Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Çocuk Klozet Kapakları ve Adaptörleri


Çocuk Klozet Kapakları ve Adaptörleri bölümü Klozet Kapakları kategorisinde yer alıyor ve her yaş aralığındaki çocuklar için tuvalet deneyimini zevkli hale getiren ve işlerini kolaylaştıran ürünlerin bir arada bulunduğu bir liste olarak sizlerin beğenisine sunuluyor. Çocuğunuz kaç yaşında olursa olsun, bu bölümdeki özel olarak tasarlanan klozet kapakları ve adaptörleri inceleyerek ona en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürün üzerine tıklayarak ürünle ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilir, ihtiyacına yönelik en iyi ürüne sahip olabilirsiniz. Tekzen, Lider, Bosphorus gibi markaların üretmiş olduğu bu klozet kapakları çocuğunuzun hem rahatı hem de hijyeni için özel olarak tasarlanmıştır.


Farklı renk ve desenlerdeki ürünleri inceleyerek hem banyo dekorasyonunuzu hem de çocuğunuzun cinsiyetini, zevklerini göz önünde bulundurarak en doğru ürünü seçebilir, çocuğunuzun tuvalet deneyimini onun için zevkli, sizin için de kolay hale getirebilirsiniz. Koku özelliği olan ve yumuşak plastik kullanılarak üretilmiş olan çocuk klozet kapakları ve adaptörleri çocuğunuza tuvalet alışkanlığını daha kolay kazandırabilmeniz için oldukça etkilidir. Yumuşak plastik malzeme çocuklarınızın konforu için özel olarak düşünülmüştür. Kolay temizlenebilen klozet kapakları ve adaptörleri çocuğunuzun hassas cildine zarar vermeden hijyenik kullanım sağlar.


Tutamaklı çocuk klozet kapakları ve adaptörleri klozete sağlam bir şekilde oturur ve gerektiğinde kolayca çıkarmanızı ve takmanızı sağlar. Klozet kapağı ve adaptörleri hem erkek hem de kız çocuklarının kullanabilmesi için tasarlanmış olup, erkek çocuklar için ön kısmı özel olarak üretilmiştir.


Siz de Tekzen kalitesi ve güvencesiyle çocuğunuzun ihtiyacı olan klozet kapaklarını ve adaptörleri hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT