Toplam 26 üründen, 1-26 arası gösteriliyor.

Tabureler


Tekzen Ahtapot Tabure
Tekzen Ahtapot Tabure
Sadece Mağazada
49,99 TL
Met Metal Ahtapot Tabure
Met Metal Ahtapot Tabure
Sadece Mağazada
59,99 TL
Siesta Luna-062 Tabure
Siesta Luna-062 Tabure
Sadece Mağazada
39,99 TL

Tabure Modelleri

Ev ya da ofislerde oldukça fonksiyonel kullanımları olan tabure modelleri arasında plastik, katlanabilir, tekerlekli ve yükseklik ayarı yapılabilen seçenekleri bulabilirsiniz. Değişik renk ve özellikte alternatifler bulacağınız Tekzen tabure çeşitlerine, mobilya kategorisinden erişebilirsiniz.

Tabure Çeşitleri Nelerdir?

Sandalye modelleri dışında, özellikle dar alanlar için uygun bir kullanım sunan tabureler, az yer kapladıklarından küçük mutfak ya da balkonlarda oldukça rahat bir kullanım sağlar. Kolay taşınabilir özellikteki tabureler pratik bir kullanım sunarken ayrıca yüksek raflara ulaşmak için de kullanılabilir.

Metal tabure ya da ahşap tabure gibi farklı materyallerden üretilen tabure modelleri içinde dekorasyon ve tarzınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz. Sağlam bir yapıya sahip olan ve farklı alanlara kolaylıkla taşınabilen tabureleri uzun ömürlü olarak yıllarca kullanabilirsiniz.

Kullanım Alanına Uygun Tabure Seçimi

Tabure modelleri arasından seçim yapmadan önce kullanım alanınızı belirlemeniz ve ona göre bir seçim yapmanız gerekir. Beklentiniz yüksek konforlu bir tabure ise süngerli tabure modellerine yönelebilirsiniz. Eğer pratik kullanımlı ve fonksiyonel modellere ihtiyacınız var ise bu durumda tekerlekli ve katlanabilir özellikteki Tekzen tabure modellerine inceleyebilirsiniz.

Dekoratif ve hoş bir görünüm oluşturabileceğiniz, hasır döşemeli, ahşap ayaklı, tabure çeşitleri içinden seçim yaparak kullanacağınız alanda şık görünümler oluşturabilirsiniz. Evlerinizin dışında iş yerlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tabure modelleri içinde; yüksekliği ayarlanabilen muayene tabureleri ve reyon taburesi modellerini de bulabilirsiniz.

Tabure Kullanım Alanları

Kullanacağınız alana göre farklı özelliklere sahip olan ürünler içinde yer alan demir ayaklı ve metal tabureler iç mekan için uygun olurken banyo, bahçe gibi alanlarda tercih edilmez. Dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz tabureler içinde ise ahşap tabure modelleri bulunur.

Geniş bir kullanım alanı sunan tabureleri; bahçe, balkon, banyo, mutfak, bekleme salonları, kafe ve büfe gibi alanlarda rahatça kullanabilirsiniz. Oturma kısmı ahşap metal ya da plastik olan tabureleri ise uygun minderler ile süsleyerek şık ve göz alıcı dekorasyonlar elde etmeniz mümkün olabilir.

En Uygun Tabure Modelleri

Değişik özelliklere sahip olan tabureler, sunduğu çok sayıda seçenek ile kullandığınız alanlarda hoş görünümler yaratmanıza yardımcı olur. Ahşap tabure, katlanabilen tabure, piknik taburesi, tekerlekli tabure, plastik ya da metal tabure gibi çok sayıda ürünü Tekzen'de kolayca bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT