Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Kaliteli Evye Modelleri Tekzen'de!

Mutfakların dekorasyonlarına büyük katkı sağlayan, kullanım esnasında çeşitli kolaylıklar sunan ve modern bir mutfak için oldukça etkili bir dokunuş sağlayan evyeler farklı model, renk ve malzeme seçenekleri sunmaktadır. Kaliteli ve güzel bir evye sahibi olarak siz de çok daha rahat iş yapabilir, mutfağınızda çalışmaktan keyif alabilir aynı zamanda dekorasyonunuz için etkili değişimler yaratabilirsiniz.

Çeşitli ve Zengin Evye Modelleri Tekzen'de!

Evye modelleri birçok şekillerde kategorize edilebilmekte ve kullanım açısından aynı işlevi görse de birbirinden farklı modelleri kullanıcılar ile buluşturabilmektedir. Örneğin bazı modeller tek, bazı modeller çift göze sahip olmakla beraber elde edildikleri malzemeler de değişiklik gösterebilmektedir. Çelik, granit veya demir gibi seçenekler sıkça karşınıza çıkabilecek modellerdendir. Metal evye ise çoğunlukla gri ve metal renklerinde üretilse de farklı renk ve model seçenekleri de geniş ürün seçenekleri arasında yerlerini almaktadır. Malzemeleri farklı olabilmekle beraber Tekzen evye sizlere her zaman bilinen Tekzen kalitesini sunmaktadır. Mutfaklarınızın en büyük ihtiyaçlarından olan bu ürünleri en kaliteli ve şık şekilde tercih edebilmek sizin elinizde.

Tekzen Kalitesi ile Hem Şık Hem Kullanışlı Evye Farkı

Evye bataryası ise evyenizi tamamlayan ve farklı şekillerde dekoratif ürünler sunan diğer bir deyişle de musluk veya çeşme diye tarif edilebilecek ürünlerdir. Bu ürünlerin kullanımı oldukça fonksiyonel özellikler gösterebilmektedir. Örneğin, kullanırken uzatabileceğiniz bataryalar sayesinde bulaşıklarınızı çok daha rahat temizleyebilir, suyu istediğiniz yere yönlendirebilirsiniz. Açılış şekilleri değişiklik göstermekte aynı zamanda dekoratif olarak da mutfağınızı süslemektedir. Parlak ve birbirinden çeşitli renk seçenekleri arasından altın rengi ve metal rengi en sık tercih edilen seçeneklerdendir. Tekzen mutfak mobilyaları ile bütünlük sağlayabilecek ve bunun yanı sıra süslü ve gösterişli ürünlerden daha sade ve minimal olan seçeneklere kadar pek çoğu Tekzen’de.

Evye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mutfak evyesi tercih ederken oldukça dikkat edilmesi gereken bazı durumlar bulunmaktadır. İlk olarak rahat kullanım ve pratik işlev elde edebilmek için mutfağınızın ölçülerine uygun evye ölçüleri tercih etmeniz gerekmektedir. Ardından kullanım yoğunluğunuza ve rahatınıza göre kaç gözlü olacağına karar verebilirsiniz. Satın aldığınız modelleri malzemelerine ve dayanıklılıklarına göre de değerlendirmeniz satın almadan önce oldukça işinize yarayabilecek bir husustur. Mutfak lavabosu sürekli ıslanan bir alandır. Bu nedenle kullanılan malzemelerin paslanmaz özellik göstermesi ve kaliteli olması çokça önem arz etmektedir. Çizilmez malzemelerden üretilen modeller ise özellikle bıçak, çatal gibi ürünleri kullanırken oldukça kullanışlı olmaktadır. Mutfak tekstili veya mobilyalarınızla da evyelerinizi kombinleyebilir, tasarımınıza uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Evye Temizliği Nasıl Yapılır?

Ev ve el aletleri kullanılma pratikliğinin yanı sıra temizleme kolaylığı da sunarak daha da ön plana çıkabilmektedir. Evye seçenekleri içerisinden kolay temizlenir modelleri daha rahat kullanabilirsiniz. Hijyenik olması oldukça önemli olan mutfaklar düzenli temizlenmektedir. Evyelerinizi ise temizlemek için çeşitli kimyasal malzemeler özel olarak üretilmektedir. Çizmeyen bir bez yardımıyla bu kimyasalları kullanarak evyelerinizi ovalayıp silebilirsiniz. Kimyasal kullanmamak içinse sirke, karbonat gibi doğal ürünlerle evyelerinizin temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Limon ve limontuzunu ise parlatma esnasında rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür.

Çeşitli Evye Modelleri Tekzen'de!

Ölçüleri çeşitli olan modeller içerisinde kare, yuvarlak ve hatta dikdörtgen bazı seçenekler bulunmaktadır. Hem kare hem yuvarlak evye modelleri içerisinde çift veya tek gözlü seçenekleri bulabilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz modeli kullanışlı ve rahat bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Evye fiyatları ise malzeme, model, renk gibi çeşitli sebeplerle değişiklik gösterebilmektedir. Siz de en modern ve kullanışlı evyeler için birbirinden farklı pek çok ürünü inceleyebilir, mutfağınıza Tekzen kalitesini taşıyabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT