Toplam 121 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Cam Masalar


Cam Masalar

Mobilya kategorisinin altındaki bu bölümde, zevkinize ve ihtiyacınıza uygun birçok cam masa takımları bulacaksınız. Son derece modaya uygun olan yeni nesil cam masalar hem kullanım kolaylığı hem de tasarımları açısından tercih ediliyor.

 

Kapalıyken 4, açılınca ise 6 kişilik olan cam masa çeşitleri, sandalyeleriyle uyumlu desenleriyle örtü ihtiyacı hissettirmiyor. Şık görünümlerinin bir diğer avantajı ise hem mutfakta hem de salonda veya yemek odasında kullanılabilmeleri. Cam masalar ayrıca modern ve modaya uygun görünümleri ile pek çok alana uyum sağlıyorlar. Bir çok seçenek ile evinize yakışacak çiçekli, geometrik, şehir temalı desenlerden birini tercih edebilir, pastel veya parlak renklerden istediğinizi seçebilirsiniz.

 

Masa yüzeyi genellikle sunta lam üzerine temperli cam yapıştırılarak elde ediliyor. PVC kenar bantları ile kaplanan masalar son derece dayanıklı ve güvenli. Ayrıca masalar yandan veya ortadan açılabilenler olarak ikiye ayrılıyor. Mobilyalarınızın konumuna ve odanızın büyüklüğüne göre masanın açılma yönüne karar verebilirsiniz.

 

Masa yüzeyi ile uyumlu suni deri kaplamalı sandalyeleri ise hem şık hem de rahat. Çökme yapmayan gri sünger, sırtta dayanıklı kontraplak ve krom ayaklar sayesinde yıllara meydan okuyacaklar. Sandalyelerinizi temizlerken kimyasallar ve deterjan kullanmamalısınız. Hafif nemli ve sabunlu bir bezle silmeniz yeterli olacaktır. Masaların desen parlaklığını uzun yıllar koruyabilmek için, direkt güneş ışığına maruz bırakmamalı ve sert cisimlerle temizlememelisiniz. Aksi takdirde desenler zarar görecek ve yüzey çizilecektir. Krom ve ahşap bölümler ise aşırı nemden ve sudan korunmalıdır.

 

Cam masalar demonte olarak, kutu içinde, kargo ile teslim edilir ve kurulumu kolaydır. Tekzen güvencesiyle cam masanızı bu kategoriden kolaylıkla seçip hemen sipariş verebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT