Toplam 23 üründen, 1-23 arası gösteriliyor.

Evyeler


Dominox Evye 86x43,5cm
Dominox Evye 86x43,5cm
Temin Edilemiyor

Mutfağınızın boyutlarına ve dekorasyon tercihinize uygun evyeler, geniş bir ürün yelpazesi ile bu kategoride sizlerin beğenisine sunuluyor. Farklı ebatlardaki ölçü seçenekleri ve fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan eviye bataryası, şık görünüşleriyle tezgahınızı tamamlarken, ev işlerinizde yıllarca kullanabileceğiniz önemli bir yardımcı olacaktır.

 

Donau, Sensio, Tekzen Aqua, Dominox, Çekinoks ve Adell markalarının modern tasarımlı evye modellerini bulabileceğiniz bu kategoride, ürünlerin özelliklerini inceleyerek seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Mutfağınızın genişliği ve kullanım sıklığına bağlı olarak, tek gözlü ya da bir buçuk gözlü ürünlerden birini seçebilirsiniz.

 

Yemek pişirirken, meyve ve sebze yıkarken, bulaşıkları temizlerken veya mutfaktaki günlük işlerinizi yaparken sürekli kullanacağınız paslanmaz evyeler, dayanıklılıklarıyla uzun süre bu kaliteyi yaşamanızı sağlayacak. Düz veya dekorlu tasarımlardan zevkinize en uygun olan modeli seçebilir, mutfağınızı güzelleştirebilirsiniz. Özellikle bulaşıkları kurutmak için kullanılan damlalık kısımlarının yönü için dilerseniz sağ tarafa, dilerseniz sol tarafa dönük olarak üretilmiş ürünlerden birini tercih edebilirsiniz.

 

Dörtgen ya da köşeleri oval evye bataryasından dilediğinizi seçebilir, mutfak kategorisinden beğendiğiniz dolap, raf, sebzelik, masa ve sandalye gibi ürünler ile de uyum içinde kullanabilirsiniz. Tezgahla bütünleşmiş bir şekilde kullanılabilen ankastre evyeler ile birlikte sadece küvet kısmı tezgah altında bulunan veya direkt tezgah üstüne monte edilen çeşitleri de inceleyip sepetinize atabilirsiniz.

 

Mutfağınız için en kullanışlı evyeler, estetik görünüşleri, farklı tezgah büyüklüklerine uygun ölçü seçenekleri ve dayanıklı malzemeleri ile sizleri bekliyor. İhtiyacınıza en uygun evye modelini tüm özelliklerini karşılaştırarak bu kategoriden seçebilir, Tekzen kalitesi ve güvencesi ile hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT