Toplam 35 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

6 Kapılı


6 Kapılı

Eşyalarını saklamak için kullanışlı ve geniş kapasiteye sahip dolaplara ihtiyaç duyuyorsanız, 6 kapılı gardrop modelleri size işlevsel bir kullanım rahatlığı sağlayabilir.

 

Mobilya gardıroplar bölümü altında listelenen altı kapılı modeller arasından, mekanınızın konumuna ve dekorasyonuna uygun bir ürün seçeneği için hemen sipariş verebilirsiniz. Demonte tasarımlardan oluşan bu modüler ürünlerin kurulumunu, ürünle birlikte verilen kullanım kılavuzu veya montaj şeması yardımıyla kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Kargo ile kapınıza kadar gelen gardıropların demonte oluşu önemli avantajlar sağlıyor. Örneğin giyeceklerinizin ve diğer kişisel eşyalarınızın niteliği ve fazlalığına göre dilediğiniz şekilde iç bölmeleri düzenleyebilir, montajını buna göre gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ev değişikliği söz konusu olduğunda veya ev içinde farklı bir noktaya kurulum yapmanız gerektiğinde rahatça söküp, yeniden montajını yapabilirsiniz.

 

6 kapılı gardrop ölçüleri ve detaylarına, kategoride yer alan ürün seçeneklerine tıklayınca hemen erişebilirsiniz. Evinizdeki kurulum yapmayı düşündüğünüz noktanın ölçülerini baz alarak en uygun ürünü seçebilirsiniz. İnceleyip, karşılaştırdığınız altı kapılı gardroplar içinde, yatak odanızın dekorasyonu ile uyumlu, estetik beklentilerinizi karşılayan model veya modelleri tercih edebilirsiniz.

 

Dekoratif nitelikleriyle de öne çıkan tasarımlar, dilediğiniz şekilde monte edebileceğiniz raf, çekmece ve askılık bölümlerinden oluşuyor. Farklı renk seçeneklerinin de sunulduğu ürünler, Tekzen, Adore, Kenyap, Minar ve diğer önemli markalar tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanıyor.

 

6 kapılı gardrop modelleri ve fiyatları kapsamında beğeninize, bütçenize uygun ürünlere, Tekzen güvencesi ve avantajlarıyla kolayca sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT