Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Ofis Çöp Kovaları


Ofis mobilyaları kategorisi altında ihtiyacınıza uygun her türlü mobilya ve gereçleri bulabilirsiniz. Ofis masaları, ofis sehpaları, yönetici koltukları, çalışma koltukları, misafir koltukları, dosya dolapları, emanet dolapları, soyunma dolapları, kesonlar, ofis zemin koruyucular, küllükler ve ofis çöp kovaları bulabilirsiniz. Geniş yelpazede sunulan ürünler arasında kolaylıkla model ve ihtiyaca yönelik seçim yapabilirsiniz.


Dilerseniz ofisinizi hazır ofis takımları ile zaman harcamadan düzenleyebilir ya da farklı mobilya tercihleri yaparak zevkinize uygun dekore edebilirsiniz. Aynı zamanda ofisinizin yanında, evinizdeki çalışma alanlarını da ofis mobilyaları kategorisi altındaki seçeneklerden uygun mobilya tercihleri yaparak düzenleyebilirsiniz.


Ofisiniz ve çalışma alanlarınız için gereksinim duyduğunuz aksesuarları da yine bu bölümden temin edebilirsiniz. Çalışma alanları için önemli bir aksesuar olan ofis çöp kutuları, farklı ölçü ve modellerde alternatif oluşturarak hizmetinize sunuluyor. Ofis tipi çöp kovaları arasında isteğinize uygun modeller bulabilirsiniz. Mas, Modelsa, Ofisit, Tekzen, Tekzen Home markalarına ait ofis için çöp kovaları, yüksek kalite malzemeden imal ediliyor. Kullanıcıların sağlığını düşünen bu markalara ait çöp kovalarını güvenle kullanabilirsiniz.


Ofis içi çöp kovaları, çelik, ferforje, plastik ve suni deri gibi farklı malzemelerden üretilerek hizmetinize sunuluyor. Kapaklı ve kapaksız modellerde isteğinize uygun tercihler yapabilirsiniz. Çelik ve ferforje malzemeden üretilen çöp kovaları, üstün kalite, paslanma yapmaz malzemeden imal dildiği için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Plastik çöp kovalarını gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Suni deriden üretilen çöp kovalarını uzun vadede kullanabilirsiniz. Aynı zamanda ofis ve çalışma alanınızın dekoruna ve rengine uygun seçimler de yapabilirsiniz. Tekzen kalitesi ile her bütçeye uygun farklı alternatiflerde ürün bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT