Toplam 88 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Tabureler


Tabureler

Sandalyeler kategorisi altında yer alan, küçük ve kullanışlı tasarımları sayesinde yer kaplamayan tabureler, ihtiyaç duyduğunuz her an fazladan oturulabilir alan sağlıyor. Ev ve kafeterya dekorasyonunda ambiyansı tamamlayan ve çok yer kaplamayan tabureler kullanışlı ve şık bir seçenek olarak görülüyor.

 

Farklı kullanım alanlarına uygun özgün tasarımlara sahip tabure modelleri ahşap, krom kaplamalı metal ve plastik gibi malzemeler kullanılarak üretiliyor. Ev ve iş yeri dekorasyonuyla uyumlu şık döşemelere sahip modeller ve döşemesiz modeller salon, mutfak, balkon ve daha pek çok yerde kullanılabiliyor. Ahtapot ayaklı tabureler benzer ayak yapısına sahip masalarla uyum yakalıyor. Ahşap modeller ise ahşap mobilyalarla birlikte uyumlu bir görünüm yakalıyor.

 

Döşemeli tabure çeşitleri ilginizi çekiyorsa Tekzen Home, Alper, Hobby Life, Rem Market, Kristal Masa gibi markaların ürünlerinin yer aldığı kategoride pek çok model ve renkte döşemeli ürüne rastlayabilirsiniz. Oturulan yüzeyi süngerli ve döşemeli modellerin döşemesinde çiçekli, manzara resmi baskılı ve geometrik desenli kumaşlar, deri veya suni deri kaplamalar kullanılıyor. Pek çok farklı markaya ait oturulan yüzeyi plastik veya hasır olan modeller de bulunuyor. Bu modellerde isterseniz ev dekorasyonunuza uygun tabure minderi kullanarak bütünlüklü bir görünüm yaratabilir, kullanım rahatlığı sağlayabilirsiniz.

 

Kullanmadığınızda katlayıp bir kenara koyabileceğiniz katlanabilir modeller bu kullanım fonksiyonları sayesinde ev ve iş yerinizde fazladan alana sahip olmanızı sağlıyor. Her alan için farklı kullanım sağlayacak tabure boyutları bulunuyor. Yüksek masa önünde kullanacağınız modeller uzun ayaklı olarak üretiliyor. Küçük sehpa önlerine koyarak kullanabileceğiniz veya çocuk odalarında kullanabileceğiniz modeller ise kısa ve küçük ebatlara sahip oluyor.

 

İhtiyacınız olan pek çok ev ve cafe tabure modellerini inceleyebileceğiniz kategorideki ürünlere tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir, beğeninize uyan ve ev dekorasyonunuzla uyum sağlayacak olan ürünü satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT