Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Ayakkabılıklar


Alpino Kapteyn Ayakkabılık Bianco
Alpino Kapteyn Ayakkabılık Bianco
Sadece Mağazada
899,00 TL
Alpino Genova Ayakkabılık Cordoba
Alpino Genova Ayakkabılık Cordoba
Sadece Mağazada
699,00 TL
Alpino Calipso Ayakkabılık Venezia
Alpino Calipso Ayakkabılık Venezia
Sadece Mağazada
699,00 TL

En İyi ve En Şık Ayakkabılık Modelleri Tekzen'de!

Eve girerken ilk göze çarpan eşyalardan biri de hiç şüphesiz ayakkabılıktır. Hem bir aksesuar hem de tamamlayıcı bir mobilya olan portmanto ve ayakkabılıklar sayesinde siz de evinizi güzelleştirebilirsiniz. Raflı, kapaklı gibi çeşitli ve farklı modeller sunan bu ürünler, depolama ihtiyacınızı karşılarken aynı zamanda dekorasyonunuzu da zenginleştirmektedir.

Ayakkabılıklarda Zengin Ürün Yelpazesi Tekzen’de!

Ayakkabılıklar hem renk hem model hem de yapıldıkları malzemeler sayesinde oldukça geniş bir ürün çeşitliliği sunmaktadır. Bu ürünler arasından öncelikle kapalı veya açık olmak üzere farklı tercihlerde bulunulabilir. Daha düzenli veya toplu bir görünüm için kapaklı ayakkabılık, modern ve değişik tasarımlar için se açık modelleri tercih etmek oldukça isabetli olacaktır. Kapaklı bazı modellerin üzerinde yer alan ayna detayları ise hem oldukça fonksiyonel hem de şık estetik bir görünüm için büyük farklar yaratabilmektedir. Ayakkabılarınızı tek tek yerleştirmek ve organize bir şekilde tutmak için Tekzen kalitesiyle sunulan raflı ayakkabılık modelleri size oldukça pratik bir kullanım sağlamaktadır.

Tekzen Ayakkabılık ile Şık Antreler!

Ayakkabılarınızı yerleştirebileceğiniz, düzenli bir görünüm yaratabileceğiniz ve antrenizi dekore edebileceğiniz mobilya seçenekleri oldukça geniştir. Ayakkabılıklarınızı koyduğunuz mobilyaların yanı sıra portmantolar da dış giyim kıyafetlerini asmanız için sizlere kolaylık sağlarken aynı zamanda antrenize farklı bir soluk getirmektedir. Benzer şekilde, dilsiz uşaklar da kullanımı oldukça yaygın diğer bir antre eşyasıdır. Hem dışarı kıyafetlerinizi ve ayakkabılarınızı yerleştirebilmek için sizlere kompakt, düzenli alanlar sağlamakta hem de şık bir dekorasyon sahibi olabilmenize yardımcı olmaktadır. Antre içerisinde kendine yer bulan şemsiyelikler ise çoğunlukla ayakkabı dolaplarının yanına koyulmaktadır.

Antrelerde Klasik Dokunuşlar Tekzen’de!

Dresuar ortamın havasını tek başına değiştirebilen ve kendi içerisinde çoğunlukla farklı temaları yansıtabilen antre ürünleri içerisinde yer almaktadır. Çoğunlukla üzerinde biblo gibi süs eşyalarının bulunduğu bu ürünler antrede duran sehpalardır. Nostaljik ve klasik bir çizgi içerisinde evini, iş yerini döşemek isteyen pek çok kişinin kullanmayı çokça sevdiği eşyalardandır. Depolama alanı olarak kullanım bulsa da çoğunlukla estetik bir görünüm yaratmalarıyla da bilinmektedir. Antrelerin vazgeçilmez eşyalarından bir diğeri de ayaklı askılıklar olarak görülmektedir. Bunlar, çok az yer kaplamaları ve şık, sade birer tasarıma sahip olmaları ile kullanışlı, minimal ürünler olarak tercih edilmektedir.

Tekzen’ de Bin Bir Çeşit Model Bin Bir Çeşit Renk

Ayakkabılık modelleri çok çeşitli hammaddelerden üretilebilmektedir. Ahşap, plastik, metal gibi birbirinden farklı dokularıyla her zevke ve ev düzenine uygun bir model Tekzen’de kullanıcılarla buluşturulmaktadır. Plastik ayakkabılık seçenekleri oldukça rahat taşınabilmeleri ve hareket ettirilebilmeleri sayesinde kompakt bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Diğer bir yandan ahşap modeller ise mobilya rengi ile kombinlenerek oldukça klasik ve şık dekorasyonlara imza atmaktadır. Metal ayakkabılık da seçenekler arasında kullanıcılara sunulan ve çokça tercih edilen ürünlerdendir. Elde edildikleri malzemeler kadar renk konusunda da zengin seçenekler sunan ayakkabı dolaplarınızı canlı ve enerjik renklerde, ağır ve klasik tonlarda, desenli ve çok renkli modellerde veya siyah, kırmızı, beyaz ayakkabılık gibi daha klasik seçeneklerde tercih etmek size kalmış.

Tekzen Kalite ve Şıklığı Bir Araya Getiriyor

Dışarı çıkarken veya dışardan gelirken ayakkabılarınızı rahatça yerleştirebileceğiniz, alacağınız ayakkabı dolabı sizlere depolama kolaylığı ve şık bir dekorasyon yaratma imkanı sağlamaktadır. Kolayca eşyalarınıza erişebilmeniz, uzun süre kullanım sağlayabilmeniz ve evinizin tasarımına uyum sağlaması Tekzen ayakkabılık seçeneklerini ön plana çıkaran nedenler arasında yer almaktadır. Çeşitli ayakkabılık fiyatları içerisinden siz de bütçenize en uygun modeli tercih edebilir, Tekzen kalitesi ile antrelerinize önemli dokunuşlar yapabilirsiniz

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT