Toplam 545 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

BANYO


Flex Hortum Çelik 1/2 1/2 30 cm
Flex Hortum Çelik 1/2 1/2 30 cm
Sadece Mağazada
74,99 TL
Agromak F070M Mavi Kağıt Havluluk
Agromak F070M Mavi Kağıt Havluluk
Sadece Mağazada
199,90 TL
Tekzen Dönerli Baca Kapağı - 1004
Tekzen Dönerli Baca Kapağı - 1004
Sadece Mağazada
49,99 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 70 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 70 cm
Sadece Mağazada
89,99 TL
Tekzen Kare Baca Kapağı - 1040
Tekzen Kare Baca Kapağı - 1040
Sadece Mağazada
59,99 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 40 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 40 cm
Sadece Mağazada
119,90 TL
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 100 cm
Flex.hortum Çelik 1/2 1/2 100 cm
Sadece Mağazada
119,90 TL
Flex.bagl.hortum Çelik 3/8 1/2 40 cm
Flex.bagl.hortum Çelik 3/8 1/2 40 cm
Sadece Mağazada
99,99 TL

En Kaliteli Banyo Malzemeleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de

Her insanın ihtiyaç duyduğu ve özen gösterilmesi gereken kişisel temizliğin başladığı banyoların temiz ve kullanışlı olduğu kadar estetik bir görüntüye sahip olması da bekleniyor. Sağlam bir tesisat ve şık bir ıslak zemin hazırlandıktan sonra geriye en güzel modeller arasından seçilmiş ürünlerle göz zevkine hitap eden bir banyo oluşturmak kalıyor. Sade ve şık bir duşakabin, kullanışlı ve modern lavabo modelleri ya da gösterişli banyo setleri, geniş hacimli kapaklı dolaplar, açık raflar ve ızgaralar, kapı arkası askılar, boy dolapları, renkli aksesuarlar ve bunlar gibi çeşit çeşit banyo malzemeleri arasından dilediğiniz ürünleri seçebilir ve hayalinizdeki banyoyu kurabilirsiniz. Zengin ürün yelpazesi size, tesisat ürünlerinin yanı sıra banyo mobilyaları ve banyo aksesuarları arasında özgürce seçim yapabileceğiniz geniş bir alan bırakıyor. Tekzen tarafından sunulan bu çeşitli ürünlerle banyonuzu dilerseniz baştan yaratabilir, dilerseniz birkaç küçük değişiklikle banyonuza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. 

Banyo Mobilyaları ile Taptaze Bir Dekorasyon Fırsatı

Suyla temasın kaçınılmaz ve nemin yüksek olduğu mekanlar olan banyolarda kullanılan banyo mobilyası, dayanıklılığı ile öne çıkan malzemelerden üretiliyor. Sağlamlığı ve kalitesinden emin olunan bir banyo mobilyasının ölçülerine de dikkat edilmesi öneriliyor. Banyo dolabı modelleri arasında tercih yapmadan önce mutlaka dolabın kullanılacağı alanın ölçülmesi ve uygun ebattaki ürünün belirlenmesi gerekiyor. Banyo mobilyaları ve bunların tamamlayıcısı banyo aynaları, zengin çeşitliliğe sahip ürünler arasında yer aldığı için aralarında her tarza ve her zevke hitap eden modeller olduğu gibi her bütçeye uygun modeller de bulunuyor. İstediğiniz ölçülerdeki banyo dolabı ve ahşap raf, çekmece, tabure gibi diğer banyo mobilyaları beğeninize sunuluyor. İhtiyacınıza uygun olarak boy dolabı, aynalı üst dolap, çamaşır makinesi dolabı gibi mobilyalardan birini seçebilirsiniz. Tekzen tasarımındaki banyo mobilyaları, geniş depolama alanları oluştururken şık tasarımlarıyla diğer parçalarla birlikte banyonuza farklı ve yeni bir hava katıyor.

Banyo Aksesuarları ile Ayrıntılı Dokunuşlar

Banyo aksesuarları, küçük dokunuşlarla banyoları şık mekanlara dönüştürüyor. Hoş bir sabunluk veya bir çöp kovası bile banyonuzu güzelleştirmeye yetiyor. Aksesuarlar, banyolara güzellik katmakla kalmıyor, küçük banyolar, doğru aksesuarlar kullanıldığında daha ferah hale getirilebilirken, kullanım alanları az olan geniş banyolar da aksesuarlarla bölümlendirilip kullanışlı alanlara dönüştürülebiliyor. Bunun yanında banyo askıları, raf ya da küçük dolaplarla banyolara hem güzel bir hava katılabilir hem de bu ürünler sayesinde düzenleme ve depolama alanları oluşturulabilir. Kozmetik ürünlerin muhafaza edileceği kutu ve sepetler ve saç kurutma makinesi, tıraş makinesi gibi elektrikli kişisel bakım aletlerinin koyulabileceği dolaplar da banyonun estetiğini arttırırken aynı zamanda düzeni de sağlayabilir. Çeşitli fonksiyonlarda birçok renk ve desenle süslenmiş birbirinden farklı aksesuarları bir araya getirerek oluşturacağınız tarzla banyolarınızda geçirdiğiniz zamanı keyifli hale getirebilirsiniz. 

Banyolar İçin İdeal Temizlik Ürünleri

Temizlik denince evin ilk akla gelen bölümü banyodur. Hijyen için kullanılan bu alanın temizliğine de dikkat etmek gerekir. Sık sık yapılan küçük temizlik işlemleri, banyonun sürekli temiz kalması için yeterlidir. Öncelikle, sağlık açısından, kimyasal banyo temizlik malzemelerinin kullanımında dikkatli olunması gerektiği unutulmamalı. Tekzen üzerinden ulaşabileceğiniz güvenilir markaların deterjanları yeterli miktarda kullanıldığı takdirde gereken temizlik sağlanmış olur. Kimyasal ürünlerin yanı sıra banyo temizliğinde kullanılan malzemeler de amacına göre çeşitlilik gösteriyor. Yerlerin temizliğinde farklı işlevleri olan fırçalar kullanılırken lavabo ve klozet kapakları ile ayna gibi yüzeyler için temizlik bezleri ve süngerler tercih ediliyor. Ayrıca tıkanmış lavaboları açmak üzere lavabo açıcılarla pompalar ve tuvalet için de klozet fırçaları en çok kullanılan banyo temizlik malzemeleri arasında yer alıyor.

Sağlam Banyo Tesisat Malzemeleri

Banyolarda sıcak ve soğuk su donanımının sağlıklı şekilde işlemesi ve kullanıldıkça problem çıkarmaması için tesisat malzemeleri doğru seçilmelidir. Başta tesisatı yapacak olanların ehil olduğundan emin olmak gerekir. Bu kişilerin malzeme konusunda titizlik göstermesi, sonradan oluşabilecek sorunları ortadan kaldırıyor. Fakat yine de banyolarda zaman zaman küçük aksaklıklar ve arızalarla karşılaşmak kaçınılmaz oluyor. Evye borusu değişimi gibi amatör bir elin de düzeltebileceği tadilatlar gerekebiliyor. Bu gibi durumlarda malzeme teminin çok kolay olduğunu bilmek, tadilat yapacak kişileri büyük ölçüde rahatlatıyor. Önemli tesisat ekipmanlarının yanı sıra banyo bataryası, conta, kelepçe, evye sifonu, rezervuar iç takımları gibi her evde acilen ihtiyaç duyulabilecek, tamir ve montajı ustalık gerektirmeyen malzemeler de Tekzen kategorileri arasında kolaylıkla bulunabiliyor. 

Şıklığı ile Dikkat Çeken Vitrifiye Ürünleri

Islak zeminlerde kullanılan lavabo, klozet, küvet ve tuvalet taşı gibi vitrifiye takım ürünleri, banyoların önemli parçalarıdır. Genellikle seramik malzemeden üretilen bu ürünlerin kalitesi ve sağlamlığı uzun süre kullanılabilir olması yönünden büyük ehemmiyet taşıyor. İşlevselliğin yanında estetiğin de ön planda olduğu günümüzde çok şık klozet ve lavabo setleri bulmak mümkün. Tezgah üstü modeller, çeşitli renk ve malzemelerle bezenmiş farklı şekillerde tasarlanan lavabo ve bu lavabolarla uyumlu modern ya da klasik tarzdaki klozet setleri, zevk sahibi Tekzen kullanıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Günümüzde banyolarda kullanılan lavabo ve klozetler modern çizgilere sahip tasarımlarla, klasik süslemelerle, vintage ya da avangart stillerle beğenilere sunuluyor. Lavabolarla hem ölçü hem de tasarım yönünden uyum içinde olan banyo muslukları da sahip oldukları tarzlarla banyoları estetik olarak besliyor. Üçlü su arıtma cihazı kurulan lavabolar, dışarıdan bakıldığında lüks musluklarıyla dikkat çekiyor. Çok çeşitli modeller arasından her tarza uygun setler bulmak mümkün. 

Çok Fonksiyonlu Banyo Duş Sistemleri

Farklı tasarımları ve ölçüleriyle beğenilere sunulan duş kabinleri banyoları estetik olarak da besliyor. İstenen her şekilde, her ölçüde bulunabilen duş kabinleri şeffaf ya da yarı şeffaf olarak da sunuluyor. Şeffaf duşakabin tercih edildiğinde içindeki duş sistemleri de görüntüleri ön planda tutularak seçiliyor. Tercihe göre krom, seramik, plastik, mermer, granit gibi hem dayanıklı hem gösterişli malzemeler kullanılarak üretilen duş sistemi modelleri, göze hitap etmesinin yanında fonksiyonlarına göre de çeşitlilik gösteriyor. Sürgülü el duşu, askılı tepe duşu, yağmurlama duş başlığı, masajlı duş seti bu çeşitler içinde çok tercih edilenler arasında geliyor. Ayrıca duş sistemleri ile bütün oluşturacak özellikte, farklı tarzda tasarlanmış ve çeşitli fonksiyonlarla donatılmış banyo batarya & musluk çeşitleri de bulunuyor. Batarya ve muslukları, sık kullanımdan dolayı erken deforme olmasının engellenmesi için kaliteli malzemelerden üretiliyor. Kısa sürede aşınma göstermeyecek, paslanmaz ve sızdırmaz yapıda olmasına dikkat ediliyor. 

Kullanışlı Banyolar İçin Püf Noktalar

Fonksiyonel banyo malzemeleri ve çeşitli aksesuarlarla kullanışlı banyolar oluşturmak Tekzen sayesinde çok kolay. Bazen banyolar, olması gerekenden daha dar ya da geniş olabiliyor. Küçük banyolarda kullanım alanını geniş tutmak için birden fazla işleve sahip, katlanabilir, açılabilir, akordeon ya da raylı sistemli banyo ürünleri tercih edilmelidir. Görsel olarak ferah bir görünüm için de küçük banyolarda şeffaf cam duşakabinler ve büyük aynalar kullanılabilir. Geniş banyolar ise bir paravan ya da mobilya ile bölünerek daha kullanışlı bir alana dönüştürülüp saklama alanı çoğaltılabilir. Saklama alanlarında banyo ve tuvalet temizlik malzemeleri için ayrılan bir dolap bu ürünlerin dağınıklığını ortadan kaldıracaktır. Geniş banyolar, tuvalet fırçası, çöp kovası, kişisel bakım ürünleri gibi malzemelerin de dolap içlerinde tutulmasına olanak sağlar ve böylelikle banyolar düzenli ve ferah görünür. Siz de tüm bu ürünlere ulaşabileceğiniz Tekzen sayfasını hemen şimdi ziyaret edebilir, ihtiyacınıza en uygun ürüne anında sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT