Toplam 9 üründen, 1-9 arası gösteriliyor.

Kitaplıklar


Alpino Bulut Kitaplık Alaska
Alpino Bulut Kitaplık Alaska
Sadece Mağazada
899,00 TL
Alpino Ketty Kitaplık Beyaz / Venezia
Alpino Ketty Kitaplık Beyaz / Venezia
Sadece Mağazada
899,00 TL
Alpino Buket Raf Kitaplık
Alpino Buket Raf Kitaplık
Sadece Mağazada
54,99 TL
Alpino Bambu Kitaplık 60x32x189 cm
Alpino Bambu Kitaplık 60x32x189 cm
Sadece Mağazada
799,00 TL

Kitaplık Modelleri Cazip Fiyatlarla Tekzen'de!


Kitapları depolamak ve çok daha düzenli durmasını sağlamak için tercih edilen kitaplıklar gerek evlerde gerekse iş yerlerinde sıkça görülmektedir. Düzenli bir kütüphane oluşturmak için kitaplık ünitesi gibi mobilya seçenekleri tüm kitapları bir arada tutabilmek için tercih edilmektedir. Kitaplık üniteleri sayesinde kitaplar belli bir düzene göre dizilebilir bu sayede kaybolması ya da yıpranması önlenmiş olur. Tüm kitapların bir arada tertipli durmasını sağlayan bu kitaplıklar fiyat performansı yüksek ürünler olup uzun yıllar boyunca kullanılabilmektedir. Yalnızca kitaplar için değil dekoratif bir alan oluşturmak için de tercih edebilirsiniz. Cazip fiyatları ve farklı modelleri ile sizin de aradığınız kitaplıklar Tekzen’de!


Birbirinden Farklı Kitaplık Çeşitleri ile Düzeni Kurun!


Düzeni ve özeni gösteren kitaplıkların farklı birçok çeşidi bulunmaktadır. Tasarımı ile dikkat çeken modellerden biri de camlı kitaplık çeşitleridir. Trendi yakalayan bu kitaplıklar tamamıyla cam olup şeffaf ürünlerdir. Bu sayede son derece estetik bir görünüm sunmaktadır. Camlı kitaplıklar sayesinde evinize hem düzen hem de şıklık katabilirsiniz. İçerisindeki rafları da aynı şekilde tamamen cam olduğu için bütüncül bir duruş sergilemektedir. Kitaplık modelleri arasında dekor olarak da tercih edilen çeşitlerden biri olduğu için son derece kullanışlıdır.


Modern Kitaplıklar ile Trendi Yakalayın


Modern kitaplık çeşitleri son zamanda tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Yeni nesil bu ürünler özellikle belirli alanlar için oluşturulmuş ve her alanın değerlenmesi için üretilmiş ürünlerdir. Kirişleri girintileri ve çıkıntıları değerlendirmek için son derece kullanışlı modelleri ile evlerde farklı alanların yaratılmasını sağlamaktadır. Bu modern kitaplık çalışma masaları ile de uyumlu olup bu masaların yanında adeta bir duvar rafı görevi görmektedir. Modern kitaplıklar tasarımları ile dekoratif ve farklı ürünlerdir. Çeşitli boyutları ve raf düzeni olan bu kitaplıklar çalışma masaları ile uyum sağlayacak modellere sahiptir.


İşyerlerinde Harika Görünüm İçin Ofis Kitaplıkları Kampanyalı Fiyatları ile Tekzen’de!


Ofislerde düzenin ve güzel görünümün sağlanması için son derece önemli yere sahip olan kitaplıklar ofislerde hem tertibe hem de dekora yardımcı olur. Ofis kitaplıkları genelde uzun ve geniş boyutlarda olup farklı alanlar için farklı çeşitleri de bulunmaktadır. İster komple set halinde ayrı ayrı tercih edin ister yan yana bir duvar olarak tercih edin iki şekilde de ofisinizin harika görünmesini sağlayacak. Ofis mobilyaları içerisinde her belgenin ve dosyanın daha düzenli bir şekilde kalması ve kaybolmaması için kitaplar son derece önem taşımaktadır. Ofislerde duvar kitaplık modelleri de tercih edilip komple kütüphane tarzında alan oluşturulabilir. Bu alandaki rafları yalnızca dosyalar ve kitaplar ile değil aynı zamanda dekoratif ürünlerle de süsleyebilirsiniz. 


Farklı Modelleri ile Klasik Kitaplıklar


Klasik kitaplık çeşitleri her daim bilinen ve risksiz ürünlerdir. Zamansız modası ile yıllarca kullanılabilir. Her alana uyum sağlayan bu model özellikle genç odası için idealdir. Tüm kitapları ve diğer eşyaların depolanabildiği bir alan yaratılmasını sağlar. Bu kitaplıkların dolaplı modelleri dekoru bozan ürünlerin kapalı dolaplarda görünmemesini sağlamaktadır. Dolaplı kitaplık farklı şekillerde kullanım imkanı sunduğu için son derece işlevseldir.


Beyaz Kitaplıklar En Hesaplı Modelleri ile Tekzen’de!


Beyaz kitaplık çeşitleri rengi dolayısıyla her renk mobilyaya ve alana uyum sağlamaktadır. Baby Darling sansa beyaz kitaplık yine çokça kullanışlı ürünlerden olup her yaştan bireyin odasıyla, evlerde salonlarla uyumlu olmaktadır. Yine Fly Clarita metalik meşe kitaplık ünitesi de çok parçalı bir ürün olup birçok farklı şekilde kullanılabilir. 3 parçası bulunan bu kitaplık ister beraber ister ayrı kullanılabilir. Bu sayede hem dar alanlar hem de geniş duvarlar kitaplıklar ile kullanışlı hale getirilebilir. Bu uygun fiyatlı ve kaliteli kitaplık modelleri için siz de hemen Tekzen’i ziyaret edebilir ve beğendiğiniz modelleri inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT