Toplam 17 üründen, 1-17 arası gösteriliyor.

Evyeler

Evye çeşitleri, montaj edildiği yere, malzemesine, havza sayısına göre farklı sınıflandırmalarla çeşitlendirilir. Montaj yerine göre mutfak evyesi çeşitleri tezgah altına, üstüne monte edilebilen , havza sayısına göre; tek gözlü, çift gözlü olanları, malzemesine göre; granit, çelik, demir olanları olarak çeşitlendirilir.

Evye Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Evye modelleri dikkate alındığında, seçim yapılırken çeşitli unsurlar göz önünde bulundurulur. Modeli seçilirken, evyenin kullanılacağı boş alan, malzemesi, şekli gibi karar vermek gereken faktörler vardır. Kararınızı verirken ilk olarak ebatların tam olarak belirlenmiş olması gereklidir. Buna göre, seçeceğiniz yuvarlak ya da dikdörtgen evye kullanılacak alana tam gelmelidir.

Evye seçerken dikkat edilmesi gereken diğer bir madde ise, kullanışlı ve uzun ömürlü olmasıdır. Mutfakta kullanılacak ise kesinlikle paslanmayacak bir maddeden üretilmiş olmalıdır. Eğer krom evye tercih edecekseniz çizilmeyen desenli modellerden almanız yararınıza olacaktır.

Evye Ölçüleri Nasıl Olur?

Göz sayısına göre ölçüleri değişen evyeler farklı ebatlarda karşımıza çıkmaktadır. 48*48 ebatlarında kare küçük olanlar, 43,5*86 ebatlarında daha geniş olanlar, 50*100 ebatlarında çift gözlü olanlar ya da tamamen farklı modellerde oval ya da yuvarlak evye çeşitleri satışta bulunan modellerden bazılarıdır.

Tekzen evye kategorisinden, mutfağınıza en uygun olanını rahatlıkla seçebilirsiniz. Mutfağınızın alanına ve ölçülerine en uygun evyeyi seçtikten sonra kolay satın alma seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olanı seçmekte zorlanıyorsanız, uzman görüşüne de başvurabilirsiniz.

Mutfak Evyesi Nasıl Temizlenir?

Mutfaklar, hijyen ve temizliğe ihtiyaç duyulan en önemli alanlardan birisidir. Bu yüzden, sıkça kirlenebilen mutfak lavabosunun temizliği her zaman için çok önemli olmaktadır. Özellikle su lekeleri oluşturan çelik evyelerin temizlenmesi için çeşitli kimyasallar bulunmaktadır.

Ancak siz doğal malzemelerle temizlik yapmak istiyorsanız en etkili yöntem, lavaboyu yemek ve kir artıklarından arındırdıktan sonra karbonat ve sirke ile yapacağınız temizliktir. Dikkat edilmesi gereken diğer nokta ise evyeyi çizecek temizlik malzemelerinden uzak durulmasıdır. Mutfak evye modelleri çeşitlerine göre farklı temizlik ürünlerine ihtiyaç duyarlar.

Mutfak Evyesi Nasıl Parlatılır?

Mutfak lavabosundaki evyeyi parlatmak için çeşidine göre farklı yöntemleri vardır. Evyeniz mermer değilse sıcak bir su içine atıp eriteceğiniz limon tuzu evyenin parlamasını sağlayacaktır. Bunun dışında en genel yöntemlerden birisi bulaşık detarjanı ile temizlenmesidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT