Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Cam Masalar


Sandalye Çiçek Desenli 1 Adet
Sandalye Çiçek Desenli 1 Adet
Sadece Mağazada
79,99 TL

Cam Masa Modelleri

Modern ve dekoratif görüntüsü ile son yılların en çok tercih edilen mobilyalarından olan cam masa takımı, bahçelerden mutfaklara kadar pek çok alanda kullanılabilir. Cam mutfak masası, üzerine işlenen desenlerle de yaşadığınız alanlara enerji katar.

Cam Masa Seçimi

Cam masa modelleri arasında seçim yaparken kullanacağınız alanın büyüklüğünü ve diğer mobilyalarınızı dikkate almanızda fayda var. Camlı masa modelleri arasında kare, dikdörtgen ve yuvarlak kesimler bulunuyor. Bu modeller, kullanılacak olan mekanın genişliğine göre seçilmelidir. Geniş alanlar için dikdörtgen masalar, küçük alanlar ise yuvarlak modeller tercih edilebilir. Özellikle evde çocuk varsa, kenar kesimleri sert olan masalar yerine daha yumuşatılmış kenarları olan seçeneklere yönelebilirsiniz. Cam masalar arasında hem modern hem klasik sevenlere hitap edecek seçenekler bulunuyor.

Cam Masa Nasıl Korunur?

Cam malzeme, nemli ortamda masanın deforme olmasına izin vermediği için cam masalarda dayanıklılık yüksektir. Camın naturel yapısı, masanın da dizaynına yansıtılmıştır. Enzi imzalı çeşit çeşit masa ve sandalye takımları Tekzen'de sizleri beklemekte. Masalar kendi desenine uygun sandalyeler ile tamamlanabilir ya da takım olarak tercih edilebilir.

Cam masa takımı, ısıya dayanıklı malzemeden üretilir. Ancak masalarınızın daha uzun ömürlü olması için doğrudan yüksek ısıya maruz kalmasını engellemeniz gerekir. Bunun için sıcak kapların altına koruyucular kullanabilirsiniz. Çizilmenin önüne geçmek için de masa koruyucuları tercih edebilirsiniz.

Cam Masa Nasıl Temizlenir?

Cam yemek masası temizliğinde ıslak bez kullanmak masa üzerinde su lekesi oluşumuna neden olabilir. Bunun yerine nemli bir bezle masa silindikten sonra masanın kurulanması tavsiye edilir. Bu tür masaları temizlemek için ideal seçenekler cam temizleyici ürünler ve yumuşak dokulu bezlerdir.

Camlı masa üzerinde kurumuş bir leke varsa, süngerin yumuşak tarafı kullanılarak lekenin çıkarılması tavsiye edilir. Çok kurumuş lekelerde üzerine biraz su döküp bekletmek lekenin yumuşamasını sağlar. Masaların yüzeyinde kullanılan malzeme temperli camdır. Isıya ve darbelere karşı dayanıklılık gösteren bu cam kırıldığında yapısı gereği keskin olmayan parçalara ayrılır.

Cam Masa Nasıl Koruyucu Kaplanır?

Cam yemek masası kullanıyorsanız, yüzeyi korumak için masa koruyuculardan yardım alabilirsiniz. Şeffaf masa koruyucular, yüzeyin görünmesini sağlarken, çizilme sorununu ortadan kaldırır. PVC koruyucular masanın ebatlarına göre kesildikten sonra doğrudan masanın üzerine kaplanır. İstenildiği takdirde kolayca kalkar, cama yapıştığı için kayma yapmaz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT