, farklı ebatları ile büyüklüğü değişen alanlara göre uygun seçeneklere sahiptir. Tekzen'de çekmeceli ve 6 kapılı dolap çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Bir Gardırop Nasıl Olmalı?

Gardırop modelleri, günlük kıyafetlerin düzenli bir biçimde kalmasını sağlamanın dışında mevsimlik kıyafetlerin de saklanmasında kullanılır. Kullanışlı bir giysi dolabı için öncelikle ihtiyaçlar ve oda ölçüleri dikkate alınmalıdır. Elbise ve gömlek gibi kıyafetler için askılı bölmeleri gerekliyken raflı bölmelerin de olması t-shirt ve kazakların derli toplu durmasına yardımcı olur. Bu neden ile tercih edilecek bir gardıropta farklı bölmelerin olmasına dikkat etmek gerekir. Çekmeceli bölmelerin olması ise küçük parçaların düzenli bir biçimde muhafaza etmesini sağlar.

Gardırop Düzeni İçin Dikkat Edilmesi Gereken 5 Şey

Tercih edilecek bir gardırop kullanışlı özelliklere sahip olmalı. Bu neden ile sadece tasarım tek başına yeterli değildir. Kıyafetleriniz çoksa ya da dolabınız daha çok şey toplasın isterseniz 6 kapılı modeller oldukça idealdir. Düzenli bir dolap için öncelikle günlük kıyafetler ile özel gecelerde kullandığınız kıyafetleri ayrı ayrı yerleştirin. Bunun için uygun dolap seçimi önemlidir.

Kışlık, yazlık ve mevsimliklerinizi ayrı ayrı yerleştirin. 6 kapaklı gardırop geniş bir depolama alanı sunacağı için ev tekstiline ait ürünleri de ayrı bir rafta toplayabilirsiniz. Dolabınızda ayakkabılarınıza da yer verecekseniz ayakkabıların temizliğini yapıp kutular ile yerleştirin.

Dolap Nasıl Düzenlenmeli?

6 kapılı gardırop, yerleştirirken gün içerisinde sık sık kullandığınız eşyaların rahat ulaşabileceğiniz bir yerde olmasına özen göstermelisiniz. 6 kapılı dolaplarda çekmeceler fazlasıyla mevcuttur. Çekmecelerin daha verimli kullanılması ve çekmecelerin daha düzenli olması için bölmeleri kutulardan ya da estetik duruşa sahip olan çamaşır kutularından yararlanabilirsiniz.

6 kapılı, askılı sisteminden fazlasıyla yararlanmak için askı sayınızı arttırabilirsiniz. Böylece aradığınız kıyafeti bulmanız kolay bir hal alacaktır. Küçük ebatlardaki çantalarınız ya da portföyleriniz için giysi dolabı içine küçük bölmeli portatif raflar yerleştirebilirsiniz. Hazırlanırken aynanın ne denli olduğunu atlamayınız. Bu neden ile dolap tercih ederken aynalı seçenekleri bir kez daha düşünün.

Kullanışlı Giysi Dolapları

6 kapılı gardırop modelleri, kullanışlı iç yapılarının yanı sıra tasarımlarındaki şık detaylar ile yatak odası dekorasyonuna yön veren niteliktedir. Aynalı ve aynasız tasarımların dışında renk bakımından da farklı alternatiflere sahiptir. Siz de zevkinize hitap eden ürünü Tekzen farkı ile temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT