Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Cam Masalar


En Kullanışlı Cam Masa Modelleri Tekzen'de!

Cam masa genel olarak masa yapım malzemesinde cam olan mobilyalardır. Birçok farklı modelde ve ebatta bulunması mümkündür. Dikdörtgen, oval ve yuvarlak şekilde tasarlanabilir. Cam masa seçimi yaparken sahip olunan mobilyalar da göz önünde bulundurulmalıdır. Cam masalar, bulunduğu ortama zarafet ve hafiflik katar. Ayrıca kırılgan bir yapıya sahiptir. Kullanımında oldukça dikkatli olunmalıdır. Temizlemesi nemli ve kuru bez ile yapılmalıdır. Mutfak ve yemek odalarında kullanılan ve bulunduğu ortamı daha ferah ve şık gösteren bir özelliğe sahiptir. Balkonda ya da mutfakta kullanılan cam masalarına uyacak birçok farklı alternatifte sandalye bulunur. Enzi Hasırlı Sandalye Mavi Beyaz Suni Deri 625 42x40x50 cm modeldeki sandalye bu modellere bir örnektir.

Masa Çeşitleri

Her zevke ve ihtiyaca uygun olacak şekilde tasarlanan birbirinden farklı malzeme ve modelde masa çeşitleri bulunmaktadır. Ağaç, mobilyada çok sık kullanılan bir malzemedir. Ahşap masalar da kullanımı rahat ve uzun ömürlü olan bir masa çeşidi olmaktadır. Doğal ahşap, ağaç türleri masa çeşitliliğini artırmaktadır. Cam masalar ise bulundukları ortamda tehlike yaratmaması açısından yüksek ısı seviyesine direnç gösterecek şekilde dizayn edilirler. Hasır masalar, teraslarda, balkonlarda ve bahçelerde çok sık tercih edilen kullanımı ve temizliği kolay olan masa çeşididir. Balkon ya da bahçelerde kullanılan ve pratik olan plastik masalar da bulunur. Metal ayaklara sahip olan masa çeşitleri de özellikle mutfakta çok sık tercih edilir. Sandalye Çiçek Desenli 1 Adet ürünü Tekzen’de sizleri beklemektedir. Mutfağınıza uyumlu olacak bu sandalye modelinden satın alabilirsiniz.

Cam Masa Modelleri

Genel olarak üst tablası cam malzemesinden üretilen cam masa modelleri farklı kombin tasarımları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Üstü cam olan bu masaların ayak takımları krom ya da dövme metal malzemesinden, ahşap, hasır, taş veya plastik malzemelerinden oluşmaktadır. Bulunduğu ortama oldukça şık ve zarif bir görünüm katan cam yemek masası farklı ortamlara uyum sağlayacak şekildedir. Yapı olarak yuvarlak ve oval, küçük çaplı yuvarlak, dikdörtgen şekillere ve açılıp genişleyebilen özelliklere sahiptir. Bulundukları ortama göre yüksek ısıya karşı dirençli olarak üretilen cam masalar farklı kullanım alanları için özel olarak yapılır.

Cam Masa Kullanımı

Cam masalar özellikle mutfakta çok fazla tercih edilen masa çeşitlerinden biridir. Cam mutfak masası neme ve sıcaklığa karşı dayanıklı olacak şekilde imal edilir. Rahatlıkla örtü sermeden mutfakta kullanılabilir. Özel temperli cam kullanıldığı için güvenliği fazladır. Görünüm açısından şık bir stile sahiptir. Camın ışığı yansıtması sayesinde kullanılan alan daha geniş gözükmektedir. Cam masa kullanımı diğer masalara oranla daha uzun ömürlü olmaktadır. Paslanmaz bir yapısı vardır ve bulunduğu her ortamda şıklığı yansıtır. Cam masalar terasta, bahçede hasır malzeme ile bir araya gelerek kullanılabilmektedir. Bu ikili mobilya çok rahat ve kullanışlıdır. Aynı zamanda ahşap ve metal gibi malzemelerle de bir araya gelmektedir.

Cam Masa Temizliği

Cam masalar evlerde birçok kişi tarafından tercih edilen mobilyaların başında gelmektedir. Bulundukları ortama zarif bir doku katan bu cam masaların temizliğinde malzeme seçimi önemlidir. Ahşap ya da diğer malzemelerden üretilmiş mobilyalara oranla cam masa temizliği çok daha pratik bir şekilde yapılmaktadır. Öncelikle cam türlerine göre temizlik malzemesi kullanılmalıdır. Özellikle temperli camların çizilme olasılığı yüksek olduğu için bu cam modellerinde aşındırıcı maddeler kullanmaktan kaçınılmalıdır. Genel olarak cam temizliğinde, cam temizleyici maddeleri ya da yumuşak bir deterjan maddesi kullanabilir, yumuşak bir sünger ya da havsız mikrofiber bir bez kullanarak da temizleme işlemini yapabilirsiniz.

Cam Masa Fiyatları

Cam masa fiyatları üretilen malzemenin kalitelisine, masanın boyu ve uzunluğu gibi ölçülere ve tasarım şekillerine göre değişkenlik göstermektedir. Kullanışlı ve kolay temizlenme özellikleri ile mekan dekorasyonlarının gözdesi haline gelen cam masalar, dikdörtgen, kare, yuvarlak ve oval gibi farklı formlarda tasarlanmakta ve ayak takımları birbiri ile uyumlu bir şekilde kombinlenecek materyallerden üretilmektedir. Ayrıca bazı cam masa modelleri açılır özelliğe sahiptir ve yine bazı modelleri takım olarak satılmaktadır. 4 ya da 6 sandalye ile de takım olarak satılan cam masa fiyatları ürün sayısına göre değişebilir. Geniş ürün yelpazesiyle sandalyeler ve masalar çeşitleri için Tekzen ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT