Toplam 60 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Yedek Musluk Malzemeleri


Su, insan hayatının temellerinden ve her canlı için ihtiyaçtır. Günlük hayatta, dışarıda, evinizde hatta hayatınızı geçirdiğiniz her yerde en önemli unsurlardan biri olan suyu, evlerimizde bulaşık yıkamak, duş almak, ev temizliği için veya içmek için kullanırız. Su kullanımında dikkatli olmak hayati önem taşır ve sadece içme suyu için değil vücut temizliği veya ev temizliği için sağlık konusunda su unsuruna dikkat edilmelidir.


Musluklar, mutfakta, tuvalette veya banyoda yer alan suyu bize istediğimiz düzeyde sıcak veya soğuk olarak ulaştıran önemli ev araç gereçlerinden biridir. Bataryalar tesisat sistemlerinde su ve diğer sıvılar için akışkan iletim araçlarıdır, aynı zamanda suyla buluşmanın sağlıklı adresidir.


Tekzen firmasının Banyo - Batarya kategorisinde Yedek Musluk Malzemeleri bölümü içinde bulunan musluk ve batarya çeşitleri ilginizi çekebilir. 40'tan fazla sayıda bulunan yedek musluk malzemeleri içinde batarya, batarya filtresi, salmastra, batarya kol takımı, batarya borusu, çeşme kapak takımı, taharet takımı salmastrası, duş kolonu yönlendiricisi, bulaşık makinası çatalı ve delikli uzatma gibi bir çok ürüne göz atabilirsiniz. 14 farklı markanın bulunduğu yedek batarya malzemeleri kategorisinden istediğiniz seçeneğe bakabilir göze hitap eden parçaları temin edebilirsiniz.


Farklı seçenekler ve farklı fiyatlar bulunduran yedek musluk malzemeleri kategorisi Tekzen firmasının 1000'lerce sayıda bulunan ürün kategorileri arasındadır. Banyonuz için seçebileceğiniz şık lavabo başlıkları, bataryalar ve boruları veya mutfağınız için seçebileceğiniz her türlü batarya başlıklarını belirleyebilirsiniz. Ayrıca bataryaları tamir etmek için birkaç tamir takımı veya tuvalet için pisuar ürünlerini de bu kategoride rahatlıkla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT