Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Genç Odası Komodin & Şifonyer


Alpino Buket Şifonyer
Alpino Buket Şifonyer
Temin Edilemiyor

İhtiyacınız olan tüm mobilya ürünlerine bakmak ve satın almak için Tekzen mobilya kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Burada gençler için özel olarak üretilen mobilyalar da genç odası alt kategorisinde yer alıyor. Alpino, Dessenti, Kenyap, Mobetto, Mobika ve Tekzen Home markalarının genç odası komodin şifonyer çeşitleri genç odası kategorisi içinde bulunuyor.


Genç odası takımlarında bulunan en kullanışlı mobilya çeşitlerinden biri olan şifonyerlerin üç çekmeceli, dört çekmeceli ve beş çekmeceli klasik modellerinden birini tercih edebiliyorsunuz. Bu modeller dışında kitaplıklı şifonyer modelleri ve kapaklı raf kısmı bulunan şifonyer modelleri de yer alıyor. Şifonyer modellerinin kırmızı, yeşil, beyaz, kızılçam gibi farklı renk seçenekleri bulunmasının yanı sıra farklı desen seçenekleri de mevcut.


Komodin modellerinde de birçok çeşit yer alıyor. Tek çekmeceden oluşan kısa ve küçük modeller, tek çekmeceden oluşan üzerinde veya altında raf bulunan modeller, iki çekmeceden oluşan modeller kategoride bulunuyor. Bu modellerin tek renk ve çift renkten oluşan çeşitleri de kullanıcılara sunuluyor. Beyaz, mor, cordoba-antrasit, ceviz, kızılçam gibi pek çok renk seçeneği yer alıyor. Sadece çekmecesi veya tek bir rafı renkli olan diğer kısımları beyaz veya mobilya renginde olan komodin modelleri, genç odasına hava katıyor.


Oda içindeki birçok dağınıklığı ve eşyayı içine toplayan, dolabınızda size daha çok yer kalmasını sağlayan komodin ve şifonyer mobilya seçenekleri oldukça kullanışlı oluyor. Bu ürünler sayesinde hem odanız daha modern ve tarz görünüyor, hem de eşyalarınız daha rahat bir şekilde odanıza yerleşiyor.


Her zevke ve bütçeye hitap eden bu genç odası şifonyer ve komodin modellerini Tekzen kalitesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT