Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Banyo ve tuvaletleriniz için sağlam, dayanıklı ve ekonomik ve uzun ömürlü bir ürün satın almak istiyorsanız mutlaka Tekzen mağazalarına bakmalısınız. Kullanacağınız tuvalet ile büyük uyum sağlayan duroplast klozet kapağı ve plastik klozet kapağı değişik modelleri ve markaları ile Tekzen mağazalarında beğenilerinize sunuluyor. Tuvalet veya banyonuza en uygun olan ürün çeşitlerini mağazada seçip buluyorsunuz.


Banyo bölümü kategorisinin altındaki, klozet kapakları bölümünden siz de dilediğiniz ürünü seçebilir, mağaza mağaza gezmeden uygun fiyatlarla ve Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz. Sağlam malzeme ile yapılan ve ergonomik olan duroplast klozet kapağı geniş model ve markaları ile sizleri bekliyor. Size en uygun ürünü seçip, güvenilir ve hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Tüm modellere göz atabilir, ürün özelliklerine ve fiyatlarına bakarak en doğru kararı verebilirsiniz.


Duroplast tuvalet kapağı parlak olarak üretiliyor ve kaliteli, aynı zamanda dayanıklı bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Darbe ve kırılmalara karşı daha sağlam oluyor. Plastik olanlar ise termo plastik kapaklardır ve daha ekonomik olduğu için tercih ediliyor. Japar, Karen, Gama, Monako, Selena gibi banyo araç ve gereçleri üreten firmaların kaliteli ürünlerini Tekzen mağazalarında tüketicisi ile buluşuyor.


Tuvaletlere çok kolay bir şekilde monte edilen bu kaliteli plastik ürün modelleri, tüketiciden tam not almayı başarıyor. Aradığınız kaliteli ve sağlam ürünü istediğiniz marka ve modelde seçebilir, uygun fiyatla Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz. Böylece şık tasarımlı bu ürün ile siz de banyonuzda konforlu alanlar yaratabilir, uzun yıllar boyu bozulmadan dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT