Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Dekoratif Kapaklar


Banyo tasarımında farklılık yaratmak isteyenler için klozet kapakları kategorisinde en güzel dekoratif kapaklar yer alıyor. Geniş ürün yelpazesiyle her zevke hitap eden klozet kapağı çeşitleri ile banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz. Ayrıca klozet kapağı bağlantısı ekipmanlarına da bu kategoriden ulaşabilirsiniz.


Desenli klozet kapakları kumsal, deniz yıldızı, çiçek, hayvan, bina, çizgi film karakterleri gibi daha pek çok figürleri en güzel haliyle yansıtıyor. Farklı seçenekleriyle diğer banyo gereçlerine, banyo dolaplarına, paspasına uyum sağlayan ürünler, sizin zevkinize göre en iyi şekilde kombinlenebiliyor.


Desenlerin dışında dekoratif klozet kapakları renkleri de farklılık göstermektedir. Sadeliği sevenler ve ferah bir görünüm isteyenler için beyaz veya açık renkli ürünler bulunduğu gibi bulunduğu gibi, enerjik ve cıvıl cıvıl bir görünüm isteyenler için de pembe, mor, kırmızı gibi birçok renk alternatifi mevcuttur.


Ürünler kullanılan malzemeye göre de çeşitlilik sunmaktadır. Kırılmaz, sünger, puf, cam, plastik gibi pek çok malzemeden üretilir. Yine isteğe ve zevke bağlı olarak ürün çeşitleri tercih edilebilir. Yavaş kapanan kapaklar ile hem gürültüyü önleyebilir hem de ürünün daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Klozetinize uygun farklı boyutlardaki kapak ürünlerini tercih edebilirsiniz.


Ürünler tüm desen, renk ve malzemelerine göre farklılık gösterse de hijyenik kısmı da oldukça önemlidir. Kapaklar insan sağlığına uygun olarak üretilmektedir ve uzun ömürlü olarak kullanılabilir. Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eden ürünler, görünümlerinden dolayı ayrıca bir örtüye gerek duyulmasını önler.


Tekzen güvencesi ve kalitesi ile bütçenize en uygun ürünü bularak satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT