Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

Banyo aksesuarlarının en gerekli olanları arasında tuvalet kağıtlık modelleri yer alıyor. Gerek evlerde, gerekse iş yerlerinde çok işlevsel olan bu ürünlerin, ihtiyacınıza en uygun olan modelini seçenekler arasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Tekzen, Alper, Palex, Damla, Zen Home, İntema ve Artema kağıtlık gibi hepsi kaliteli ve değerli markaların ürünlerini incelediğinizde, görsel ve fonksiyonel olarak size hitap eden ürünü seçebilirsiniz.

 

Tuvalet kağıdı takmak için kullanılan klasik ev tipi modellerde; açık, dar kapaklı, geniş kapaklı, veravit kapaklı gibi standart ürünler yaygın olarak kullanılıyor. Kilitlenebilir kapaklı tuvalet kağıdı dispenserleri ise evlerde olduğu gibi özellikle iş yerlerinde tercih ediliyor. Kağıdın kapağın içinde yer alması, hijyen açısından ürüne katkı sağlıyor. Bu tip modellerde jumbo ve mini boy seçenekleri, kullanım alışkanlığına bağlı olarak tüketiciye seçme şansı tanıyor. Okul, kafe, lokanta gibi tuvaletin farklı insanlar tarafından sürekli kullanıldığı toplu alanlarda, jumbo boyuttaki dispenserlerin kullanılması, kağıda el değmemesi ve fazla kullanımı engelleyerek ekonomik olması nedeniyle özellikle tavsiye ediliyor.

 

Wc kağıtlık gazetelik modelleri, genellikle pirinç krom gibi malzemelerden üretiliyor. Uzun bir boruya yedeğiyle birlikte tuvalet kağıdı takılabilen bu modellerin altında ise açılmış dergi şeklinde yer alan sabit platform, gazete ve dergi koymak için oldukça pratik bir kullanım olanağı sunuyor.

 

Çift katlı sıva üstü banyo kağıtlık modelleri yan yana iki rulonun asılabilmesine müsait olan tasarımıyla, kullanıcıyı sık kağıt değiştirme külfetinden kurtarıyor.

 

Tekzen reyonlarında yer alan değişik materyallerden üretilmiş, farklı markaların farklı tasarımları arasından beğeneceğiniz ürünü, sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT